• ~ggggg
    (2013-03-16 02:43)
    Wszystkie ***** plujace na JPII: jesteście tylko marnymi polaczkami. Macie teraz 5 minut w Sieci. Poźniej słuch o was zaginie.
  • ~strażnik lasu muminków
    (2013-03-14 15:39)
    Środa w konserwie, tak samo niestrawna jak i bez konserwacji
  • ~Klin_ton
    (2013-03-17 12:14)
    Cesarz Franciszek Jozef stracił wszystko, pogrążył swiat,
    teraz kolejna papieza Franciszka Jozefa...
  • ~rosjanin
    (2013-03-15 21:28)
    jakie to jest obrzydliwe pokazywanie czlowieka w takim stanie przeciez ten JPll juz nie wie co wokol niego sie dzieje ,a wysmiewano sie z Brezniewa .Trzeba przyznac ze Benedykt ma wielka kulture nie pozwolil aby byc papiezem w takim stanie agonalnym.
  • ~po prostu człowiek
    (2013-03-15 18:11)
    tig tag,,ohydny to jest twój komentarz,mamusia nie nauczyła cie szacunku dla wielkich ludzi,wspaniałych i mądrych?Takie zero jak ty,nie ma prawa oceniać tak wielkich ludzi jak Jan Paweł drugi .Też będziesz kiedyś jak powiedziałeś "truchłem",tyle ,że nikt nie będzie o tobie pamiętał,głupek.
  • ~leośka
    (2013-03-15 13:57)
    Papiestwo z Ludzką twarzą .Benedykt pokazał że można być Papieżem ale
    również człowiekiem nie mógł podołać ? abdykował .Papiez Franciszek ? Zrobił
    wrażenie otwartości na ludzi ,pokazał twarz uśmięchniętego człowieka .i mnie
    zaskoczył swoją otwartością ,tak po prostu ,Papież Frańciszek zktórego emanuje
    radosć i miłosć i Miłosć ,kapitał? nie do ocenienia .Dużo ( roboty )go czeka ale
    może ? mu sie uda? musi Mu się udać ,tego Mu życzę .
  • ~Jarek
    (2013-03-14 20:20)
    wierzę Bogu a nie jego pośrednikom.
    Kogokolwiek by nie wybrali, jest namiestnikiem Boga.
    I ja i nowy papież staniemy kiedyś przed tym samym sędzią.
    Wierzę że tam nie będzie duchownych, wiernych, cywilów i mundurowych, białych, czarnych itp...będą ludzie i ich spowiedż życia. moim zdaniem dzielenie skóry na niedżwiedziu i demagogia. Papież będzie tak samo rozliczany jak ja. niech więc robi to co sumienie mu nakazuje. a jak większość z nas , pamiętam tę definicję z lekcji religii. Sumienie to głos Boga w nas. I jeszcze mały komentarz. co do jednej z wypowiedzi. Trzymanie się do końca . żenujący komentarz. ktoś pokazał że chory i zniedołężniały posiada godność i jest twardzielem i jest kapitanem statku a nie mięknie i odpuszcza. Nasz papież pokazał samym sobą człowieka . Nie lansował się jako Bóg. Na tronie zasiadł krzepki facet a zszedł jak każdy z nas kiedyś zejdzie. Stary zchorowany zniedołężniały człowiek, który pokazał swoją chorobą i cierpieniem, równość ludzi przed Bogiem. Tam nie będzie papieży. Tam bedzie Sąd. Sprawiedliwy dla wszystkich.
  • ~tig tag
    (2013-03-14 19:27)
    ohydny zwyczaj calowania po rekach to zwyczaj zaporzyczony z kosciola przez mafie.zamiast pokzywac nowego papieza to pokazujecie truchlo JPll
  • ~tak to widzę