• ~ggggg
  (2013-03-16 02:43)
  Wszystkie ***** plujace na JPII: jesteście tylko marnymi polaczkami. Macie teraz 5 minut w Sieci. Poźniej słuch o was zaginie.
 • ~strażnik lasu muminków
  (2013-03-14 15:39)
  Środa w konserwie, tak samo niestrawna jak i bez konserwacji
 • ~Klin_ton
  (2013-03-17 12:14)
  Cesarz Franciszek Jozef stracił wszystko, pogrążył swiat,
  teraz kolejna papieza Franciszka Jozefa...
 • ~rosjanin
  (2013-03-15 21:28)
  jakie to jest obrzydliwe pokazywanie czlowieka w takim stanie przeciez ten JPll juz nie wie co wokol niego sie dzieje ,a wysmiewano sie z Brezniewa .Trzeba przyznac ze Benedykt ma wielka kulture nie pozwolil aby byc papiezem w takim stanie agonalnym.
 • ~po prostu człowiek
  (2013-03-15 18:11)
  tig tag,,ohydny to jest twój komentarz,mamusia nie nauczyła cie szacunku dla wielkich ludzi,wspaniałych i mądrych?Takie zero jak ty,nie ma prawa oceniać tak wielkich ludzi jak Jan Paweł drugi .Też będziesz kiedyś jak powiedziałeś "truchłem",tyle ,że nikt nie będzie o tobie pamiętał,głupek.
 • ~leośka
  (2013-03-15 13:57)
  Papiestwo z Ludzką twarzą .Benedykt pokazał że można być Papieżem ale
  również człowiekiem nie mógł podołać ? abdykował .Papiez Franciszek ? Zrobił
  wrażenie otwartości na ludzi ,pokazał twarz uśmięchniętego człowieka .i mnie
  zaskoczył swoją otwartością ,tak po prostu ,Papież Frańciszek zktórego emanuje
  radosć i miłosć i Miłosć ,kapitał? nie do ocenienia .Dużo ( roboty )go czeka ale
  może ? mu sie uda? musi Mu się udać ,tego Mu życzę .
 • ~Jarek
  (2013-03-14 20:20)
  wierzę Bogu a nie jego pośrednikom.
  Kogokolwiek by nie wybrali, jest namiestnikiem Boga.
  I ja i nowy papież staniemy kiedyś przed tym samym sędzią.
  Wierzę że tam nie będzie duchownych, wiernych, cywilów i mundurowych, białych, czarnych itp...będą ludzie i ich spowiedż życia. moim zdaniem dzielenie skóry na niedżwiedziu i demagogia. Papież będzie tak samo rozliczany jak ja. niech więc robi to co sumienie mu nakazuje. a jak większość z nas , pamiętam tę definicję z lekcji religii. Sumienie to głos Boga w nas. I jeszcze mały komentarz. co do jednej z wypowiedzi. Trzymanie się do końca . żenujący komentarz. ktoś pokazał że chory i zniedołężniały posiada godność i jest twardzielem i jest kapitanem statku a nie mięknie i odpuszcza. Nasz papież pokazał samym sobą człowieka . Nie lansował się jako Bóg. Na tronie zasiadł krzepki facet a zszedł jak każdy z nas kiedyś zejdzie. Stary zchorowany zniedołężniały człowiek, który pokazał swoją chorobą i cierpieniem, równość ludzi przed Bogiem. Tam nie będzie papieży. Tam bedzie Sąd. Sprawiedliwy dla wszystkich.
 • ~tig tag
  (2013-03-14 19:27)
  ohydny zwyczaj calowania po rekach to zwyczaj zaporzyczony z kosciola przez mafie.zamiast pokzywac nowego papieza to pokazujecie truchlo JPll
 • ~tak to widzę
  (2013-03-14 16:56)
  j jeszcze jedno : dla czego papież z ameryki południowej ? Franciszek potrzebny usa do walki z lewicowością tego południowego kontynentu
 • ~tak to widzę
  (2013-03-14 16:50)
  po co ta prowokacja z mumią ? i nie franciszek I tylko sam franciszek
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.