• ~historyk
    (2013-05-11 11:58)
    Pewnie już niedługo będą świętować napaść na Polskę 17-go września 1939 roku, razem z tym agresorem który ich w końcu zdradził i sam na nich napadł. Rosjanie nazywają tę wojnę: "Wojna Ojczyźnianą". Jak zawsze oni nie podaja pełnej prawdy, bo zajęte przez nich, w zdradziecki sposób, nasze tereny nie były ich Ojczyzną, to po pierwsze, a po drugie to oni wspólnie z Niencami najpierw napadli na Polskę. Można więc śmiało nazwać ten akt agresji "Wojną Zaborczą".
  • ~lux
    (2013-05-09 22:23)
    Wiekszosc z was to sfrustrowane dzieciaki co nawet stanu wojennego w 1981. nie pamietaja bo mama gonila za mlekiem w proszku...i wiedzac z czego jest "zrobione" widac efekty! Zlosc,niewiedza,nienawisc do Rosjan bo to,bo tamto,bo napadli,bo zabili-RACJA ale tu chodzi o fakt ze walczyli z Germania i WYGRALI! Wygrali noszac tyranie Stalina ze soba-RACJA ale tak bylo.Nie ten dziadek z fotki wywolal 2.Wojne ani sam nie zaatakowal RP2. Trudno,cala Europa plywala we krwi a Watykan mial w tym wielki udzial.Taa o tym nie chceta mowic,nie? To juz inny temat? Tabu!
  • ~ccc
    (2013-05-09 17:22)
    8 i 9 maja 1945 r. - są uznawane na świecie za moment zakończenia II wojny światowej. W Europie Zachodniej, a od niedawna także w Polsce, oficjalnym Dniem Zwycięstwa jest 8 maja. Tego dnia w 1945 roku, o godz. 15.00, ogłoszono koniec wojny. Dzień wcześniej, 7 maja Niemcy podpisały swoją kapitulację w Reims we Francji, w obecności przedstawicieli Wielkiej Brytanii, Francji i ZSRR. Dlaczego niby polska prasa i telewizja nie zamieszcza nawet wzmianki? Polscy żołnierze walczyli i ginęli na każdym z frontów, na wschodzie i na zachodzie , na morzach i w powietrzu. Brali również udział w zdobyciu Berlina. Polski prezydent świętuję Dzień Zwycięstwa we Francji, polski premier jak zwykle nic nie wie. Dlaczego my wzorem chociażby Rosji czy Francji nie honorujemy swoich bohaterów ? Co robi prasa i telewizja, co robią władze państwowe i samorządowe? Czyżby bali się mówić o zwycięstwie nad faszystowskimi Niemcami
  • ~Polak
    (2013-05-09 19:27)
    Morderca Putin ma co świętować razem ze swoim zbrodniczym churałem spod znaku KGB.
  • ~luk1407
    (2013-05-09 19:32)
    ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  • ~pol anka
    (2013-05-09 20:11)
    drugą wojnę światową wygrało AK, NSZ i brytyjskie lotnictwo. A poza tym wojna w Polsce skończyła się w 1989 roku, a niektórzy twierdzą że trwa nadał, bo Kościół nie odzyskał ziem utraconych na wschodzie
  • ~Zofia
    (2013-05-09 20:34)
    Nie rozumie dlaczego te facetki zakladaja chuste na glowe??? I to do mundurka!!!
    Muzulmanki,czy co?
    Stare, OK. Ale przeciez maja lustro w domu. I sa KOBIETAMI.

    A te ordery ...3, 5 ...10 i wiecej to za co? Za kazdy dzien?
  • ~do:Orzeszko Lwowiak
    (2013-05-09 20:44)
    Kocham Cie Orzeszko!
    Napisales po prostu prawde: Polsce blizej do Lwowa i Litwy, niz do
    Slaska i Niemiec ( zabor nie zabor, to nie sa ziemie polskie, obojetnie
    ilu repatriantow tam mieszka).
    Ale Polacy tak sie zacieli na te ziemie odzyskane (???).
    Nie wyjdzie im to na dobrze.
  • ~ewa koby
    (2013-05-09 21:21)
    raz putin teraz mozna bez wojny okupowac gratuluje polityki
  • ~WdziecznyPolak