• ~a5
    (2013-05-19 06:47)
    Niech na stałe zamontują dodatkowe koła awaryjne.
  • ~Анфиса Долгорука
    (2013-05-19 04:18)
    Мне нравится, как они посадили меня на игрушку прикладом геев
  • ~voiceinthedesert
    (2013-05-19 23:21)
    Мне нравится, że TU 154 M mógł być oślepiony laserem zdolnym by pilota oślepić. Jak pisałem, na następny dzień po katastrofie smoleńskiej śnił mi się srebrny samolot w gęstej mgle, którego kabina oświetlona była nagle potężnym laserem. Potem za cztery sekundy samolot runął. Sen by ekstremalnie realistyczny. Do dziś mam go przed oczyma. Nie należy zapominać, że Amerykanie dziś pokazali swój najnowszy laser ADAM, zdolny obalić samolot czy też wysadzić lecący pocisk! Kto wie, może Rosjanie maja coś takiego w Smoleńsku.na odległości półtora kilometra
  • ~voiceinthedesert
    (2013-05-19 23:12)
    Trudno winić kpt. Wronę, bo był w stresie.Jednakże lotnictwu polskiemu nie należy odpuścić tego przypadku. W każdym bowiem cywilizowanym lotnictwie, gdy pilot zawiadamia, że nie umie spuścić podwozia, żeby ratować pasażerów, sam Prezydent Komorowski powinien był zawołać na numer S.O.S. do Boeinga, a korporacja ta natychmiast przypomniałaby walecznemu Panu Kapitanowi, który ma guzik nacisnąć! By the way, czy polskie lotnictwo w ogóle wie, ze ma taki numer do dyspozycji?
  • ~vp
    (2013-05-19 16:56)
    RE ciek kawy - niestety cały żywot zawodowy zajmowałem się układami automatyki i sterowania ,szczególnie zaś zautomatyzowanym napędem elektrycznym prądu stałego i przemiennego . Przykro mi ,że Cię zawiodłem .
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2013-05-19 12:31)
    TAKI SAM BYSTRY PEWNIE ZE ZNAJOMOŚCI KABINY PILOTA JAK KAPITAN wrona KTÓRY POwinien POkryć KOSZTA CAŁEJ OPERACJI LĄDOWANIA SAMOLOTU ...
  • ~Анфиса Долгорука
    (2013-05-19 13:03)
    Wrona nie orzeł. Skasował Boeinga bo nie właczył bezpiecznika awaryjnego wysuwania podwozia. A mechanik pokładowy gdzie był ? Ci ludzie zarabiaja po kilkadziesiat tysiecy miesiecznie !
  • ~wie lebny
    (2013-05-19 08:40)
    kler produkuje pleśn do zsrr
  • ~Josef
    (2013-05-19 07:30)
    Wrona,kwaśniewski,Komorowski,Tusk i Wałęsa to bohaterowie jednej klasy! Brakuje im jednego mądrego przycisku!
  • ~christ
    (2013-05-18 23:07)
    a gdzie oberzapszaniec A. Macierewicz ? gdzie sie POdzial ten ekspert od helu i trotylu samolotowego ?Niech robi dochodzenie