• ~jacek43
  (2013-09-02 21:28)
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia- Druga pieczęć: III WOJNA ŚWIATOWA środa, 16.05.2012, 03:10 Moja najukochańsza córko, muszę poinformować cię, że trzecia WOJNA ŚWIATOWA wkrótce ukaże się światu. Jak widzisz, dziś rano, płyną Moje łzy.* Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze APOKALIPSY. Rozpocznie się ona w EUROPIE. Przyczyną będzie system BANKOWY i NIEMCY po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, w dużym stopniu będzie to z powodu oszczędności w gospodarce, a katastrofa wpłynie na GRECJE z wielkim opadem RADIOAKTYWNYM we FRANCJI. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z IZRAELEM i IRANEM w wojnę, a SYRIA odegra poważną rolę w upadku EGIPTU. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej MODLITWY za Europę w tym czasie. Z powodu WOJNY i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej PIECZĘCI oznaczającej GŁÓD. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i nie łatwo psującą się ŻYWNOŚĆ do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby uprawiać własne zbiory, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej WOJNY będzie to, że Mój KOŚCIÓŁ na ziemi, będzie wciągnięty do jednego ŚWIATOWEGO kościoła, w imię zjednoczenia. To zjednoczenie czyli fałszywy pokój, staną się rzeczywistością, w której ANTYCHRYST ujawni się, by stworzyć fałszywy pokój i tak zwany koniec wojny. Ten pokojowy pakt obejmie świat zachodni aż CHINY i ROSJA zaangażują się w sprawy świata. Będą one stanowić zagrożenie dla BESTII Z DZIESIĘCIOMA ROGAMI - EUROPY i przejmą nad nią kontrolę, aby wprowadzić KOMUNIZM. Czerwony smok- CHINY, już zdobywają silną pozycję w świecie ze względu na ich kontrolę światowych finansów. Czerwony smok i "Niedźwiedź", którym jest ROSJA nie kochają Boga. Są one kierowane przez ANTYCHRYSTA, który pochodzi ze WSCHODU i kryje się za zamkniętymi drzwiami. Kiedy te proroctwa zaczną się spełniać cały świat uwierzy w te orędzia. Wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.(...)Wasz Jezus
 • ~ewa koby
  (2013-09-02 21:08)
  amerykanie zawsze robia wojny na niby a wszysto wygrywaja ala bank
 • ~valdi
  (2013-09-04 15:19)
  Boże mój kochany, co ci ludzie wypisują...
 • ~lol
  (2013-09-04 07:34)
  Na razie to Syria straszy jankeskie okręty, bo boją się podpłynąc za blisko..:)
  Podobnie jak do Zatoki Perskiej.
 • ~AK
  (2013-09-03 07:47)
  Parafrazując "za Barakiem dupą armia idzie kupą" - jak mawiał do swoich generałów Napoleon
 • ~Polon
  (2013-09-02 22:31)
  Tak sie zastanawiam po co komu taki lotniskowiec. Dwie torpedy wystrzelone z odleglosci paru kilometrow i nie ma lotniskowca. Rakieta jeszcze latwiej.
 • ~toksyczny
  (2013-09-02 21:39)
  a ty jacek43 stary a taki gupi. Nie pij to zobaczysz swiat taki jakim jest.
 • ~grot
  (2013-09-02 21:37)
  nastaly czasy bandytyzmu panstwowego bez zgody ONZ napada sie sie na panstwa wbew logice oskarza sie rzad Syrii aby napasc na to panstwo .Nasze polskie kundelki amerykanskie wypowiadaja tak jak wielki przyjaciel sobie zyczy .Pamietacie takie czasy wielkiej przyjazni ze wschodem wrocilismy znowu do poddanstwa.
 • ~toksyczny
  (2013-09-02 21:32)
  Bron chemiczna w Syrii miala byc przeciwwaga na bron atomowa w Izraelu i przez dlugie lata caly uklad Warszawski tam ja wlasnie wysylal.Nie bede pisal gdzie zostaly wyprodukowane - domyslacie sie - ale ciekawe komu zalezalo zeby ta puszke pandory otworzyc. Kto w tamtej okolicy nie rozstawal sie od lat z maska gazowa? Kumacie? Dla mnie to wyglada na prowokacje w stylu dziewiecjedenascie. Destabilizacja tej czesci swiata wyglada na jedyne wyjscie zeby zapobiec uzycia broni atomowej prze Zyrandola - innej opcji narazie nie ma.
 • ~kaktus
  (2013-09-02 19:25)
  Obama przestraszyl sie Putina...! To juz koniec "Ameryki" jako swiatowego mocarstwa - o0dtad bedzie juz tylko zjazd w dol - tak w polityce jak i ekonomii...! Kto zaufa prezydentowi panstwa, ktory nie dotrzymuje slowa...? Z takim sojusznikiem Polska nie jest bezpieczna...! W stosunkach z Osja lepszym dla Polski sojusznikiem bylyby Chiny- moglibysmy z nimi graniczyc... na Uralu...?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.