• ~jasiu
    (2013-09-09 16:02)
    Warto się zastanowić, czy w ich warunkach nie jest to bardzo rozsądne rozwiązanie. Jak pokazuje doświadczenie prosta, tania i powszechna (na każdym podwórku, w każdym domu) broń może być bardzo skuteczna w rękach zdeterminowanych bojowników. Co jest lepsze - M1A1Abrams czy 30 prymitywnych wyrzutni rakiet p-panc rozproszonych po lasach, budynkach, okopach i różnych pułapkach.
  • ~Irek
    (2013-09-09 16:44)
    Kupa idiotów...Ten kraj nie jest tak głupi.
  • ~OK
    (2013-09-09 17:26)
    W Korei Północnej jest taki sam procent szczęśliwych ludzi jak w Polsce , ok 20 % jako nomenklatura. W Polsce głodne dzieci i Korei też. Praca po opłatach w większości na miskę ryżu. Demokracji nie ma w Polsce i u nich też. Polacy tylko mają wolność słowa , a oni nie. I trzeba skakać do góry i się cieszyć, że jeszcze jest jakieś państwo co ma gorzej . Tylko po co wolność słowa jak nie ma co do gara włożyć?
  • ~przez durnia zbawionego
    (2013-09-09 16:38)
    TEORIA STADA mówi * a jak jej nie ma to niech ktoś walnie doktorat, że owce, bawoły i nawt ptaki gromadzą się w stada. - w celu zachowania chystości rasy * AH - a taki wilk czy lis czyha tylko na biedne zwierzącie co się ze stada odłączy lub wyrwane zostanie >SIŁOM NIECZYSTOM< !!!
  • ~marmara 506
    (2014-12-19 18:25)
    prawie, że tak. Gnój wywożony na polskie pola - dawał zdrową żyw ność. Teraz nie ma już na polach zdrowego od zdrowych, normalnych krów - gnoju - ale zato mamy ha, ha, świetną żywność...
  • ~Obserwator.
    (2014-10-25 06:14)
    Niektore zolnierki nie umialy trzymac wlasciwie broni - nie chcial bym byc
    w ich skorze. !
  • ~BLAZENADA
    (2013-12-09 15:17)
    POLNOCNA KOREA NA TRAKTORACH
    A POLSKA NA ROSOMAKACH
    JEST POSMIEWISKIEM SWIATA
  • ~luk1407
    (2013-09-11 07:22)
    ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 13.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
  • ~Ela
    (2013-09-09 17:46)
    Kpr. tak to jest jak nie umiesz przewidywać a do tego nie znasz możliwości przeciwnika! Wszyscy uważali Hitlera za wariata i nikt go nie traktował poważnie ani jego zapędów militarnych! Kto wtedy brał powąznie jego czystośc rasy i inne brednie, kto przypuszczał choćby we śnie, że ten koszmar naprawdę sie stanie faktem!?
    Do tego swastyka, która miała przynieść im sukces i ich mania !!!
    Czemu brunet chce tworzyć nową rasę samych blondynów niebieskookich i sam nie widzi w tym śmieszności???
  • ~Ela
    (2013-09-09 17:39)
    The Evil One, tu Devil One! Fajno mieć zastępy czołgów masywnych, tylko jak ropy nima, to żelastwo stoi w bagnie i wyleźć nawet nie mozna! A kunia kto ma, to pijedzie bez ropy!