• ~polski kler katolski i al-kaida to
    (2013-09-21 19:19)
    jedno bydlę.
  • ~nie wpuszczać bandyckich
    (2013-09-21 18:59)
    muslimów do Europy !!! A tak wogóle to WIELKA EKSTERMINACJA TEJ HOŁOTY NA CAŁYM ŚWIECIE wszystkimi możliwymi metodami !!!
  • ~serd
    (2013-09-22 09:53)
    jaką bronią walczysz od takiej giniesz w polsce też to może się zdażyć za
    okupację Afganistanu
  • ~Jan Bohynski
    (2013-09-21 22:53)
    " Komunizm dla Polski to jak rowie dac siodlo " Cytat - Jozef Stalin. Islam dla Polski - jak komunizm. " Zdrowie wasze w gardlo nasze " i huzia na wroga ! JB.
  • ~niko
    (2013-09-21 22:12)
    a nich w Kenii się wytłuką,tam takie przeludnienie ,że tego i ameryka nie wyżywi.Zostawić Afrykanów samym sobie, jak maja o co to niech się wybijają. Nie zaciągam rasizmem ,ale i nie dam pomocnej reki. Knijczycy jak i pozostałe narody afrykankie to dzicz niereformowalna.
  • ~ewa koby
    (2013-09-21 20:27)
    w keni kolonizuja niemieckie rencistki pracujace dla panstwa wyzywajac sie wzajemnie na facetowo ala niemiecki facet i system nie do zaakceptowania
  • ~Gej z PIS (jak prezes)
    (2013-09-21 20:06)
    Oddal bym sie w jasyr islamistom oni dymaja wszystko jawet kocy to mnie tez poratuja , czuc mnie starym capem .
  • ~pkp
    (2013-09-21 19:29)
    Tam gdzie były misje katolickie w Ameryce tam indianie przetrwali i do dzisiaj ich widać. Tam gdzie wyladowali protestanci tam indian albo wycieto albo zagoniono do rezerwatów. A co do jezuitów to niz zajmowali sie paleniem heretyków tylko szkolnictwem, które po konfiskacje zostało przejęte przez Komisje Edukacji Narodowej (a ile wtedy zapewne zmarnowano i rozkradziono bo przecies masoni/lewacy bez kradzieży się nie obejdą)
  • ~@precz z nwo
    (2013-09-21 19:22)
    barani islamski psie na drzewo wyprostować mahometkowi c..ja !!!
  • ~bandyctwo muzułmańskie atakuje
    (2013-09-21 19:12)
    także Polskę a HGW buduje meczet w Warszawie... (Długo nie postoi). ŚMIERĆ ISLAMOWI !!!