• ~leko
    (2013-10-15 07:19)
    ROSJA TO NASZ NAJWIEKSZY WROG..
  • ~zamknąć lodziaży
    (2013-10-15 11:31)
    Zdrowy system sądownictwa,
    a nie nagrzana tuskowa sitwa !!!
  • ~oo
    (2014-12-30 10:12)
    Pokazowy roces to łagodnye działanie Putina, ci którzy zostali po prostu zamordowani dopiero poznali smak władzy Putina, a tych jest znacznie więcej niż tych przeciwko którym sfingowane procesy
  • ~pinokio
    (2014-06-13 21:05)
    tak mszcza sie pismaki.
  • ~kik
    (2013-12-19 16:05)
    Och to tak jak w Polsce!
  • ~Gość.
    (2013-11-18 08:05)
    Popieram Rosję powinno się brać przykład i surowo karać ekologów. W Polsce od spraw lasów są leśnicy a ekolodzy to dywersanci.
  • ~puttatos
    (2013-10-21 08:36)
    Piractwo pod szyldem "obrony przyrody" - w końcu ktoś się za nich zabrał.
  • ~abab
    (2013-10-16 10:29)
    A jakby tak na amerykanska platforme probowali zacumowac? To byloby bohaterstwo ? Dostaliby ladne cele z dobrym zarciem zamawianym w 5 gwiazdkowym hotelu? Co by to bylo: akt terroryzmu czy piekny wyczyn ekologow tego swiata? Pytanko: dzis terrorysci wysadzily czesc siedziby telewizji w Damaszku. Dlaczego polska prasa nazywa ten akt hieny i szakala zamachem samobojczym bojownikow syryjskich. Czy w Warszawie tez by cos takiego nazwali bohaterskim aktem samobojczym? Jak to mianuja wasi koledzy w Izraelu? To dlaczego dopuszczacie sie jako dziennikarze czegos tak potwornie obrzydliwego? Toz to niewinni ludzie gina z rak platnych terrorystow.
  • ~mm
    (2013-10-16 01:34)
    Tych trzydziestu bohaterów, oprócz 15 lat wiezienia na Kołymie dostaną skierowanie na leczenie do psychuszki, bo nikt przy zdrowych zmysłach takiej głupoty by nie zrobił.
  • ~voiceinthedesert
    (2013-10-15 22:13)
    Moim zdaniem, Dania powinna przejąć jeden z yachtów miliarderów rosyjskich przycumowanych w Sochi, aż Rosja zwróci ich okręt Greenpeace! Ząb za ząb. Władimir Putin innego języka nie rozumie!