• ~wiele bny
    (2013-11-10 12:47)
    Czy agent STASI Oscar to Donald Tusk
  • ~wielebny szczur
    (2013-11-10 14:21)
    jak bedzie 15 miardów szczurów ludzi to taj funy beda codziennie
  • ~Jan HaSS
    (2013-11-10 13:05)
    Z niecierpliwoscia czekam na jeszcze potezniejszy tajfun, ktory nawiedzi Chiny i bedzie co najmniej 100 mil. ofiar.
    Azjatycka holota ( arabska tez) rozmnaza sie jak szczury !
    Po co w ogole wyprodukowano bomby atomowe - aby ich nie uzyc i nie regulowac przyrostu naturalnego ?
  • ~alex jones fan
    (2013-11-09 22:54)
    Link do filmiku na ten temat,czas ok.6 minuty-pozdro!
    http://www.youtube.com/watch?v=U4ypmjCREp0
  • ~got
    (2013-11-10 13:35)
    do galusa moze wytlumaczysz mi dlaczego DNA malpy jest prawie identyczne z Dna czlowieka.Ciemnote ci wcisneli i ta cienota trujesz innych Szkoda ze zapomnialem w jakim to miescie niemieckim jest to muzeum Informacja na tabliczce glinianej bije na leb twoja biblie .Ato ze ciemniakow biblijnym jest masa to iformacja tej tabiczki jest wyciszana.Poczytaj autora Denikina to moze zmodzejesz chociaz watpie.
  • ~gość
    (2013-11-10 13:44)
    Agamemnon, to będzie jak u nas minus 30 potrzyma w zimie przez miesiąc.
  • ~kazik
    (2013-11-10 14:12)
    Kochani biblijni ludziki,
    Biblia to jest zbior opowiadan owczarzy, bajki ktore watykan przejal i zmodernizowal dopasowojac do ich potrzeb,
    jesli wierzycie to wasza sprawa ja tego nie potrzebuje i dobrze mi sie zyje z tym,
    ale tak szczerze nic sie nie zgadza z historia i faktami,zaden powazny naukowiec historyk nie potwierdzil ze Jezus zostal ukrzyzowany ,jedynie za taki sie urodzil,a to jest za malo zeby ten symbol chrzescijanstwa potwierdzic,sa tylko biblijne przekazy ,a to za malo.
    prawdopodobnie Jezus mial zone i umarl stary w Indiach tam do dzisiaj jest jego grob strzezony przez indyjski zakon.
  • ~got
    (2013-11-10 14:13)
    do adama co ty czlowieku za bzdury wypisujesz tu nie chodzi kiedy je znaleziono ale kiedy cokolwiek zostalo napisane na tej tabliczce.Wiadomo ze to byla pierwsza foma jezyka pisanego z tego co wiem to bardzo stara.
  • ~PAN BUK
    (2013-11-10 14:47)
    Ewa powstal z spermy Adama w kojtusie z malpa czlekopodobna !
  • ~adam
    (2013-11-10 14:02)
    do got
    gliniane tabliczki zostały odnalezione w XX wieku, a kiedy powstała Bbilia?