• ~Rea
  (2013-11-30 08:56)
  azja to azja
 • ~tuskistoska czerń niech czyta
  (2013-11-30 13:19)
  Podwójna prowokacja

  Rosjanie dążą do zwiększenia swoich wpływów w Polsce, a prowokacja przeprowadzona 11 listopada jest tego najlepszym przykładem. To jednak nie koniec – jak się dowiedziała „Gazeta Polska”, jest przygotowywana kolejna, tym razem wymierzona w zespół parlamentarny do spraw wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej, którym kieruje Antoni Macierewicz, wiceprezes PiS

  Wymiana grupy Tuska wymaga pewnej destabilizacji, by przyszła ekipa, która potępi „błędy i wypaczenia”, mogła zająć miejsce starej i z poparciem ludu nadal gwarantować rodzimej elicie i obcym siłom bezkarne pasożytowanie na Polsce.
  Dopóki jednak istnieje organizacja niezależna od oligarchii i orientacji prorosyjskiej, nie można dokonać operacji usunięcia „złego” Tuska i zastąpienia go nowym, „dotkniętym przez Boga wielkim geniuszem” lemingów. Konieczna destabilizacja mogłaby przecież wymknąć się spod kontroli i zostać wykorzystana przez przeciwników systemu do rozpoczęcia jego demontażu.

  Prowokacje 11 listopada miały umożliwić rozbicie PiS, co było zarówno w interesie Tuska, jak i orientacji prorosyjskiej, szykującej się do jego wymiany na nowszy model. Nieudacznictwo Bartłomieja Sienkiewicza, który płakał, że PiS nie chciał grać według jego scenariusza, spowodowało, iż konieczne stały się nowe prowokacje przygotowane przez specjalistów.

  PiS trzeba zepchnąć na margines, a najlepiej uderzyć w partię, niszcząc zespół parlamentarny Antoniego Macierewicza. Dlatego do kolejnej prowokacji ma zostać użyty rządowy zespół Macieja Laska i propagujące go media. Celem są m.in. eksperci zespołu Macierewicza oraz przygotowane przez nich analizy.
 • ~Alek
  (2013-11-30 15:31)
  Zachcialo im sie "za wasza wolnosc" no to maja. Nie zal mi ich wcale.
 • ~mądry naród ukrainski
  (2013-11-30 15:27)
  Kim stali się Polacy w Unii? Gastarbeiterami, pomywaczami, sprzątaczami. Co unijny system oświatowy zrobił z polską młodzieżą? Tuman, głupek, naiwniak, kreowanie się na geja, aż żal serce ściska. Ukraincy okazali się mądrzejsi dzięki naszym błędom i nie pchają się europejskiego kołchozu.
 • ~Reks
  (2013-11-30 15:27)
  A.Kwaśniewski-pierwszy podpalacz Europy.Pogratulować. Ukraińcy niech się nie obrażają na swoją milicję bo my polacy dziś już wiemy, że wtedy po naszej stronie stałoZOMO a nie ci amerykańscy i unijni złodzieje.
 • ~Tofik
  (2013-11-30 15:16)
  re~homosie,bawidamki,idioci2013-11-30 14:46
  Najgorzej jak ktoś nie zna historii, a na dodatek we łbie coś mu się pieprzy. Ukraińców batożył Ruski kniaź Wiśniowiecki, a dowodził nimi polski szlachcic Chmielnicki. Zreszta POczytaj sobie co to była Rzeczpospolita Trzech Narodów.
 • ~no more war
  (2013-11-30 15:46)
  POLAKÓW NIKT NIE SZANUJE BO OD 1920 ROKU NIE WYGRALI ŻADNEJ WOJNY.

  AMERYKAŃCA LUB NIEMCA BY NIE POBILI, BO ZARAZ BY WOJĄ ZAGROZIŁ !!!
 • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
  (2013-11-30 15:07)
  Chcą oszfabić Ukraine tak jak Polskę
 • ~belg
  (2013-11-30 14:58)
  wielki mur na granicy polsko-ukainskiej sie nalezy wybudowac. ta dzicz nie ma prawa do ludzkosci, niech zostana do dyspozycji *********** rosji, tam jest ich miejsce
 • ~Długi cień Hitlera
  (2013-11-30 13:32)
  Dla niezorientowanych osób informacja o liderach opozycji, bo nasza czosnkowa TV o tym nie wspomina:
  Jaceniuk taki sam złodziej jak Tymoszenko. Miał już swoje 5 minut. Tiahnibok to lider Svobody, marzący o odebraniu Polsce ziem aż do Rzeszowa, Nacjonalista spod znaku Bandery.(dlaczego żaden z naszych rządzących tumanów nie zwraca uwagi na to, że na Majdanie jest tyle samo flag ukraińskich, unijnych jak i czerwono-czarnych, banderowskich???).
  Według ukraińskich faszystów, spadkobierców SS Galizien, znaczenie flagi to: kolor czerwony - krew, czarny – śmierć. Kogo chcą te chamy znowu mordować?
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.