• ~Majk
  (2014-01-27 00:26)
  Długo juz nie pozyje
 • ~SYLVEK
  (2014-01-24 13:48)
  Wiesio 13 ile placisz nierzady (owi) za pisanie twoich textow - komunisci zastrzelili i zmalretowali wiele "czarnego robactwa" a nie odwrotnie.
  Wiem ze pisze nie na temat niestety inaczej sie nieda . Z tego wynika ze Janukowycz i jego banda i wspolsprzymierzency Komuruski Thuski to KATOLE watykanskich wladz nowe odkrycie
 • ~bv
  (2014-02-10 14:07)
  A co to za ciemne persona zabiły kilku set cywilów w atakach dronów made i USA?
 • ~voiceinthedesert
  (2014-01-25 22:50)
  Polska ma prawo powiedzieć nie wynaturzeniu swoich obywateli. To prawo jest święte i niepodważalne!
 • ~ewa koby
  (2014-01-25 22:19)
  genitaliusz ruscy wymorduja wymordowli cala europe ala amerarabwelt
 • ~Genitaliusz
  (2014-01-24 18:40)
  W przypadku Ukrainy istnieją następujące trzy scenariusze w kontekście interwencji wojsk Federacji Rosyjskiej.
  Scenariusz nr. 1 łagodny
  Wywołanie zamieszek na Krymie i lądowanie zgrupowania wojsk mających okupować (stabilizować) Płw. Krymski równocześnie wyrażając swoje groźby wobec ukraińskich opozycjonistów.
  Do realizacji takiego zadania potrzebne jest 6 dywizji piechoty i zgrupowania mobilne w sile 2-3 brygad pancernych, środki desantowe i osłona lotnicza.
  Zaopatrzenie można przerzucać przez Kercz.
  Scenariusz nr. 2 umiarkowany
  Realizacja scenariusz nr. 1 + uderzenie grupy szybkiej w kierunku na Mariupol i Rostów nad Donem bez okupacji Doniecka.
  Do realizacji takiego zadania wymagane jest 6 dywizji okupacyjnych w tym dwie wzmocnione (Krym), 8 dywizji piechoty i 9 brygad pancernych.
  Przewidywane jest uderzenie pomocnicze z Rostowa nad Donem siłami 3 dywizji zmotoryzowanych.
  Realizacja zadania doprowadzi do odcięcia Ukrainy od Morza Azowskiego.
  Scenariusz nr. 3 wersja hard
  Wprowadzenie na Krym 3 Korpusów Pancernych i 8 samodzielnych brygad pancernych + silnej grupy piechoty (6 do 9 dywizji).
  Wachlarzowe uderzenie w trzech kierunkach - na Mariupol (jak w wariancie 2) wspomagane przez atak od strony Doniecka. Następnie w stronę ujścia Dniepru i Odessy. Uderzenie to wsparte byłoby wejściem wojsk z Naddniestrza w sile 2 dywizji zmotoryzowanych. Trzecie i najsilniejsze uderzenie to marsz wzdłuż Dniepru w stronę Dnietropietrowska na Kijów.
  Kolejne duże uderzenie na Charków i Donieck siłami 16 dywizji piechoty wspartych dwiema grupami szybkimi. Zadaniem grup szybkich byłoby zabezpieczenie obszarów przemysłowych przed prowokacjami i niszczeniem sprzętu zalewaniem kopalń.
  Po osiągnięciu linii Charków-Mariupol wojska szybkie ruszyły by w stronę Dnietropietrowska gdzie oczekiwała by ich grupa nadchodząca z Krymu.
  Dalszy marsz na Kijów i Czernichów.
  Ostatecznie okupacja Ukrainy zadnieprzańskiej (lewobrzeżnej) i Krymu.
  Działania wobec części zachodniej podjęte zostaną zależnie od sytuacji.
  W celu spacyfikowania Polski w grę wchodzi uderzenie na Żytomierz siłami Armii Pancernej tzn. 2 Korpusów Pancernych i kilku dywizji zmotoryzowanych.
 • ~Drzazga 101
  (2014-01-24 17:07)
  "Zobacz, kto stoi za Janukowyczem"
  O Matko, może to i ZAWODOWE zbiry, ale przynajmniej wyglądają lepiej od tych Bieleckich, czy Kiljanów, stojęcych za McDonaldem. Jeden się zacina nawet przy goleniu, drugi wielowarsztatowiec jest RZUCANY na zagrożone odcinki, bo to obszcziesojuznyj, szerokoformatowyj spec od WSZYSTKIEGO. Jak ta poszukiwana przed wojną przez XIX Komisariat na Pradze kanalia z ogłoszenia: - "Ścierwo do wszystkiego potrzebne od zaraz".
  Hej !-
 • ~Witek
  (2014-01-24 14:35)
  Nie ma co sie dziwic ze kanalje poprzez kanalje sa przy korycie.
  A w Polsce to co innego ,tak samo , jeszcze gorzej bo obecnie rzadzacy w Polsce to ludzie z roznego pochodzenia ,taki prezydent przyznal sie nareszcie ze mial kntakty z WSi jak to delikatnie powiedzial.Dlatego od dawna chca zniszczyc IPN,bo tam dopiero jest co poczytac kto tak naprawde rzadzi w Polsce.
  Poza tym debili nie brakuje co te sfolocze popieraja.
 • ~Genitaliusz
  (2014-01-24 14:30)
  Teraz będzie próba zawładnięcia tym krajem przez genderystów .
 • ~nierzady
  (2014-01-24 13:13)
  jasne persony watykanskich władz. Zobacz, kto stoi za papieżem za co polactwo kocha czarne robactwo oni tylko biora daja obie caca canki a hołota pokornie milczy idaje natace nie mówieć o rzadzie popisu sld i psl
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.