• ~Kat Oli K.
  (2014-04-18 17:11)
  Religia katolicka staje się co raz bardziej wynaturzona. W Polsce też.
 • ~ANNA MOHER
  (2014-04-18 18:48)
  NASZA RELIGIA ZACZYNA BYĆ TAKA SAMA A TAKI OBRZĘD PRZYDA SIĘ NASZYM PISIOROM KACZYŃSKI,HOFMAN I RESZTA BANDY
 • ~gamal
  (2014-04-18 19:00)
  Wiekszosc narzeka na Swiadkow Jehowy?! Po co,bo oni tego nie robia ani nie obchodza falszywych dat "swietowania" poganskich bozkow (24-25XII) Jupitera lub Isztar (niby matka boska)
 • ~Ojciec Dyrektor
  (2014-04-18 19:56)
  eee tam! a gdzie chłosta??? Zrezygnowano z całej największej przyjemności.
  Taka regularna chłosta jest dobra na krążenie i obniżenie złego cholesterolu.
 • ~Wiktor
  (2014-04-19 07:37)
  BRAK EKUMENIZMU ! w Warszawie i innych dużych miastach budzi niesmak .Ciągle duchowieństwo rzym-kat. z największymi ulgami w roli dominatorów i imperatorów blokując zamknięte ulice na ten czas żeby w przekazie podprogowym pokazać kto tu jest najważniejszy . Takie na Wielkanoc FILIPIŃSKIE REALITYSHOW ! powinno być w Warszawie na Starym Rynku. BISKUPA NYCZA POWINNI PRZYBIJAĆ DO KRZYŻA CO ROKU a potem następcę jego żeby za intrygi i zbrodnie kościoła rzym-kat. z ubiegłego tysiąclecia na ziemiach polskich odpokutował. Oczywiście bez pomocy medycznej bo jako biskup ma papiery egzorcysty i niech sobie sam zaklęcia uzdrawiające egzorcysty bredzi dla siebie.
 • ~trzezwa
  (2014-04-28 20:25)
  religia nie staje sie coraz bardziej wynaturzona, ona caly czas jest nienormalna, zboczona, sluzy do wywolywania skrajnych zachowan i odczuc: do wojen, dziwacznych zakazow seksualnych, biczowania, palenia ludzi na stosie, skladania ofiar z ludzi, do czynienia krzywdy, bolu, upokorzenia, do odbierania zycia, do wywolywania wojen.,... religia to druga strona brutalne polityki, kilku oszolomow chce miec przeogromny majatek i rzadzic milionami charujacych biedakow, bez wzgledu na ustroj polityczny, ekonomiczny i religijny
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.