• ~Naparstek
  (2014-06-17 17:58)
  Dzicz !!!
 • ~Maciek
  (2014-06-17 20:15)
  Iraccy żołnierze to szmaciarze . Ich ćwierćmilionową armię rozwala 5 tyś ludzi.
  Nie chcieli walczyć to giną !
 • ~prawdajest1
  (2014-08-08 22:06)
  Problem "chrzescijan" (muzulmanow tez) jest ze nie widza/nie czuja roznice pomiedzy zdaniem "Wierze w Boga" i "wierze w boga/bozka". Subtelna roznica polega na tym co w Biblii zostalo wyjasnione : Ewa w momencie popelnienia grzechu oddala czesc jednemu z Aniolow zwanym pozniej szatanem/diablem i w tym momencie ON sie stal jej "bogiem". Niestety,tak to dziala. Uwierzyla ze on "mial racje" mowiac ze nie umra po zjedzeniu tego owocu a nie BOG Jahwe ktory powiedzal, z cala pewnoscia umrzecie!...WIEC OD TAMTEGO CZASU do dzis Szatan jest bogiem wiekszosci ludzkosci bo oni jemu oddaja czesc modlac sie do bozkow nawet o tym nie wiedzac! OTO glowny grzech "chrzescijanskich" kosciolow bo oni wiedzac o tym wszystkim NIE MOWIA ani slowa na ten temat swoim parafianom! Kult matki boskiej to falszywa Izyda/Isztar z czasow Babilonu! Matka Jezusa byla bogobojna dziewica ale umarla i dopiero po Armagedonie bedzie wskrzeszona jako zwykla kobieta z krwi i kosci.Milioni ludzi takze beda wskrzeszeni,napisane jest w Apokalipsie/Objawieniu ale kosciol tego nigdy nie powie! Demony to nie fikcja z Hollywood ale badrzo zlosliwi upadli Aniolowie ktorzy potrafia wywolac postac "matki boskiej",odtworzyc dokladny "glos umarlego", dodawac sile swym wyznawcom, sa zdarzenia opisane w Biblii gdzie pewien opetany zrywal grube lancuchy itd. a Jezus wypedzil caly "legion" demonow z niego...Wszystko to dowodzi ze nad Ziemia w duchowym sensie panuje szatan a Watykan to jego najwiekszy fortel! Modlic sie powinno tylko do Boga Jahwe przez pana Jezusa. (Mateusza 6:9). NIE potrzebujemy kosciola, zaklamanych posrednikow! Przebudzcie sie, szukajcie filmow na YouTube!
 • ~antyislam
  (2014-07-21 01:48)
  iracki Katyń :( brat brata zabija idealnie pasuje Kain i Abel
 • ~NIEPODLEGŁOŚĆ SŁOWIAN BLIŻEJ!!!
  (2014-06-18 15:33)
  NO CÓŻ STANY ZNOWU ZROBIŁY SYF ,TERAZ BĘDĄ BŁAGAĆ ROSJĘ O POMOC, CHICHOT HISTORII !USA KTÓRE WRAZ Z ARABAMI I CHINAMI ZAWŁASZCZYŁO TERYTORIUM PO UKRAINIE TERAZ BEZ ROSJI NIE PORADZI SOBIE Z ARABSKĄ DZICZĄ!!
 • ~Genitaliusz
  (2014-06-18 06:28)
  Gazeta skrajnie nierzetelna.
  Zginęło 1700 żołnierzy a nie 170 kim jest idiota, który to pisze ?
 • ~Genitaliusz
  (2014-06-18 06:25)
  W Syrii robili to samo i jakoś łże-media się nie oburzały.
 • ~andrew
  (2014-06-18 00:55)
  franek ty potrzebujesz sie isc leczyc!!!
 • ~Manifest Świńskiego Ryja
  (2014-06-17 22:48)
  Tu FOLWARK OBYWATELSKI ! PIERWSZE RADIO INFORMACYJNE NADAJE !!

  ** OBYWATELU, TYLKO MAŁPA jest SZECZŚLIWA !!

  XXI wiek to koniec ślepej wiary w wynaturzony materialzm,
  ślepej wiary w wynaturzone darwinowskie koncepcje ewolucyjne,
  które myśl i byty kosmiczne zrównały z padliną zwierzęcą.

  XXI wiek to wiek INFORMACJI PONADCZASOWEJ, to KONWENCJE ponadludzkie,
  to nienaruszalne PRAWA FUNDAMENTALNE to RENESANS BOGA, który pomoże ludzkości wydobyć się z mroków materialstycznego zaślepieni

  Niech se każda IDIOTA dobrze zapamieta
  Że FASZYZM dla RZYMU była rzecz ŚWIETA
  IDIOTa zdala od POLITYKI znaczy
  TAk się to w RZYMIE pięknie tłumaczy

  W EuroChlewie PUDŁEM dla IDIOTÓW telewizję zwie sę
  Dla wyksztłconych w klasie ZBUKA Niech z tego płynie NAUKA
 • ~<><><>!
  (2014-06-17 20:56)
  przepraszam bardzo, ale gdy w Syrii oni mordowali cywili, żołnierzy, wprowadzali prawo szariatu to było to Ok dla naszych (?) mediów!!! ale jak to stało się w "sojuszniczym" Iraku to oni są już be?... to jest **********
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.