• ~aj waj
    (2014-07-18 12:12)
    a o kassie nic nie mówia kto zapłaci ile??? zwykle płaci sprawca i motywy zestrzelenia tez nie podają jaki kto ma interes w zestrzeleniu kto zarobi kto straci gdzie ten szmal
  • ~observ
    (2014-07-18 12:17)
    czy to ostatnia tragedia jaką zafundował nam ten kacapski kurdupel put in ?
  • ~Juziol
    (2014-07-18 12:17)
    To zbrodnia z premedytacją kliki z KIJOWA przeszkolonej przez ameryke
  • ~Zgredek
    (2014-07-18 12:37)
    Zginęła garstka ludzi z cywilizowanego świata. Pasażerowie na pewno byli ubezpieczeni. To drugi wypadek Malezyjskich linii lotniczych - mają pecha i pasażerowi i linie lotnicze. Od paru dni w Dzienniku wisi zdjęcie jak bolszewicy wymordowali rodzinę carską. W czasie negocjacji Ukrainy z Unią w Dzienniku i naszych mediach, pojawiały się zdjęcia o wielkim głodzie na Ukrainie, za rządów bolszewików. Potem był Majdan. Zajęcie Krymu, niepokoje w wschodniej Ukrainie.
    Określonym kręgom militarnym, bankierskim marzy się zrujnowanie wschodniej Europy poprzez wojnę. Tak jak zmarnowano dorobek Jugosławii. Oczywiście najlepiej by było, gdyby zrobiono to rękoma narodów byłych republik postsowieckich. Już rozsiewane są plotki o mądrości naszych nieudolnych polityków w Unii – co powoduje paroksyzmy zawiści u wielu naszych. I samozadowolenie polityków PO. Buzka, który zrujnował Polskę gospodarczo, wyjątkowo uhonorowano. Tak zresztą jak i Balcerowicza.
    Nasi krótkowzroczni politycy w ramach NATO i Unii już organizują brygadę litewsko-ukraińsko- polską. Lud smoleński się cieszy, patrioci dostają orgazmów. Zwykły Polak, nie bardzo ma czas na obserwowanie, jak manipuluje się tzw. elitami w kraju.
    Gdy pożoga wojenna zjawi się w patriotycznej Polsce, będziemy sami tak jak Syryjczycy i narody byłej Jugosławii. Rok 1939 niczego elity nie nauczył. Agenci Watykanu wyją i szczują wszystkich przeciwko wszystkim byle zachować to, co nakradli po 1989 r. i skłócić naród na maksa. I tak umyka wielu to, o co toczy się gra. Każdy chce ugrać dla siebie jak najwięcej. Wojna na wschodzie Europy, to zysk dla wielu w USA, na zachodzie, a nawet dla innych państw. Chętnie sprzedadzą nam broń, a my plując karwią będziemy spłacać długi. Zawsze ocaleje trochę Polaków i będzie jakiś polski rząd, który wydrze okaleczonym ciężko zapracowane pieniądze, aby spłacić długi. Rządowi niczego nie będzie brakować. Oni w nędzy nie będą. Trzeba być ślepym by tego nie widzieć. A gdy trochę się dorobimy, znowu zmieni się system gospodarczy kraju. Czyli naród dalej tyra za grosze, a politykierzy z agentami Watykanu, dalej się bawią, za nasze.
  • ~gh
    (2014-07-18 12:53)
    gdzie te dramatyuczne zdjecia
  • ~Polon
    (2014-07-18 13:13)
    Putin znowu tanczy na grobach. Pamietacie ile ofiar pochlonal atak bronia chemiczna w Syrii? Pewnie nie pamietacie. O tym tez szybko zapomnimy
  • ~Aboj
    (2014-07-18 13:15)
    Bydło rosyjskie to kanalie zdolne do wszystkiego co najgorsze wiedza o tym Polacy, Finowie nawet Niemcy. Dobry rusek to martwy rusek i tak będzie po wsze czasy.
  • ~CALY SWIAT
    (2014-07-18 13:45)
    jaki swiat ?jaka rozpacz ? SWIAT LEJE NA TO !
  • ~MARIANKA
    (2014-07-18 13:49)
    Wielka tragedia wyrazy współczucia rodzinom których los tak skrzywdził przez ludzi pozbawionych uczuć gzie w ich sercach rodziła się podłość jak mogą żyć w obliczu tak ogromnej tragedii gdzie sumienie
  • ~FA
    (2014-07-18 13:54)
    To nieprawda, że Świat leje na to. Ogromne współczucia dla rodzin ofiar.
    Gdzie nie ma kary tam nie ma miary. Widać, że każde kłamstwo ocieka krwią niewinnych ludzi nawet dzieci. Już dość tej waszej wojny opamiętajcie się jak można robić takie świństwa i po co pytam po co.
  • ~Dert
    (2014-07-18 14:57)
    Wybuchy blokow mieszkalnych w Moskwie, zeby rozpoczac wojne w Czeczeni,, zamachy i morderstwa uczciwych dziennikarzy, katastrofa w Smolensku i obecna to wina KGB-isty Putina.Jak mozna tolerowac tego czlowieka.
  • ~wert
    (2014-07-18 15:16)
    Juziol

    Puknij sie w czolo ty moskiewski piesku, dowody maja jak na talerzu amerykanie.
  • ~Jorge
    (2014-07-18 15:32)
    Jakis bendera polozyl ta kartke i po co to fascynacja ?
  • ~Иван
    (2014-07-18 15:49)
    ~Aboj == Поцелуй меня в жопу
  • ~Polka
    (2014-07-18 16:05)
    Iwan wystaw te dupę to cie cmoknę. Putina spotka taka kara jak Sadama. To tylko kwestia czasu.
  • ~gajowy spadaj do rusa tam jest twoje miejsce
    (2014-07-18 16:46)
    ILE razy jusz rusy stroncali obce samoloty to niejest nowosc u rusa to jest normalka znowu zaloga na kremlu zapila i przespali, jak dlugo mamy sluchac belkotu jakis pseldo politykuf dosc tych wystepuf ruskiej choloty dosc wciskania cieemnoty oszustuf z kremla ...
  • ~gdzie Z Y R A N D O L ze WSI Ruska Buda?
    (2014-07-18 16:57)
    `
    a gdzie "głowa" Państwa POLSKIEGO ?-gdzie oświadczenie ? gdzie stanowisko? gdzie wojowniczę buńczuczne PO-krzykiwania (szcególnie udanie formułowane gdy NAJ O D W A Ż N I E JSZ Y z Prezydentów współczesnego Swiata śp prof Lech KACZYŃSKI ratował maleńką Gruzję przed r u s k i m POtworem -wtedy ŻYRANDOL był odważny -a jakże jeszcze co nieco życzył Panu śp PREZYDENTOWI prof Lechowi Kaczyńskiemu-/...cytat .""..a moze Prezydent gdzieś poleci a może wtedy snajper nie będzie ślepy" -wypowiedź ŻYRANDOLA gdy śp PREZYDENT prof Lech Kaczyński cudem uniknął śmierci gdy blisko granicy Gruzińsko-r u s k i ej zmierzał w kolumnie wraz z PREZYDENTEM Saakaszwili do Tbilisi aby wraz z innymi 5-cioma Prezydentami z Ukrainy Litwy Łotwy Estoni i Czech pokazać Światu solidarność wplnego Świata z Gruzją co jak potwierdzają wszyscy analitycy działań wojennych zatrzymał napaść r u s k i ch na Gruzję (to dlatego w Tibilisi stoi Pierwszy pomnik śp prof Lecha Kaczyńskiego -dodam wolnej dzięi LECHOWI niepodległej G r u z j i ! !

    ,
  • ~Elsy
    (2014-07-18 17:15)
    Putin obciąża Ukrainę za tę tragedię, bo jak twierdzi zdarzyła sie na terytorium Ukrainy. A gdzie spadł samolot 10 kwietnia 2010 r. Czyż nie w Rosji?
  • ~czujny
    (2014-07-18 19:39)
    Swołocz budzi się kolejny raz w historii . Z tego nie będzie nic dobrego.
  • ~szymon
    (2014-07-18 22:31)
    Przestańcie niektórzy p...ć o katastrofie smoleńskiej !