• ~observ
    (2014-07-18 12:17)
    czy to ostatnia tragedia jaką zafundował nam ten kacapski kurdupel put in ?
  • ~Иван
    (2014-07-18 15:49)
    ~Aboj == Поцелуй меня в жопу
  • ~Dziadek Dzidek
    (2014-07-25 12:39)
    A ja rozpaczam także po zamordowanych przez Izrael palestyńskich dzieciach i cywilach w Gazie .To że świat o tym milczy to zwykła obłuda
  • ~Manipulacja zadnej kartki nie BYLO
    (2014-07-19 17:07)
    No coz tworzenie wzglednej rzczywistosci tospecjalnosc tych mediow
  • ~@szymon
    (2014-07-19 13:12)
    Przestan PIEPRZYC IMBECYLU POmatolski! Dla mnie nie ma ZADNEJ ROZNICY miedzy tymi tragediami!!!
  • ~To nie pierwsze zastrzelenie samolotu cywilnego
    (2014-07-18 22:49)
    Już kilka razy zastrzelono samolot cywilny np Katastrofa lotu Sibir Airlines 1812, która wydarzyła się 4 października 2001. Tupolew Tu-154M, lecący z Tel Awiwu do Nowosybirska został zestrzelony przez ukraińską armię nad Morzem Czarnym, w wyniku czego zginęło 78 osób. 29 września 1998. Antonow An-24RV należący do linii Lionair i lecący z Jaffny do Kolombo zastrzelony przez LTTE-55 zabitych.Katastrofa lotu Aerolinee Itavia 870 - katastrofa lotnicza, 27 czerwca 1980 na Morzu Tyrreńskim, zastrzelona przez NATO 81 osób poniosło śmierć.Katastrofa lotu Iran Air 655 – katastrofa lotnicza, 3 lipca 1988, kiedy irański samolot pasażerski Airbus A300 z 290 osobami na pokładzie został zestrzelony przez amerykański krążownik USS Vincennes. Katastrofa lotu El Al 402 – miała miejsce 27 lipca 1955. Spowodowana została zestrzeleniem samolotu przez dwa bułgarskie myśliwce-55ofiar.Katastrofa lotu Korean Air 007 − zestrzelenie pasażerskiego samolotu koreańskich linii Korean Air nad terytorium ZSRR przez Armię Czerwoną.- 269ofiar. Zastrzelenie samolotu OO-DLL doszło w Bagdadzie 22 listopada 2003. Airbus A300 został trafiony w lewe skrzydło pociskiem ziemia-powietrze 9K34 Strzała 3. Pocisk został wystrzelony przez członków małego oddziału fedainów, planujących dokonanie zamachu terrorystycznego na samolot cywilny
  • ~szymon
    (2014-07-18 22:31)
    Przestańcie niektórzy p...ć o katastrofie smoleńskiej !
  • ~czujny
    (2014-07-18 19:39)
    Swołocz budzi się kolejny raz w historii . Z tego nie będzie nic dobrego.
  • ~Elsy
    (2014-07-18 17:15)
    Putin obciąża Ukrainę za tę tragedię, bo jak twierdzi zdarzyła sie na terytorium Ukrainy. A gdzie spadł samolot 10 kwietnia 2010 r. Czyż nie w Rosji?
  • ~gdzie Z Y R A N D O L ze WSI Ruska Buda?
    (2014-07-18 16:57)
    `
    a gdzie "głowa" Państwa POLSKIEGO ?-gdzie oświadczenie ? gdzie stanowisko? gdzie wojowniczę buńczuczne PO-krzykiwania (szcególnie udanie formułowane gdy NAJ O D W A Ż N I E JSZ Y z Prezydentów współczesnego Swiata śp prof Lech KACZYŃSKI ratował maleńką Gruzję przed r u s k i m POtworem -wtedy ŻYRANDOL był odważny -a jakże jeszcze co nieco życzył Panu śp PREZYDENTOWI prof Lechowi Kaczyńskiemu-/...cytat .""..a moze Prezydent gdzieś poleci a może wtedy snajper nie będzie ślepy" -wypowiedź ŻYRANDOLA gdy śp PREZYDENT prof Lech Kaczyński cudem uniknął śmierci gdy blisko granicy Gruzińsko-r u s k i ej zmierzał w kolumnie wraz z PREZYDENTEM Saakaszwili do Tbilisi aby wraz z innymi 5-cioma Prezydentami z Ukrainy Litwy Łotwy Estoni i Czech pokazać Światu solidarność wplnego Świata z Gruzją co jak potwierdzają wszyscy analitycy działań wojennych zatrzymał napaść r u s k i ch na Gruzję (to dlatego w Tibilisi stoi Pierwszy pomnik śp prof Lecha Kaczyńskiego -dodam wolnej dzięi LECHOWI niepodległej G r u z j i ! !

    ,
  • ~gajowy spadaj do rusa tam jest twoje miejsce
    (2014-07-18 16:46)
    ILE razy jusz rusy stroncali obce samoloty to niejest nowosc u rusa to jest normalka znowu zaloga na kremlu zapila i przespali, jak dlugo mamy sluchac belkotu jakis pseldo politykuf dosc tych wystepuf ruskiej choloty dosc wciskania cieemnoty oszustuf z kremla ...
  • ~Polka
    (2014-07-18 16:05)
    Iwan wystaw te dupę to cie cmoknę. Putina spotka taka kara jak Sadama. To tylko kwestia czasu.
  • ~Jorge
    (2014-07-18 15:32)
    Jakis bendera polozyl ta kartke i po co to fascynacja ?
  • ~Juziol
    (2014-07-18 12:17)
    To zbrodnia z premedytacją kliki z KIJOWA przeszkolonej przez ameryke
  • ~wert
    (2014-07-18 15:16)
    Juziol

    Puknij sie w czolo ty moskiewski piesku, dowody maja jak na talerzu amerykanie.
  • ~Dert
    (2014-07-18 14:57)
    Wybuchy blokow mieszkalnych w Moskwie, zeby rozpoczac wojne w Czeczeni,, zamachy i morderstwa uczciwych dziennikarzy, katastrofa w Smolensku i obecna to wina KGB-isty Putina.Jak mozna tolerowac tego czlowieka.
  • ~FA
    (2014-07-18 13:54)
    To nieprawda, że Świat leje na to. Ogromne współczucia dla rodzin ofiar.
    Gdzie nie ma kary tam nie ma miary. Widać, że każde kłamstwo ocieka krwią niewinnych ludzi nawet dzieci. Już dość tej waszej wojny opamiętajcie się jak można robić takie świństwa i po co pytam po co.
  • ~MARIANKA
    (2014-07-18 13:49)
    Wielka tragedia wyrazy współczucia rodzinom których los tak skrzywdził przez ludzi pozbawionych uczuć gzie w ich sercach rodziła się podłość jak mogą żyć w obliczu tak ogromnej tragedii gdzie sumienie
  • ~CALY SWIAT
    (2014-07-18 13:45)
    jaki swiat ?jaka rozpacz ? SWIAT LEJE NA TO !
  • ~Aboj
    (2014-07-18 13:15)
    Bydło rosyjskie to kanalie zdolne do wszystkiego co najgorsze wiedza o tym Polacy, Finowie nawet Niemcy. Dobry rusek to martwy rusek i tak będzie po wsze czasy.