• ~Achtung Achtung
    (2014-07-23 17:56)
    A niby dlaczego maja holendrzy psuc sobie stosunki z rosjanami? Przeciez to nie rosjanie zestrzelili malezyjski samolot.Najbardziej prawdopodobne jest to ze to zrobili ukraincy z "blogoslawienstwem" swoich panow z hameryki.
  • ~fakt
    (2014-07-23 18:04)
    przypomina mi się dureń bronek i jego haniebne zachowanie w czasie powrotu do Polski ofiar zbrodni smoleńskiej -kto nie widział wklepcie na You Tube -dureń komorowski wita trumny zamordowanych w Smoleńsku -
  • ~marmara506
    (2014-08-07 17:59)
    po kiego licha "najeżdżaliśmy " na Rosję w sprawie Ukrainy ? Czy Polska nie umie być neutralna jak Szwajcaria? Cz od nas zależą "losy świata ? "Już z historii mamy pryzkład naszego dumnego mwychylania się "ponad". A b0ogate kraje dotychczas nie drążyły tak sytuacji i nagle się obudziły i po kolei zaczną sarkać "po co" to było?
  • ~JAS KUSZER
    (2014-07-24 07:22)
    Tam w HOLANDI są rozumni ludzie . Co winna jest ROSJA. Polacy to takie KUNDELKI ,szczekają co JANKESI im każą.Kiedyś wyjdą jak Zabłocki,zima się zbliża a gazu zabraknie ,dopiero POLACY zrobią POLSKI MAJDAN.
  • ~DDD
    (2014-07-23 23:51)
    Czyli./?... Honendrzy żyją w świecie beztroskiej egzystencji. Z jednej strony mi ich żal, z drugie wcale. Rosjanie niczego nie robią przypadkowo..
  • ~za ropę i gaz sprzedam się Rosji
    (2014-07-24 00:05)
    jeśli Rosja dokona kiedykolwiek inwazji na Europę to nie będę płakał ... nie będzie mi żal narodów bez zasad, bez honoru, narodów które po samą szyję taplają się w moralnym szambie i dewiacjach ... Holendrom Putin pluje prosto w twarz, a ci mówią, że to tylko mżawka, dla interesów zbagatelizowali śmierć swoich braci ... ciekawe ile jeszcze samolotów muszą strącić Rosjanie, ile obywateli państw UE musi zginąć, żeby co niektórzy zmądrzeli ? Putin widząc takie żałosne zachowania, nadstawianie 4 liter przez UE jest wręcz zachęcany do inwazji na Ukrainę ...
  • ~ddd
    (2014-07-24 00:06)
    Holendrzy zostaną zrobieni na szaro tak samo jak Polacy. Tu chodzi o interesy Putina. Jego córka nie mieszka tam bez powodu . Putin ma holenderskie firmy w garści. Holendrzy sami założą sobie sznur na szyję i się powieszą... ale ciepłej wody może nie być. To tacy sami idioci jak Polacy.Tylko silny liczy się w Europie. Debilstwo uzależnione od Rosji zdechnie...Czyli , połowa UE.. Oni przyjdą do Polski, bo kura nie ptica, a Polska nie zagranica
  • ~benio
    (2014-07-24 00:11)
    w tym samolocie byli moi przyjaciele holendrzywirm ze holendrzy i unia tego nie ospuszxza winnych trzeba ukarac
  • ~ivonne utrecht
    (2014-07-24 00:20)
    uwazam,ze nasze media sa na niskim poziomie intelektualnym, produkuja niestrawa papke dla cwiercinteligento i populistow. Holandia ma zalobe i nie ma zamiaru z latarka szukac winnego. Od tegosa specjalisci a nie niemorlane media jak w Polsce
  • ~lolek1
    (2014-07-24 00:40)
    Przed II WŚ było tak,że to Niemcy byli agresorami, a Rosja patrzyła , gdzie by na tym przy okazji osiągnąć korzyści. Teraz role si,e odwróciły. Już widzę efekty embarga na Rosję. Będą trenować na poligonach z tekturowymi makietami czołgów , wyrzutni , I samolotowó na podsespołach rowewerowych:) Jak w nas pier... tak z nienacka, to się nawet nie obudzimy.Róbta tak dalej.Angela zawsze może zostać carycą :)