• ~debil
    (2014-08-16 17:11)
    bandyci polscy pojechali zabijać czy moze zdrowaskami czy choraskami nawraccac na siare chrzescijanska w jakim celu bandyci pojechali moze na polowanie zamiast bronka mysliwego macie debilne artykuły bo sami palicie głupaa mihnikt jakatyza małogo bili ta szmate
  • ~Aboj
    (2014-08-16 17:38)
    Kiedyś my zatrzymaliśmy to bydło nad Wisłą teraz Ukraińcy muszą zatrzymać tą swołocz ruska nad Donem
  • ~widz
    (2014-08-16 17:38)
    A Polacy w czasie RZEZI WOŁYNSKIEJ ,gdzi sie UKRYWALI? Niech wiedzą co to jest MORDOWAĆ niewinnych . Może nie wszyscy.
  • ~diago
    (2014-08-16 17:58)
    Prrzerazajace. Jak wogole cos takiego jest mozliwe? I to Ukraincy Ukraincom zgotowali taki los tylko dlatego, ze mowia po rosyjsku. I ten rzad ma poparcie USA i EU--jakie to wszystko jest niemoralne--manipulacja prasa i manipulacja ludzmi tylko po to aby wykonczyc Moskwe.
  • ~annaliza
    (2014-08-16 18:13)
    Jak mozna mordowac tak własny naród , kto jest odpowiedzialny za tą wojne domową , to wielka tragedia dla Europy. Dlaczego ludzkośc pozwala politykom na wojny oni wysyłaja męzczyzn dla swoich celow, dla władzy i kasy.Ten świat zmierza do głobalnej katastrofy.
  • ~westechnienie
    (2014-08-16 18:21)
    I z mojej rodziny, przeżyli powstanie warszawskie. Ostrzegano ich, że wojna to nie czas na dzieci. Ale oni się zdecydowali, bo ich stać. Zawsze mieli kasę. Przed wojną, w wojnie i po wojnie. Szczerze nienawidzili komuny. Ale biedy to oni, jak inni, i za komuny, nie mieli. Całe powstanie przesiedzieli w piwnicy. Dziecko, niemowlę, karmione było wodą z cukrem. Gdy wrócili do domu z powstania, spodziewano się zgonu niemowlęcia. Każdy dawał co miał. Dziecko przeżyło. Małe, liche ale zadziorne, to było. I to piekło mają teraz Ukraińcy. Zbrodnia Majdanu, głupota nowego rządu, zrezygnowanie z Janukowycza i podłość wszystkich, którzy popierali Majdan i pchali Ukrainę w ramiona Unii, nie ciąży tym ludziom.
    Chwalą się swymi wyjazdami i popieraniem mordów pośrednio. Całkiem jak agenci Watykanu, chwalą cierpienia Jezusa, na krzyżu. Pokonany zwyciężył. Choć nie przeżył swej misji, w Jerozolimie zakończył ją.
    Ilu Ukraińców /nie ważne jest czy będą pochodzenia rosyjskiego. ukraińskiego, semickiego, polskiego, niemieckiego, słowackiego, węgierskiego. mołdawskiego/ jeszcze będzie musiało zginąć aby Unia i politykierzy mogli odrzeć tan naród z resztek majątku, a właściwie chudoby, która się im została?
    Mordowani są w imię swoich oligarchów i polskiej racji stanu, cichego wsparcia USA, przyjęcia ich do Unii, choć obalono legalnego prezydenta.
    Czy Zgromadzenia narodowe, rząd polski, PiS-paci , agenci Watykanu odbudują ich domy, wrócą życie pomordowanym?
  • ~kazik
    (2014-08-16 18:50)
    Wy ruskie kacapy nie mowcie czasami ze jestescie milosierni do tej nedzy na ukrainie
    jestescie platnymi pracownikami FSb ,piszecie te same farmazony na wszystkich forach w calej europie piszecie to samo robicie grube bledy ortograficze tak ze was mozna wyczuc na kilometry, jestescie obrzydli rzygac sie chce jak was sie czyta.nie macie szczypty honoru sprzedajecie sie ja prostytutki.
    dzieki wam rosnie we mnie nienawisc do was ruskich aparatczykow.jestescie dno z goownem.
  • ~żart
    (2014-08-16 19:01)
    Dlaczego "Donek" (premier R.P.) nie pomaga Donieckowi.
    Pyta rzeka "Don".
  • ~bladzia
    (2014-08-16 19:04)
    donek to ,morderca donecka bedziesz hamie po tworze po kutowqał w piekle i przed piekłem tusk to blac faszystowska
  • ~xxl
    (2014-08-16 19:17)
    Komorowski dlaczego twoja polityka morduje dzieci w donbasie ?
  • ~poroswinia
    (2014-08-16 19:26)
    usa walczy z polakami przeciw talibom iles tam lat w afganistanie i co nie ma zwyciestwa tak samo poroszenko nie po kona donbasu wola smierc niz z taka kreaturą wspólpracowac smierć jest lepsza niz zdrada honoru sie nie kupuje ani zdradza
  • ~kropidło
    (2014-08-16 19:39)
    dziennik współczuje ludziom??? jezeli taki tytuł strach w mroku kryja sie w schronach a dlaczego nie w cerkwi wiecie jacy ukraince sa zabobonni i ciemniejsi od polactwa a pop ma 200 kg wagi to potwory ciemnoty
  • ~kosmo
    (2014-08-16 20:47)
    Ze sprawozdań finansowych PiS wynika, że na ochronę dla prezesa partia nie skąpi grosza. I widać, że bezpieczeństwo Jarosława Kaczyńskiego jest dla niej priorytetem. W ubiegłym roku na konto firmy Grom Group PiS przelało 1,8 mln złotych. Na nic innego partia nie wydaje tak dużo pieniędzy. Czy ten wydatek jest koniecznością?,czego się boisz maly ?
  • ~żart
    (2014-08-16 21:34)
    Ale wydoroślał ten nasz "miś z okienka" (z dobranocki za PRL-u) - Puchatek.
    Puchatek gdzie zgubiłeś resztę "ferajny" (bandy).
  • ~prawdziwy Polak
    (2014-08-16 21:41)
    czy Putin pomoze nam w demokratyczny sposob pozbyc sie sitwy PO/PiS ? jak Belka moze finasowac Po - to czy Putin moze finansowac Polakow ?
  • ~puchatek
    (2014-08-16 21:57)
    ~żart2014-08-16 21:34 Czy słyszałeś o ułanach Krechowieckich, jeździe wołowskiej , nie mówiąc o legionach i ich dowódcach, którzy jednoczyli naród Ukraiński i Polaków Taka jest tradycja mojej rodziny ,wbrew knowaniom moskali !!!
  • ~matactwo
    (2014-08-16 21:59)
    same straszne dni dla całej ukrainy dopiero przyjda to nie jest koniec horroru ukrainy jako całosc samobójcy rzadza ukraina i bardzo bogaci uciekna do szwajcari usa a ukraina bedzie druga somalia syria wojna to nie panaceum na rozwój i boga ctwo
  • ~za job
    (2014-08-16 22:01)
    tusk ma w doopie reformy a poroszenko reformuje przez wojne
  • ~Naparstek
    (2014-08-16 22:02)
    Straszne tam warunki.
    Niech jakoś się dogadają.
    NIECH BĘDZIE SPOKÓJ !
  • ~żart
    (2014-08-16 22:22)
    Do
    ~puchatek2014-08-16 21:57
    O tym co piszesz nie czytałem.
    Czytałem o Chmielnickim.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Bohdan_Chmielnicki
    Wszyscy walczą o swoje przywileje (koryto), w "dupie" mają Ciebie i mnie PO(srańce).
    Już "skorygowałem" (poprawiłem) tradycje mojej Rodziny (nie te czasy) za zaborów Polski.
    Obudż się dorosły MA(tołku).