• ~średniowiecze
    (2014-09-03 13:57)
    Do diabła z demokracją bo to nie jest demokracja tylko średniowiecze!
  • ~PRECZ Z ZACHODEM
    (2014-09-03 13:54)
    Czy ten zacofany zachód nie zrozumie że ROSJA już nie odda więcej skrawka ziemi (faszyści z USA UE i in. wydzierają po kawałku Rosji jej terytorium ciągle bezczelnie oszukując i wprowadzają tam swoje wojska)
    Rosja ma prawo i obowiązek powstrzymać te zapędy zachodu wszelkimi sposobami. To NATO jest agresorem! Nie wciskajcie (media, poltycy, dziennikarze)
    ludziom ciemnoty. Jedyne zło tego świata to agresywna polityka zachodu.
    Mam nadzieję że Rosja wybije im to w końcu z głowy. Kiedyś musi to zrobić bo USA NATO UE są zagrożeniem dla świata. Może właśnie nastała ta chwila trzymam kciuki za Putina a amerykanie niech przestaną wpi...ć się do niepodległych państw. Rozczulają się nad śmiercią jednego zamordowanego amerykanina a sami zabijają tysiące bez zmrużenia okiem traktując swoje ofiary jak podludzi - tak zachowują się faszyści .
  • ~Goran z Banja Luka
    (2014-09-03 13:35)
    @Matwiej Platow
    ---
    Yebem ti Oca ko te naprawil, yebem ti majku, sestru, brata, yebem ti celu sweta Putina !
  • ~Masław
    (2014-09-03 15:08)
    Hostel i Ronin .jeśli pklujecie na innego Polaka,tzn że polakami nie jesteście.Ten od precz z zachodem ma swój punkt widzenia.To że wy tak bardzo kochacie katów Polaków na wołyniu i polesiu nie znaczy że możecie innego Polaka opluwać.Polski9 interes na pewno nie jest wspólnym z ukraińcami ktorzy pokazali że potrafia rezać bez litości ze zwierzeca pasją. Weźcie sobie jakieś leki na uspokojenie iżyjecie sto lat.No chyba że jesteście ukraińcami to jeszcze moge zrozumiec ta waszą miłość do upa .
  • ~terlik
    (2014-09-03 15:11)
    Re Matwiej Płatow.Masz racje .Ukraińcy sami sobie sa winni.przez ich nienawiść do sąsiadów. Węgrzy Słowacy i Rumunii o czechach nie wspomne maja Ukraine w doopie. My sie podkładamy.Obyśmy kiedys nie zostali tak położeni jak podkłady przez banderowców.Ziemkiewicz ma rację.
  • ~mazowszanin
    (2014-09-03 17:35)
    Re uwaga.Rozpłakałem sie ze śmiechu jak przeczytałem ten twój wpis -wypocinę.Gdybyś chociaż skonczył podstawówke i znał na tym poziomie historie Polski to wiedziałbys że to nie białorusini rezali piłami iPolaków i wieszali polskie dzieci lub nabijali na płotyu ale ukraincy, którzy teraz żebrzą jak psy o pomoc m.in Polaków.To co napisałeś jest straszna zniewaga la ofiar na wołyniu zamordowanych- zaszlachtowanych jak świnie przez upowców.No ale cóż język ci odpadnie łajdaku za opluwanie polskich rodzin wymordowanych przez banderowców.
  • ~Polon
    (2014-09-03 15:48)
    Ciekaw jestem czy brednie o tym, ze to USA chce wojny a nie Putin wypisuja ludzie za darmo czy tez im kacapy placa?

    Ile wam kacapy Putin (po francusku Putin to c..pa!) placi sprzedawczyki?
  • ~Dragan z Belgradu
    (2014-09-03 17:30)
    Goran nie j.e.b tak bo się ************
  • ~Niemiec
    (2014-09-03 17:28)
    Dziennik widze staje sie szmaciarskim portalem który jednych usuwa a innych trzyma na stronie przez kilka godzin .No a moze cos w tym jest że w każdej gazecie czy tv sa agenci sponsorowani przez służby.Wpis polona wisi od kilku godzin mimo iz inny internauta wskazał jego ignorancje jeśli chodzi o najomosć j. francuskiego.
  • ~Vasyl H.
    (2014-09-03 17:22)
    NIECH RZYJE UKRAINA

    OT MORZA BALTYJSKIEGO

    DO MORZA AZOWSKIEGO

    SLAWA HEROJAM I UKRAINE

    REZAT LAHÓW I MOSKALI