• ~Q- log Hans
    (2014-09-09 13:01)
    Q-wa

    q-wie

    lba

    nie urwie
  • ~3er
    (2014-09-09 15:07)
    teraz Schetyna rozpedzi towarzystwo pełowskie i zacznie sie jatka w Peło
  • ~Robnad
    (2014-09-09 14:28)
    Szukam parówy, który mnie przepcha. W seksie jestem zdominowana pierrr-dola.
    Szukam dominatora, który zloi mi doopsko na maxa. Odzywac sie na priv do Tofika
    ( vide PAN PREZES )
    Uwaga pilne !
    Szukam shemale (transwetyty) do seksu , ziobrzyca nas zdradzila .
    Sprawa jest PILNA !!! Odzywajcie sie do mnie na priv.
    Nic co ludzkie nie jest mi obce. Szukam transa do seksu , musi glosowac na PIS
    ( vide Pan Prezes )
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-09 14:30)
    Co to za książka panie pie...pie... pie... piechociński? Dość gruba. Pewnie to lista urzędników z nadania PSL płacących haracz Pie... Sku... Ludowcom w skrócie PSL
  • ~Adelaide-Robnad
    (2014-09-09 14:31)
    Lewe zwolnienia i wyludzanie zasilku z ZUS- u ,
    to u Hofmana... jest tradycja rodzinna .
  • ~IPN
    (2014-09-09 14:32)
    Sprawa lojalki Kaczynskiego.
    Widzialem orginal, podpisal.
    Powiedzieli mu , ze wiedza o jego preferencjach seksualnych i czestowali herbatka i paczkami.
    Podpisal przestraszony pil herbatke , chwalil paczki i pytal sie skad je maja .
    Byl bardzo rozmowny .
    Nie wiem czy orginal jeszcze jest w IPN , za PIS wywiezli tony kompromitujacych PISowcow akt , pewnie ukryli i maja haki.
  • ~Efekt Tuska
    (2014-09-09 14:32)
    Oj joj Jabłkami Tusia nie nakarmisz Piechociński Jego efekt
    jest inny Olał was ciepłym moczem i zamiast kasiory z Amber będzie miał teraz legalną z UEmber A ty będziesz spłacał jego Amber długi
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-09 14:36)
    falszywki PIS 2014-09-09 14:23 2014-09-09 14:21

    Hmmm
    marzy wam sie powrót IV RP a zostanie z tego
    kacze goowno w rece.

    PISiur falszujacy posty,
    jak masz problem wyborczy to kup sobie koze, bedziesz miec zajecie,
    mleko i przyjemnosci w cenie )))
  • ~zimny jarek
    (2014-09-09 14:40)
    Zdrapki z PIS,
    Poskrobiesz Prezesa , wyjdzie szczerbaty krypto- gej .

    Poskrobiesz Pawlowska krystyne , zobaczysz lesbe ,.

    Poskrobiesz Hofmanka , , wyjdzie wazelina prezesa .geja.
  • ~bryś
    (2014-09-09 14:43)
    Premier powinien zapłacić podatek od prezentów.
    Tak jak zwykły obywatel.