• ~klu klux klan
  (2014-12-04 10:33)
  jeszcze przyjda tornada po wodzie i mrozy usa padnie bo to faszysci mafia baraka i rudery rzadzi
 • ~nasi fotografowie i w USA
  (2014-12-04 12:07)
  Zdjecie nr 6 jest zdjeciem, ktore jednoczy. Dlatego to sa Stany Zjednoczone.
  I chociaz sa inne zdjecia np. zdjecie nr 3, i inne, to widac, ze ludzie chca zyc wzajemnie, i wzajemnie sie rozumiec.
  Och gdyby Nasi fotografowie przejrzeli na oczy?
 • ~orangerevolution
  (2014-12-04 10:50)
  ukryruina przeniesli sie do hameryki gorole teraz ukry żadza majdany w usa hahahahaha kwach po jechał organizowąc majdan w usa
 • ~hahahaha faszysty
  (2014-12-04 10:31)
  wał tłumaczył w usa ze barack to jest rudera wpolsce i twierdzi ze poroszenko zwyciezy wał to banderowiec
 • ~Nieswój
  (2014-12-04 08:44)
  Nic się nie bójta, zaraz wróci tam spokój, bo dostaną miliony zielonych jeszcze w tym roku!. Polskie lemingi znów dofinansują amerykę bo kupują rakiety od nich za 250% wartości i bez praw użycia. A tu nie ma żadnych protestów POwypierane przez mętne wizje wybrańców mózgi.
 • ~as
  (2014-12-04 07:46)
  pajace bronia bandyte , podzial USA i secesja bardzo mozliwe .POłnoc mentalnie zbliza sie do zniewiescialej Europy , Poludnie nigdy tego nie zaakceptuje .
 • ~New Yorker
  (2014-12-04 10:58)
  O tym sie nie mowi i nie pokazuje w Amerykanskiej TV , o śmierci Zemir Begic, 32-letni bośniacki-American człowiek, który powiedział policji został śmiertelnie pobity przez czterech uzbrojonych w młotki wczesnym niedzielnym rankiem, gdy wsiadł do samochodu. Teraz, niedaleko miejsca, gdzie Begic zmarł, tłum co najmniej 150 osób w dzielnicy znanej jako "Mała Bośni" wylewa się na ulicę.
  Kiedy zabija czarnego badyte jest wieli chalas,ale kiedy bialego to sie o tym nie mowi.
 • ~bolek
  (2014-12-04 11:18)
  rdel zacznie się od pastuchów oni umieją się wtrącać w każdy inny kraj tylko u siebie to państwo policyjne nie potrfi zrobić porządku wielka zasrana ich demokracja tylko nią potrafią się zasłaniać.Geby pelne frazesów a państwo podsłuchów i terroru demokratycznego
 • ~prob wyborca/ tylko jedno zdjecie, a tak wiele
  (2014-12-04 11:05)
  Nieszczescie sie stalo .Mniej zawinione lub wiecej, ale sie stalo. Sorry i przykro.
  Mwdia Nasze daja przyklady, ze w USA to, w Usa tamto.Bierzemy przyklady.
  P.S. Jak wiele mowi zdjecie, gdzie ludzie protestujacy i nacierajacy przynajmniej werbalnie na policjantow , a Policjanci stoja na bacznosc i chronia protestujacych. Czy to nie wspaniale?
  Fotograf potrafil zrobic zdjecie dla obu policjantow roznoskornych.Stojacych na strazy Prawa i Konstytucji USA.
  ****** Kiedy nasi fotografowie zrobia wspolne zdjecie z rzadzacych i opozycji, na jednej fotografii, to bedzie PIERWSZY DZIEN Normalnego Przekazu i Normalizacji- i zaczniemy budowac normalne relacje miedzy ludzmi.
 • ~mkk
  (2014-12-04 11:55)
  "Pastor Sharpton, jeden z przywódców ruchu praw obywatelskich w USA, po decyzji ławy wezwał do marszu protestacyjnego 13 grudnia na Waszyngton. - Nie mamy zaufania do lokalnych prokuratorów stanowych, ponieważ współpracują oni, ręka w rękę, z lokalną policją - powiedział Sharpton."

  Czy to Wam czegoś nie przypomina? Co pan JArosłąw Kacyński organizuje? Marsz 13 grudnia? Aha... Jeden pomysł... Jeden Fuehrer... Jeden Naród...

  P.S> Z tym ostatnim to się zagalopowałam.. Nigdy nie uwierzę, że p. KAczyński do "swego" wolskiego narodu zechciałby włączyć nie daj Boże Murzynów...
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.