• ~analityk
  (2014-12-29 12:58)
  prognozy ,, państwo islamskie tu PAT bo trzeba by zaangażować duże siły lądowe a naloty niczego nie wymusza ,,, chiny gospodarka jako jedna z najszybciej rozwijających sie na świecie bedzie parla naprzod i przypieczętuje przyszłą dominacje na świecie ukraina to niestety eskalacja konfliktu zbrojnego kijów przeczekawszy i uzbroiwszy sie bedzie chcial odbić utracone tereny ale na to już nie ma szans militarnych słowem konflikt na lata chyba ze rosja jawnie włączy sie do konfliktu i go rozstrzygnie
  ropa podrożeje może nie do 100 ale dość znacznie stagnacja gospodarcza w UNI i jeszcze większa w rosji a w USA nieznaczny wzrost { o 7% wzroście chin zapomnieć}
 • ~jasnowidz
  (2014-12-29 14:36)
  Unia bedzie kustykac a jej plany inwestycyjne na dalsza mete nie przyniosa oczekiwanych skutkow tylko zwieksza zadluzenie. Grecja wycofa sie z uni Sytuacja gospodarcza w USA sie poprawi ale wylacznie z powodu taniej ropy i wlasnego wydobycia. Produkty amerykanskie z wyjatkiem broni sa prawie nieobecne na rynkach swiata. Azja bedzie zwiekszac swoja pozycje i umacniac swoje zwiazki z Rosja. Rosja bedzie miala trudnosci ale kiedys z nich wyjdzie ale Europie nie wyjdzie to na dobre. Rosja nauczona tragicznymi dla niej skutkami uzaleznienia sie od finansjery zachodniej bedzie umacniaj zwiazki z Azja zwlaszcza z Chinami.
 • ~qwert2
  (2014-12-30 08:06)
  ~m-532014-12-30 02:28
  Poszukaj gdzie i w jakich warunkach produkuja hAmerykanski iPhone Apple?!! W CHINACH! Otworz oczka!
 • ~prorok
  (2014-12-29 15:53)
  mam nadzieję, że zakończy się ludobójstwo
  w Palestynie !!!
 • ~prawda biblijna-wiec prawdziwa
  (2014-12-29 16:23)
  Pokoju na ziemi nie zaprowadzi żaden rząd ludzki, lecz Królestwo Boże, niebiański rząd z Chrystusem Jezusem na czele. Zobacz, czego na temat tej wspaniałej nadziei uczy Biblia.
  1. Bóg sprawi, że wojny ustaną aż po kraniec ziemi. W ten sposób spełni swą obietnicę i zaprowadzi „na ziemi pokój ludziom Jego upodobania” (Psalm 46:9; Łukasza 2:14, Biblia Tysiąclecia).
  2. Królestwo Boże będzie z nieba sprawować władzę nad całą ziemią (Daniela 7:14). Jako rząd światowy, wyeliminuje nacjonalizm, który jest źródłem wielu konfliktów.
  3. Jezus, Władca Królestwa Bożego, został nazwany „Księciem Pokoju”. Sprawi on, że „pokojowi nie będzie końca” (Izajasza 9:6, 7).
  4. Bóg nie pozwoli, by pod rządami tego Królestwa żyli ludzie nastawieni wojowniczo, ponieważ „miłującego przemoc dusza jego nienawidzi” (Psalm 11:5; Przysłów 2:22).
  5. Bóg uczy swych sług, jak żyć z innymi w pokojowych stosunkach. Biblia tak opisuje rezultaty tego szkolenia: „Przekują swe miecze na lemiesze, a swe włócznie na noże ogrodnicze. Naród nie podniesie miecza przeciw narodowi ani się już nie będą uczyć wojowania” (Izajasza 2:3, 4).
 • ~do armagedonu
  (2014-12-29 16:26)
  Patrzac na "szesc drzewek" lasu nie odgadniecie! A co z Nowym porzadkiem swiata,jeden prezydent,jedna waluta,prawie wszystkie koscioly swiata wlacznie z Watykanem i islamem-zniszczone,ucisk jakiego nie bylo od poczatku (od czasow Adama i Ewy)? Do Armagedonu-tego prawdziwego!
 • ~kz
  (2014-12-29 16:36)
  Chyba przeoczyłem ? Nie doczytałem o delegalizacji partii faszyzujących lub
  noszących znamiona sekt . Ale jest okres świąteczny, więc bądźmy spolegliwi .
 • ~golfsztrom
  (2014-12-29 18:40)
  Wladze nad swiatem juz przejely Chiny, bo maja przewage demografuiczna I ekonomiczna nad swiatem, a zbankrutowal na wlasne zyczenie caly debilny zachod.
 • ~Kazimierz 65
  (2014-12-29 19:35)
  kochani te wpisy nadają się do poniższego porównania
  mam pytanie co lepse, seks czy barburka.
  górnicy mówią że barburka bo występuje częściej
 • ~jasnowidz
  (2014-12-30 17:00)
  Re: m-53
  Czlowieku przsadzasz. Z tego co wymieniasz moze jedynie Intel jest widoczny i programy ale to sie zmienia. Ameryka prawie nie sprzedaje juz sprzetu elektronicznego, wszystko przejmuje Azja. Ameryka prawie nie sprzedaje maszyn i urzadzen nie mowiac o sprzecie domowym w ogolnym tego slowa znaczeniu, to samo Rosja.
  Jesli chodzi o zestaw produtow z Chin o ktore pytasz, odpowiem ci krotko ze chyba nie ma dzisiaj mieszkania czy domu na swiecie w ktorym by nie bylo chinskich wyrobow !
  Rozejrzyj sie po swoim wlasnym mieszkaniu, a znajdziesz nie jeden z "Made in China" :-))
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.