• ~OMEN
    (2015-01-24 10:52)
    Taa... "Marsz Hańby", ale chyba dla ruskich...To , jak traktuje się pokonanych, świadczy o kulturze prowadzenia wojen. Widać, ruskie to Azja. Za nic międzynarodowe konwencje mają. Niech się nie dziwią , gdy ich "bohaterzy" tak samo na" postronku" przez Kijów prowadzeni będą...
  • ~polacy_pamietają
    (2015-01-23 10:32)
    Wiadomość dla ruskich trolli opłaconych przez Putina:
    Ribbentroph - Mołotow >> 17 Września 1939 >> Katyń >> Sierpień 1944 >> Sybir etc.
  • ~ajax
    (2015-01-22 23:04)
    Nie rozumiem dlaczego używa się określenia separatyści skoro to są rosyjscy terroryści?!
  • ~oz
    (2015-01-22 22:04)
    ~Wielkopolak czytaj ze zrozumieniem na Ukrainie mieszkają Polacy z nimi porozmawiaj pojedź do Gródka na Ukrainie do polskiej szkoły chodzą do niej też ukraińskie dzieci zawieź polskie książki spij w domach polaków tylko nie zapomnij zapłacić za gościnę zobaczysz jaką mają opinie o nich a nacjonaliści na Ukrainie to margines tak jak u nas nasi ale to nie problem problemem jest twoja wiara w ruski mir
  • ~Naparstek
    (2015-01-22 22:55)
    Kilka dni temu była ofensywa ukraińskich wojsk w Doniecku. Wtedy podano, że NIEOMAL całe lotnisko zostało odbite !
    - Wtedy separatyści zaprzeczali, ze Ukraińcy zajęli lotnisko.

    Teraz widać kto kłamał, a kto mówił prawdę
  • ~Aboj
    (2015-01-23 16:53)
    Każdy zabity pies kacapski to ulga dla ludzkości. To nieludzkie bydło trzeba wyciąć w pień.
  • ~oz
    (2015-01-22 21:41)
    ~& ty to kto pewnie dobry Enkawudzista
  • ~Krzysiek
    (2015-01-23 18:18)
    Pro -Ukraińskie oszołomy, bezczeszczą i opluwają pamięć, ponad 120 000 tysięcy Polaków straszliwie pomordowanych na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej przez Ukraińskie Bestie! Hańba tym ludziom!!!
  • ~BigRussia
    (2015-01-24 02:36)
    Brawo Rosja!! tylko nie zatrzymujcie się! aż po granice Polski na przód śmierć hołocie antyrosyjskiej! co szmaty Rosja wygrywa na całym froncie przetrzymuje embargo już skomlają o zniesieniu embarga na mięso (francja,holandia) wysoki frank też robota Rosji brawo!! ale zobaczyć krwawiące tyłki wrogów Rosji bezcenne!!! ujawnijcie się ścierwo antyrosyjskie!
  • ~Ogorek
    (2015-01-23 12:46)
    Собаке - собачья смерть