• ~ab17
  (2015-03-12 10:08)
  Po obejrzeniu tych zdjęć (zielone ludziki) kosmici pękają ze śmiechu, w końcu lat sześćdziesiątych latałem czymś lepszym pochodzącym od nich ale nikt nie wierzył że istnieją i nie skorzystał z możliwości zapoznania się z technologią nawiasem mówiąc dość absurdalną jak na możliwości akceptacji przez naszą cywilizację techniczno-mechaniczną.
 • ~jacek soplica
  (2015-03-12 10:38)
  i co rusofoby, zatkało kakao, tylko Rosjanie mają możliwość lotu na stację orbitalną, a gdzie hamerykanie. Ta przyjażń kosmiczna Rosji i USA pokazuje,że te oba kraje ze sobą wojować nie będą, tylko głupcy szczekają robią ludziom wodę z mózgu , nasi politycy nie dorośli do elit światowej polityki międzynarodowej
 • ~Warto zauwazyc ze
  (2015-03-12 13:08)
  Znowu dyskrymnuja Polske i Polakow. Rakiete na orbite wystrzelono dzieki Panu Twardowskiemu z Polski. Spadochron usztla Wolczanka z Lodzi - Firma Polska, Sznurki do spadochronu to sznurki od polskiej snpowiazalki. A miedzynarodowa stacja kosmiczna to projekt Polaka z Gory Kalwarii, tory ze skradzionych samochodow produkcji niemieckiej, ja zbydowal i wystrzelil uzywajac gazu z wlasnych jelit. Znowu Polska i Polacy przylozyli Ruskim.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.