• ~@gosc
    (2015-04-25 13:28)
    Czy mozesz mi powiedziec dlaczego wiekszosci Polakow smierdzi z geby i sa posmiewiskiem swiata? Polacy zuzywaja najmniej mydla i wody wsrod narodow swiata! A ty mowisz o higienie.
  • ~gość
    (2015-04-25 09:55)
    Zrobiono problem z 20-stu niedomytych śmierdzieli.Tu powinien zareagować Sanepid -na granicy sprawdzić stan higieny.. ...usunąć wszy,pchły,wykąpać ,zdezynfekować ich szmaty-oczywiście na ich koszt,i pozwolić jechać dalej.
  • ~takaPrawda
    (2015-04-24 14:56)
    Najpierw rząd i strażnik żyrandola wykreowali w mediach problem na miarę swoich możliwości - czyli przejazd Nocnych Wilków. Teraz go rozwiążą i pokażą jakimi są mężami opatrznościowymi Polski. Tymczasem sprawa o wile bardziej znacząca - czyli przetarg na helikoptery dla wojska - pod dywan i media cicho sza. Normalnie szpoka Bożno Narodzenowa.
  • ~warszawiak
    (2015-04-20 21:28)
    Klade laseczke na PIS ruskich agentow na pasku Rydzyka !
  • ~bolanda
    (2015-04-17 03:53)
    WIELKIE Brawa, dla WSPANIAŁYCH "Nocnych Wilków" - Wielkie BRAWA !!!
  • ~J.M.
    (2015-04-15 11:17)
    Od tego jest rząd i Prezydent , aby wiedzieli , co z tym zrobić,
    aby państwo polskie i Polacy , na tym nie stracili. POżyjemy ,
    zobaczymy... co jest wart nasz rząd i obecny Prezydent
  • ~Ela
    (2015-04-15 11:05)
    Żyjemy w państwie które nie ma rządu! Kilku ruskich bandytów decyduje jak i gdzie będzie po innym kraju jeździć. A Polski rząd ? Kopacz imprezuje i niema czasu na rządzenie.Katechetka się modli! I tak wygląda suwerenność Polski.
  • ~myśleć należy samodzielnie!
    (2015-04-15 10:21)
    TO TEMAT ZASTĘPCZY! ktoś podrzucił go mediom, które chętnie go podchwyciły. Na ukrainie przyjęto uchwałę gloryfikującą oun-upa, dzień powstania upa ustanowiono świętem narodowym, a u nas nt temat cisza... bicie piany o przejażdżce motocyklistów - pojadą i przejadą, a o sprawach istotnych ani słowa. czyja to inspiracja i kto tak łatwo daje sobą sterować? czy to jeszcze nasze media?
  • ~pyra
    (2015-04-15 09:50)
    ~~sSłuchaj Ty MATOLE,a co to są ci Twoji księża CUDOTWURCY/ Oni są od tego żeby takie go MATOŁA pochować i KASE ZAROBIĆ. Ja już wole CYWILNEGO mądrze i TANIEJ. 2015-04-14 21:32Ad WOCE
  • ~mjk
    (2015-04-15 09:31)
    Od teo mamy Ministerstwo Sprawiedliwości, by znaleźć kilka odpowednich haków na tę bandę ruskich śmieci. Po przekroczeniu graicy wyłapąć przedstawić zarzuty, przetrymać w pierdlu do czerwca i wydalić do Rosji - najlepiej przez przejścia na Urainie.
  • ~MJ
    (2015-04-15 09:17)
    ej no, przecież na tym zdjęciu http://4.s.dziennik.pl/pliki/7652000/7652822-aleksander-zaldostanow-anastazja-643-435.jpg to przecież Bradley Cooper. a nie jakiś Aleksander Zaldostanow.
  • ~anty-upa
    (2015-04-15 09:14)
    rowerowy Rajd Bandery przez Polskę jest w porządku, a Rajd Nocnych Wilków do Berlina już nie
  • ~kubi
    (2015-04-15 08:54)
    Nie wiem czy wszyscy, ale część z nich podobno walczyła po stronie prorosyjskich terrorystów i bandytów w Donbasie. A więc sami są terrorystami i bandytami, czyli moim zdaniem osobami niepożądanymi na terytorium RP.
    Czy gdyby bandyci z szeregów armii Państwa Islamskiego chcieli urządzić rajd motocyklowy przez teren Polski do jakiegoś miejsca ważnego dla muzułmanów, też byliby wpuszczeni do RP?
    Ze względu na terrorystyczną bandycką działalność, nie widzę żadnej różnicy między tymi jednymi i drugimi gnojami.
  • ~Kim są "Nocne Wilki"?
    (2015-04-15 08:17)
    Kim są "Nocne Wilki"?

    Sam nie wiem, bo mają mordy wyżarte, a rosyjska wieś głoduje. Prawdopodobnie , to nie Rosjanie tylko kosmici Putina.
  • ~Buszujący w zbożu?
    (2015-04-15 07:58)
    Kim są "Nocne Wilki"


    to Wołki zbożowe
  • ~Odpowiedź jest prosta
    (2015-04-15 07:55)
    "Tam gdzie my, tam jest Rosja". Kim są "Nocne Wilki"?


    To głupole.
  • ~gość
    (2015-04-15 07:24)
    Po co ten cały raban ? Ruski idiota też ma prawo do swojego debilizmu.
  • ~kacapy won
    (2015-04-15 07:09)
    Ale przeciez te nocne debile nie jezdza na uralach czyli cudownej ruskiej mysli technicznej tylko na harleyach a tak ponoc glupie kacapy gardza ameryka i wszystkim co amerykanskie ? ot kacapska wizja swiata i myslenia
  • ~Jan
    (2015-04-15 06:26)
    Nie odbierajmy juz wreszcie tych ludzi tak jak oni sobie tego zycza ,maja swoj ojzyzniany przejazd niech sobie jada ,wiemy jaka jest prawda, to nie zmanipulowany kit, NIGDY zdania nam wszystkim swoim pawim ogonem NIE ZMIENIA .Walczyli z okupantem no walczyli jak wszystkie narody tej Ziemi .
  • ~cafar
    (2015-04-15 03:29)
    Kim sa ? Nikim, to banda pajaców, która naoglądąła się za duzo amerykańskich filmów o bikerach. Jeżdżż na motocyklach wyprodukowanych przez zgniły Zachód. Śmieszne pajace, zachowujące się jak goovniarze. bawiący się w Indian i kowboi. W Europie sa nikim, jak podskoczą to policja byskawicznie zrobi z nimi porzadek. Dostana zakaz wjazdu do Europy. I na tym będzie koniec nocnych wilków. Beda sobioe mogli pojeździć wokół Kremla. Przestańcie pismaki podniecać siie tymi kacapami - to jest nuuudne.