• ~pfff
  (2015-05-16 12:35)
  utoneło wiele kobiet i dzieci ...ale kłamstwo tam sa sami faceci ,ktorzy teraz beda biegac za blondynami...i nawracac na islam
 • ~Kowalski
  (2015-04-24 00:27)
  To " zielone ludziki " Państwa Islamskiego - Ewa za nasze podatki wspiera sprzeczne z naszym interesem potrzeby Unii , a potem jakiś etacik w UE za to dostanie . Przyjmiemy tysiąc takich kolegów do polski , gminy dostaną zadania i znajdą się dla nich mieszkania i praca. Potem przypomną sobie że są islamskimi wojownikami i zapłacą jak we Francji.
  Czy ten Rząd jest nasz Polski ? Nie mamy prawa do suwerennego rządu ?
 • ~mars
  (2015-05-15 07:55)
  a gdzie są kobiety i dzieci? ja tu widzę samych facetów...
 • ~kuna
  (2015-05-11 00:22)
  Jakos nie moge dostrzec na tym pontonie kobiet i dzieci, o których tyle sie mówi, aby wzbudzic w nas litosc. To sa wszystko mlode chlopy zdolne np. do walki. Chyba jednak teoria inwazji islamu na Europe jest najblizsza prawdy. Zle sie bawisz Europo!
 • ~Gracz
  (2015-04-24 00:40)
  NIECH PŁYNĄ DALEJ . Należy te pontony kierować na Izrael , bo tam potrzeba osadników , a resztę w kierunku oceanu na te piękne wyspy co to tam na wakacje się wybieram. Trochę daleko , ale gra idzie o wielką stawkę. Tylko najlepsi przechodzą do drugiego planu. Asfalt jest dobry na drogi . Czyżby Pani Ewie wytwórnie asfaltu splajtowały . To gra o życie i tylko silny wygra.
  Ci co dopłyną dostana swoją szansę.
 • ~ewa koby
  (2015-04-23 19:45)
  to nie emigranci to atak terrorystyczny religii allaha ewa koby
 • ~To inwazja
  (2015-09-06 14:49)
  Uwaga na Ewę Kopacz - ona wkrótce będzie uciekać z kraju, dlatego teraz gorączkowo kupuje sobie miękkie lądowanie w Brukseli (tak jak Tusk). Jej deklaracje w sprawie przyjmowania muzułmanów są nic nie warte – są wysoce niepokojące, a ona potrafi kłamać jak Tusk! Szykują nam KATASTROFĘ społeczną. Powstaną skupiska agresywnych, roszczeniowo nastawionych muzułmanów niezdolnych do asymilacji, niezdolnych do pracy, obcych nam kulturowo, jawnie wrogich naszej religii i tradycji. Czy w szkołach powstaną dla nich osobne klasy?? Czeka nas wojna religijna o jakiej Paligłupowi się nie śniło. W Norwegii popularna dziennikarka telewizji publicznej została zwolniona z pracy bo pokazała się z krzyżykiem na szyi – a to jest obraza islamu!!!
 • ~&
  (2015-04-23 21:53)
  To bandyci amerykanscy i europejscy powinni opowiadac za te wszystkie ofiary cywilne. Bombarduja wszystki kraje, sprzedaja bron na prawo i na lewo, ludziska uciekaja przed bombami a my jak kozly ofiarne musimy ich przyjmowac.
 • ~ddp
  (2015-08-08 18:28)
  Czeslaw Klimuszko w swoich proroctwach mowil o tysiacych bialych lodeczek plynacy przez Morze Srodziemne do Europy, ot ziscilo sie ...
 • ~xxl
  (2015-04-23 20:26)
  o co chodzi ? skad ta nagla histeria prasy "Dobrych Ludzi" w europie ? skad nagle pinadze unii na ochrone granic, okrety ? ano, faktem jest ze nato i unia sa odppowiedzialne za przewroty wojskowe i masakre ludnosci cyywilnej w Libii, syrii, iraku - ale czy nie sa odpowiedzialne usa, kanada, australia ? ilez to problemu samolotem wyslac tysiace "uciekinierow" za ocean albo luksusowym okretem o pojemnosci 10 000 ludzi wyslac do australii ? kasa na to jest, tylko tak jest ze nikt tych ludzi nie chce i tu nie pomoga jakies kwoty przydzialu na kraje unii. Czy szerokiej opinii publiczenje jest wiadomo, ze w bylym obozie zaglady Buchenwald znowu umieszczono wiezniow-uciekinierow z afryki i azji ? czy my umiescimy w Oswiecimiu, ku satysfakcji okreslonych kol w usa ?
  Moim zdaniem -naturalna imigracja terroryzmu islamskiego do europy nie przyniosla okreslonego poziomu zagrozenia w europie, a wiec trzeba dolozyc do pieca i poprostu rozpetano celowo histerie ucieczki w krajach afrykanskich. Nb. tajemnica jest skad biedny, przesladowany, ograbiony uciekinier ma 5000 -10000$ aby oplacic szmuglerow ?? ma kto z was tyle ? ja nie mam.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.