• ~zatroskany o Polskę
    (2015-07-06 00:00)
    myślę że Grecy jak i każdy inny naród poradzą sobie bez UE a jak im dawali to jak każdy inny naród brali .Polacy nie są inni też biorą każdy nawet mały projekt jest robiony przy wsparciu UE pieniędzy tylko w Polsce to naród nic nie dostaje minimalna emerytura ok. 800 zł a minimalny zarobek 1300 to dopiero dobrobyt tylko kto się martwi o Polaka .Rząd martwi się o siebie ,naród na emigracje za chlebem i wszystko ok ! bezrobocie spada i rezerwy walutowe w wystarczającej wielkości.
  • ~SYLVEK
    (2015-06-16 19:40)
    re,: emeryt - masz racje 100% "dolaczymy do grekow pod rzadami pis" najpierw byla Islandia potem Portugalia Hiszpania Grecja w piatek koniec Wegry sie jeszcze szamoca -a na jesien kolej na Polske (wtedy bedzie pis -tak jak napisales)
  • ~lawa r
    (2015-06-15 01:39)
    Greków nie należy krytykować ,że nieroby itd. W innych narodach nie wszyscy są tacy pracowici. Za komuny w POLSCE łapano wprost do pracy ludzi , którzy nie chcieli podjąć pracy, pracy małopłatnej. A ludzie po paru dniach uciekali z danego zakładu i dalej nie pracowali. No to jak, kto jest nierobem w końcu.
  • ~lawa
    (2015-06-15 01:30)
    A w Polsce to co jest Arabia Saudyjska. Nie jest o wiele gorzej niż w Grecji, tylko inaczej.
  • ~opinia x
    (2015-06-11 13:58)
    W Syrii jest wojna ktora wywolal rzad USA pod Syjonistami NWO(Nowego porzadku swiata) a w Grecji jest jeszcze gorzej niz to pokazuja zdjecia z prowincji.Dzis Bosnia i Hercegowina to "bogaty" i spokojny kraj patrzac na nedze Grecka (ktora padla ofiara tych samych Banksterow z MMF udajacych ze chca Grecje ratowac).
  • ~Kielczanin
    (2015-06-09 17:56)
    Na jednym ze zdjęć uwidoczniony jest syryjski uchodźca ciągnący dziecko na czymś w rodzaju sanek.
    Ale tytuł artykułu z niewiadomych przyczyn sugeruje, że to w Grecji jest bieda, a nie w Syrii.
  • ~j.w
    (2015-06-09 17:53)
    W każdym polskim mieście i w każdej wsi można znaleźć przykłady większej biedy.
    Czy panowie redaktorzy bywają gdzies poza "galeriami"?
  • ~ZUIOMEK
    (2015-06-09 15:44)
    300 euro to tak samo jak ja w niemczech 760 ale z zona i jakos musi starczyc !!!
  • ~gosc
    (2015-06-08 20:18)
    Poco bylo pozbywać się drachmy? 10 lat temu ten kraj był miodem i oliwą płynący i co z niego zrobili! teraz banksterzy wezmą go jak swój i tak po kolei.Sprytnie to wymyślili dawno temu.
  • ~Emeyryt 1200zł.
    (2015-06-07 21:36)
    Wielu polskich emerytów chciałoby otrzymywać równowartość 300 euro,ceny w Polsce są porównywalne z greckimi,ale oni nie muszą kupować dla rodziny zimowej odzieży,opału drogiego i jedzenie typu lekkiego mają stosownie do klimatu co pomniejsza koszty.
  • ~emeryt
    (2015-06-07 17:06)
    My też niedługo dołączymy do reków pod rządami pis !!!
  • ~BIEDA POLSCE DZIĘKI PO AŻ W Y J E
    (2015-06-07 11:22)
    To w Polsce jest SUPERBIEDA OKOŁO 860 ZŁ EMERYTURY-to pełny sukces ZIELONEJ WYSPY PO -TYLKO DLA TUSKA I KOLESIÓWOKOŁO 80000M EURO
  • ~marko
    (2015-06-06 20:14)
    BRUDASY I NIEROBY DO ROBOTY NIECH SIĘ WEZMĄ I WYKĄPAĆ TYCH BRUDASÓW TRZEBA.ŻYŁEM Z TĄ HOŁOTĄPIĘC DŁUGICHPIĘĆ LAT I MOGĘ COŚ POWIEDZIEĆ
  • ~fred2
    (2015-06-06 17:46)
    to samo czeka wkrotce polske 35o mld dolaro zadluzenia
  • ~Obywatelka.
    (2015-06-06 14:54)
    W Polsce jest to samo a moze i jeszcze gorzej!!! Tylko u nas sie o tym nie mowi bo lepiej zwrocic uwage na kraj o ktorym jest glosno przez media!!!
  • ~leming
    (2015-06-06 10:56)
    Grecy zyja jak bezdomni Polacy na opuszczonych ogrodkach dzialkowych. To bardzo cieszy, ze Europa sie integruje.
  • ~antykomuch
    (2015-06-06 09:22)
    ,,Banksterzy" z Niemiec i Francji wiedzieli dobrze że Grecja nigdy nie będzie w stanie zwrócić tzw,,kredytu".I własnie o to chodzi.Ten dłóg spłaci (niemieckim i francuskim bankom) ewropa.Czyli również Polska.To prosty mechanizm.Zapłacimy wszystko za Greków ,włącznie z odsetkami.Tak zarabjaja lichwiarze z mumi ewropejskiej.
    ,,by żyło sie lepiej"
  • ~polonos
    (2015-06-05 23:53)
    czas wrócić do drachmy
  • ~pinokio
    (2015-06-05 22:56)
    to oznacza poczatek kryzysu w ue.
  • ~xxx
    (2015-06-05 22:43)
    300 euro emerytury to w przeliczeniu na złote wynosi 1230 zł!!! POlska najniższa emerytura wynosi 150 euro i w POlsce ze względu na klimat nie można mieszkać w kontenerze!!