• ~Bulba
    (2015-06-05 10:34)
    W Polsce 1200 emerytury, tonie bieda, to norma.
  • ~bulba
    (2015-06-05 10:43)
    Okradali swoje państwo nie płacili podatków ,to co mam ich żałować?!
    Niech się bujają!
    Niemcy ich przejmą i będzie ok.
  • ~labun
    (2015-06-05 10:44)
    Brudasy i lenie.Mają małe emerytury ale posprzątać czy pomalować to każdy może. Czy Polska ma im sprzątać? Oczywiście nie wszyscy grecy są tacy. Wielu np. pasjonuje się tzw. greckim, seksem. Pewnei wielu z was nie wie o co chodzi.
  • ~mario
    (2015-06-05 10:46)
    W Polsce moja mama ma obecnie nie całe 900 zł, więc w Grecji to nie bieda...
  • ~MOHER
    (2015-06-05 10:50)
    NO TO MA WIĘCEJ EMERYTURY NIŻ NIEJEDEN POLAK
  • ~Smuda
    (2015-06-05 10:50)
    Banda leni! Całe dekady żyli na kredyt i my teraz mamy im pomagać!...
  • ~w dobrej wieże
    (2015-06-05 10:50)
    Grecy - weźcie se TUSKA i KOMORA- od razu bendziecie ZIELONĄ WYSPOM
  • ~mara
    (2015-06-05 10:53)
    A ja mam 870 zł polskich emerytury po ostatniej tak "wielkiej" podwyżce w kraju "mlekiem i miodem" płynącym podobno!!! Te 300 euro to i tak jest więcej od mojej emerytury, więc nie żal mi Grecji, za to żal mi nas Polaków.
  • ~hehehe
    (2015-06-05 10:53)
    300 € to ponad 1200 PLN! Kupa kasy na zielonej wyspie
  • ~kredyty.
    (2015-06-05 10:58)
    Bo skorumpowane rządy głupców wolały brać kredyty i kupować za nie niemiecką i francuską broń. Polska na tej samej ścieżce.
  • ~gość
    (2015-06-05 11:00)
    Totalne bzdury, propagandowy tekst...
  • ~Wiesio 13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-05 11:04)
    Zaraz tam bieda... Wczasy w Grecji za friko.
    Rudy królu eŁropy, ty widzisz i nie grzmisz?
    Dopieprzyć im podatek od luksusu.
  • ~obserwer studen torun
    (2015-06-05 11:07)
    no coz, powiedzmy sobie szczerze - oto wytwor gospodarczy modelu unii europejskiej -zadluzyc az do ostatniej koszuli, zredukaowac swiadczenia socjalne, zaglodzic tubylczy przemysl. Dzsiaj w grecji od rana juz 42 stopnie -czy przyjdzie tu ta niemiecka cudotworczynii z berlina troche popracowac ? Grecja to osobista porazka Merkel i jej rzadu - niestety jak u nas PO -samo zycie odczarowalo europejskie rzady Niemcow - grecja tam gdzie byla rok temu, jest i dzsiaj, tyko ma o 180 miliardow euro wiecej dlugow. Oto gospodarka niemieckiego okupanta, ktory obsluguje swoje banki a nie pomaga grekom. Grecja musi rozmawiac z usa, sa czlonkami nato - rzad niemiecki to zblazowany klub ludzi bez alternatywy. Upadek gospodarczy unii i niemiec podkresla fakt i ostatni atut, ze wala sie "dobre" stosunki z Putinem, bo temu sie nawet nie chce odebrac juz telefonu z berlina. Simiens rozpoczol masowe zwolnienia, podobnie inne wielkie koncerny, ktore napedzaly gospodarke unii - to dla unii delirium tremens. kraje europejskie musza rozmawiac bezposrednio z usa, bez niemieckich posrednikow - tu szansa dla nas -otrzymania statusu strategicznego partnera usa w europie. Mimo sankcji unii - obroty handlowe usa-rosja wzrosly o 6 i usa widzac odczarowanych magikow z berlina, sklania sie coraz bardziej do oparcia amerykanskiej polityki w europie na rosji.Ameryka nie potrzebuje slabeuszy, ale sily militarnej gospodarcze, ktore zapewnia ich interesy w europie.
    Niemeickie dziadostwo rozszerza sie jak zaraza na inne kraje, no i same niemcy, gdzie cala infrastruktura - ulice, kolej, finase komunalne juz dzsiaj przypominaja gospodarke poznego jaruzela. Ale coz dziwnego, to jest spadek bylej zelaznej damy, ktora okazala sie mala , wystraszona pania, nie majaca na rzeczywistosc recepty i alternatywy. Dziecko honekera w niemczech musi odejsc, zagraza naszemu dobrobytowi i pokojowi.
  • ~Demaskator
    (2015-06-05 11:16)
    Strasznie nie obiektywny artykuł. Czy autor wiedział że w Niemczech żyje 4 miliony osób pod progiem ich ubóstwa?? A Niemcy jaki to kraj? Bogaty. Są ludzie którzy chcą i dużo nie robili przez życie aby nie być wykluczeni. Gracy sami sobie zgotowali ten los.
  • ~Herodot
    (2015-06-05 11:18)
    No cóż - Grecy jak od stuleci "udają Greka", tańczą sobie, popijają i kombinują. Niestety skończy się to tym, że opuszczą Unię i wejdą do ZBiR-u, spełniając odwieczne marzenie Rosji od dostępie do Morza Śródziemnego. Owszem, byli twórcami cywilizacji europejskiej, ale to było ponad dwa tysiące lat temu. Od tej pory stali się narodem azjatyckim.
  • ~Robnad
    (2015-06-05 11:31)
    To samo czeka Polskę pod rządami sekty PiS
  • ~heliot
    (2015-06-05 11:40)
    W Polsce 700 tysięcy dzieci niedożywionych, emerytury 820 złotych,pracownik tyra za 1500 złotych, a ceny mamy europejskie ..dlaczego o tym nie piszecie???
  • ~Zuzia K.
    (2015-06-05 11:40)
    300 € emerytury to 1.200 zł. Tyle ma moja Mama po 40 latach ciężkiej pracy i płaci od tego podatek przeszło sto złotych (w Grecji byłoby zero podatku). Z emerytury znaczącą część pochłaniają Jej koszty ogrzewania (w Grecji zero kosztów). W Grecji jedzenie jest tańsze (ryby i warzywa). Grecy przyzwyczaili się, że brali kolejną pożyczkę, która była po jakimś czasie umarzana. Teraz pożyczki nie będą umarzane (a przynajmniej nie w całości) i stad ten krzyk i lament o biedzie. Wstyd !
  • ~fk
    (2015-06-05 11:50)
    To pewnie tak jak w zachodnich krajach pokazują Polskę.Chłop za pługiem i koń.A jedź na wieś to konia nigdzie nie uświadczysz.Nowe chałupy i traktory po 200 tysięcy.
  • ~gość
    (2015-06-05 11:52)
    Jeszcze nie spłacili a bieda że piszczy. Jak spłacą to bedzie katastrofa. Trzymanie się euro za wszelką cenę daje również negatywne skutki.