• ~essen
    (2015-06-05 12:46)
    "300 euro i mieszka w kontenerze" To niech przyjedzie do Polski dostanie 800zł emerytury i będzie mieszkać w pałacu? Ten artykuł napisał jakiś debil nie zna biedy w Polsce.
  • ~zatroskany o Polskę
    (2015-07-06 00:00)
    myślę że Grecy jak i każdy inny naród poradzą sobie bez UE a jak im dawali to jak każdy inny naród brali .Polacy nie są inni też biorą każdy nawet mały projekt jest robiony przy wsparciu UE pieniędzy tylko w Polsce to naród nic nie dostaje minimalna emerytura ok. 800 zł a minimalny zarobek 1300 to dopiero dobrobyt tylko kto się martwi o Polaka .Rząd martwi się o siebie ,naród na emigracje za chlebem i wszystko ok ! bezrobocie spada i rezerwy walutowe w wystarczającej wielkości.
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-06-05 13:02)
    Grecy to oszuści, nie ma 300 euro emerytury, pokazuja złodziej rozne zdjęcia. Najnizsza emerytura w Grecji jest ok 950 euro miesięcznie.

    Zlodziej nakradli a teraz marketing polityczny jacy biedni. Jak można wziasc kase i nie oddawać. A wynika to wszystko z tego ze sfałszowali i to rząd i centralny bank grecji akcesje w sprawie przyecia do strefy euro. Z całą swiadomoscia braki kredyty ktoruch wiedzieli z góry ze nigdy nie splacy. Ta nacja juz jako jedynie w Europie bankrutowali dwa razy a teraz będzie trzeci. Poganac to dziadostwo , było pod batem tureckim jak cala ta jugoslawia i bulgaria i był swiety spokoj. Teraz pokazli kto jest niewolnikiem. Parszywe to wszystko by się targować i dlugi obszczymurow przezucac na podatnikow europejskich.Polska co była pod batem bolszewia przez tyle lat , mimo bieda honoruje is placa wszelkie zobowiązania. Wstyd badziewie greckie.
  • ~hmm
    (2015-06-05 12:34)
    Nie płacą za ogrzewanie,za ciepłą wodę i dostają więcej od Polaka,więc po co ta ściema ?
  • ~saloniki
    (2015-06-05 13:30)
    artykul to manipulacja !!! nizej niz 800-900 eur sie w grecji nie zarabia a ceny sa takie same jak w polsce a nawet nizsze. gdyby w polsce byla taka "bieda"
  • ~olo
    (2015-06-05 12:00)
    kilka dni temu wróciłem z Grecji, te bajki o biedzie to małym dzieciom opowiadać , inną rzeczą jest to , że Grecy cwaniakowali przez kilkadziesiąt lat - nie płacili podatków, pobierali emerytury i renty na nieboszczyków, oszukiwali swoje państwo na wszelkie możliwe sposoby i w końcu doprowadzili je do tego co mają dzisiaj , a że na ogół są leniwi i w wieku 50-ciu lat już chcieliby wysiadywać całymi dniami w tawernach i popijać kawkę ... a kto ma na to pracować , reszta UE ...??? takiego wała jak słonia nosek !!!
  • ~niepissdzi
    (2015-06-05 12:33)
    lrepiej udawać greka niz ukrainca na ukrainie zyja za$ dziennie
  • ~nowi
    (2015-06-05 12:28)
    Macie, socjalizm. Chrzanić że idziemy na dno, grunt że wszyscy razem. A na marginesie, nikt mi nie wmówi, że ktoś kto CHCE pracować, nie może znaleźć roboty przez 4 lata. No, chyba że komuś socjalistyczna duma nie pozwala zmywać, kelnerować itp.
  • ~lawa r
    (2015-06-15 01:39)
    Greków nie należy krytykować ,że nieroby itd. W innych narodach nie wszyscy są tacy pracowici. Za komuny w POLSCE łapano wprost do pracy ludzi , którzy nie chcieli podjąć pracy, pracy małopłatnej. A ludzie po paru dniach uciekali z danego zakładu i dalej nie pracowali. No to jak, kto jest nierobem w końcu.
  • ~fiki miki
    (2015-06-05 12:02)
    O co chodzi? W Polsce można też takie zdjęcia robić, a jeden kandydat na prezydenta mówił że żyjemy w złotych czasach.
  • ~Kefir
    (2015-06-05 19:56)
    Głowa w górę!
    Dzięki Kopacz i PO już niedługo dogonimy Grecje!!!
  • ~fred2
    (2015-06-06 17:46)
    to samo czeka wkrotce polske 35o mld dolaro zadluzenia
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-06-05 20:10)
    Tak bedzie Polska wygladala po przejsciu tornado PIS z Kukizem + kosciolem katolickim...!
    NIE CHCIELISCIE DOBROBYTU I STABILIZACJI bedziecie mieli PIEKLO !
    Ciemny ludzie !
  • ~marek
    (2015-06-05 20:31)
    mnie tej bandy nierobow nie zal. kradli ile mogli i grali w cycka. chcieli zyc latwo lekko i przyjemnie. takie zwyczaje poludniowcow. jedno dzidaostwo i niewazne czy to grek wloch czy hiszpan czy jakas inna kreatura.
  • ~PYTAM?
    (2015-06-05 20:25)
    WYWALIC POLAKÓW /2 MILJ / SPOWROTEM DO KRAJU+ DLACZEGO MAJA ZABIERAC CHLEB TUBYLCOM? PODCZAS GDY MY ODMAWIAMY TYSIACOM CHRZESCIANOM W pOLSCE PRAWA POBYTU-Ä
  • ~adie
    (2015-06-05 20:04)
    tam kryzys a ludzie żyją lepiej niż w polskim wzroście. Myślę razem z rodzinom na stałe osiedlić się w tym kraju.
  • ~Robnad
    (2015-06-05 17:25)
    ulisse2015-06-05 15:36

    jełopie.
    Syriza to radykalna lewizna, więc nie bredź, i na dodatek o Węgrzech.
    nie ma to jak zaciągać ciągle kredyty na spłatę kredytów, nieprawdaż?
  • ~BAAL
    (2015-06-05 19:30)
    POlska wielkości kongresówki to pewne
  • ~hahahaha faszysty