• ~au-tor
  (2015-08-22 13:13)
  to wręcz niewiarygodne co się dzieje, społeczeństwa Europy NIE CHCĄ muzułmańskich imigrantów, a władze przyjmują muzułmanów w setkach tysięcy. o co tu chodzi???
 • ~anty57
  (2015-08-22 13:19)
  No nareszcie ktoś tym postawi tamę tym tzw uchodźcom, jakby Europa musiała wszystkich utrzymywać to pracowalibyśmy do śmierci utrzymując nierobów. Jazda z powrotem i do roboty.
  A jeśli chodzi o dzieci to niech pretensje mają do swoich rodziców, bo to rodzic ma dbać o bezpieczeństwo dziecka a nie obce państwo.
 • ~hiena
  (2015-08-22 13:19)
  To nie uchodźcy ale armia inwazyjna ! Wypędzić to bydło do krajów islamskich !
 • ~Genitaliusz
  (2015-08-22 13:13)
  Nie chcemy ich u siebie.
 • ~koszmardziennikarski
  (2015-08-22 12:58)
  A co to za zwyrodniałe bydło które przed szereg gliniarskich tarcz swoje dzieci POsyła?
 • ~Degrengolada ONZ, USA i UE
  (2015-08-22 13:41)
  Dlaczego nie leczy sie przyczyny, tylko pokazuje skutki? Dlaczego w imię Praw Człowieka nie rąbnie się parę bombek na tzw. Państwo Islamskie, żeby ci ludzie mogli zostać tam, gdzie ich dom, a nie tułać się w strasznych warunkach po świecie?
 • ~Tadek
  (2015-08-22 13:56)
  Uchodżcy pragną żeby ich traktować jak emigrantów a to jest niemożliwe zwłaszcza że jest ich bardzo dużo.W czasie drugiej wojny światowej Iran przyjął polskich uchodzców gdzie przebywali w trzech obozach i ich pobyt tam traktowany był jako tymczasowy,po wojnie wiekszośc z nich wróciła do kraju lub udała sie do państw które postanowiły ich przyjąć na stałe.Europa powinna utworzyć obozy dla prawdziwych uchodzców i tam powinni pozostać do zakończenia działań wojennych a następnie odesłać ich jeżeli będzie to możliwe do domu.Jeżeli Niemców stać na przyjęcie uchodzców na stałe niech to czynią ale niech nie zmuszają krajów biednych takich jak Polska czy Macedonia . do podobnych zachowań bo to niemozliwe Istnieją granice pomocy ,uchodzcy powinni to zrozumieć albo trzeba ich do tego zmusić Polacy mieszkający obecnie w Irlandi lub w Wielkiej Brytani przebywają tam za zgodą tych państw i nie przekraczają kolejnych granic bez zezwolenia.
 • ~Radykalinski Stefan
  (2015-08-22 14:56)
  Jesli dzieci muzulmanskich imigrantow nie maja co pic, to niech rodzice gasza ich pragnienie szczochami i jesli cierpia glod, to niech ich ojcowie obetna sobie jaja i jajecznice im do zarcia dadza !
 • ~Szira
  (2015-08-22 13:57)
  Wyłapać wszystkich i wypier powrotem wpuścimy ich t każdy będzie musiał robić na nich a jak zostanom to będa się pełnić jak króliki to jest dzicz
 • ~gugcia
  (2015-08-22 13:16)
  no,coz,euroland mial 330 mld euro dla Grekow,pare dni temu dolozyl im w prezencie 86 mld euro,ale "zapomnial" Grekom powiedziec aby kilka mln przeznaczyli na jakas pomoc dla uchodzcow,Unia znakomicie sponsoruje budowe tysiecy km autostrad w Portugalii,ktorymi nikt nie jezdzi,lotniska w Hiszpanii,wlasnie Hiszpania sprzedala jedno z nich,warte 1 mld euro,za 10 tys euro Chinczykom,w d.NRD buduje sie 8 pasowe autostrady z dlugimi tunelami,na ktorych panuje minimalny ruch,a w weekendy jezdza nimi tylko Polacy,wielkie dzieki za szerokie drogi do granicy na Nysie.I tak dalej-setki mld euro na bzdury,ani centa na sensowne obozy dla uchodzcow.Wystarczyloby zbudowac solidne hale,podobne do hal na imprezach typu Oktoberfest czy marketow,sprawny wydzial urzedu imigracyjnego-prawdziwi uchodzcy od razu azyl na teren calej UE,przydzial do danego kraju,bilet,mail do danego kraju.Reszta,faceci bez powodu z Balkanow,ktorzy chca sie zalapac na dobre auto w RFN,nie ma azylu,do domu.W ten sposob,w ludzkich warunkach,oddzieliloby sie te moze 30% autentycznie przesladowanych ofiar wojny od reszty,ktora nie ma nic do szukania w UE.Czy to jest problem dla calej UE? Tu trzeba jednak powiedziec,ze ci autentycznie poszkodowani przez wojne powinni byc we wszystkich !!! krajach UE,w Polsce,Slowacji,Rumunii,itd .tez.Jak sie bierze kase od UE to trzeba sie tez troche poswiecic.UE to zupelnie olala,urzednicy UE na sutych wakacjach,zostawili Grekow i Wlochow z klopotem,Niemcy padaja pod naporem pol mln ludzi,a szef MSW Niemiec mowi,ze do konca roku moze byc nawet 800 tys uchodzcow (ponad polowa to Balkany i ci nie dostana azylu).Dojdzie do jakis okropnych rzeczy,a w sumie mozna to dosc latwo skanalizowac i za pieniadze wspolne z UE zrobic porzadne obozy na pld Europy.UE calkowicie zawiodla,w sprawie dymu z kominow elektrowni sa tysiace tomow akt,a tym biednym ludziom z obszaru wojny w Syrii nie ma kto pomagac.To jest okropne i to jest wstyd dla tak zamoznego obszaru,jakim jest UE.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.