• ~wycieczka rekingowa do Europy
    (2015-11-25 14:57)
    Trzeba było siedzieć u siebie a teraz to wracać do siebie i walczyć o swoje. A nie tu jakieś roszczenia. Nikt wam tu nie kazał przyjeżdżać. Widać że macie co jeść i źle nie wyglądacie, a w Hiltonach i apartamentach nie ma co liczyć na mieszkanie.
  • ~piotr_antywszystko
    (2015-11-25 15:01)
    Szczerze nie mam nic przeciw pomocy tym ludziom, ale niestety NIE w Europie. Jest to czysta hipokryzja - możemy sprowadzić ich tysiące ale to i tak nie zmniejszy tej falii. Należy ich odeslac i pomoc im na miejscu w ich kraju. Ewentualnie mogą się zachlastać - ale niech walcza o swoja wolność tam a nie przynoszą nam krwi na butach do naszych domow.
    Islam nie jest religja o czym wszyscy zapominają islam to system totalitarny skonstruowany do oszukiwania przeciwnika i zdobycia przewagi wszelkimi możliwymi metodami.

    P.S. Jak zawsze musze to napisac - sprzeciw przeciw natrętnym cenzorom dziennika. Komentarz jest zgodny z regulaminem a jego usuniecie oznacza ograniczanie wolności słowa - która jak mniemam w Polsce mamy.
  • ~pkp
    (2015-11-25 15:04)
    Ludzi trzeba traktować jak ludzi. A granica jest poto żeby była zamknięta.
  • ~ccc
    (2015-11-25 15:06)
    Tym ludzim trzeba pomóc. Każdemu bilet powrotny do domu!
  • ~liczyrzepa
    (2015-11-25 15:16)
    Jeśli dobrze policzyłem, to na tyle zdjęć są dwie kobiety i jedno dziecko.
    Ich zostawić, reszta do domu. A reszta wraca.
  • ~obywatel
    (2015-11-25 15:17)
    No to ja też nie chcę pracować i chcę socjal na poziomie niemieckim albo szwedzkim.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-11-25 15:29)
    jest gorzej niż myślałem, one nie są nawet zwierzątami
  • ~Piotr S.
    (2015-11-25 15:30)
    Usta zaszyte, to nie jest normalne. Co to ma znaczyć? Wzbudzić naszą litość? Młode, silne, chłopaki, dlaczego nie walczycie w swoim kraju o wolność? Przecież Was tu już jest prawie milion. Przecież spokojnie razem moglibyście zgnieść to całe IS i mieć spokój. Jeżeli chcecie coś zmienić u siebie to walczcie o to u siebie. Nie uciekajcie. Polacy walczyli o swoją wolność o swój kraj. Macie zbyt roszczeniowe żądania. Tu w Europie trzeba ciężko na wszytko pracować, szczególnie w Polsce. Dostajemy za pracę mniej niż zasiłek w Niemczech...
  • ~Macisław Płatow
    (2015-11-25 15:32)
    Wsadzić w samolot odesłać do Syrii,do Asada ,a On Ich ,,przytuli'
  • ~trartartarea
    (2015-11-25 15:37)
    Co to znaczy pomóżcie.Dorośli jesteście i świadomie zaryzykowaliście że dostaniecie odmowę. Kto was tu prosił. Było siedzieć u siebie. Po co tu jedziecie: odebrać albo stanowisko pracy naszym albo darmowe utrzymanie od naszego podatnika. WON !
  • ~piśor
    (2015-11-25 15:40)
    Chętnych na darmowy socjal od Europy jest 100 mln w Azji i 200 mln w Afryce.
    Każde wpuszczenie obcych do Europy to jest zachęta aby jeszcze liczniej tu przybywać.
  • ~kolok
    (2015-11-25 15:44)
    Kanadyjczycy mają rację - "bez żon i dzieci w ogóle nikogo nie wpuszczamy"
  • ~qwerty
    (2015-11-25 15:46)
    Merkel coś głupia kobieto narobiła, wujek Adek się w grobie przewraca.
  • ~Inspicjent
    (2015-11-25 16:15)
    Europa się broni.
    Europa się broni.
    Europa się broni.


    (a Arabowie wchodzą i śpiewają)

    EUROPO!
    CZEMU SIĘ BRONISZ - GŁUPIA?
    CZEMU NIE CHCESZ IŚĆ NA CAŁOŚĆ!
    MY MOŻEMY MERKEL UPIĆ
    - BO TO DOBRE JEST NA ŚMIAŁOŚĆ!

    SAMI PIWA NIE PIJEMY
    ZA TO ONA CIURKIEM CHLA
    DO NIEJ Z TRUNKIEM WIĘC IDZIEMY
    MOŻE NAM JESZCZE DUPY DA?

    (Europa rwie włosy z głowy i wyje jak obłąkana)
    CZEMU SIĘ BRONIĘ - GŁUPIA?
    PYTASZ, JAKBYŚ SAM BYŁ GŁUPI
    - MERKEL LEŻY TAM JAK KŁODA
    I ARABOM ROBI LODA

    (chór grecki)
    UPOJONA, ROZPALONA
    JUŻ NIE BACZY NA POZORY
    DZIKĄ FURIĘ W OCZACH MA
    TAŃCZY NAGA LA-BA-DA

    LECZ PRYŚNIE NASTRÓJ BARDZO ŁATWO,
    POGASNĄ ZMYSŁY - BŁYŚNIE ŚWIATŁO
    OŚLEPNĄ WSZYSCY MOMENTALNIE
    I RZECZ SKOŃCZY SIĘ FATALNIE

    (Pytia)
    TRZASNĄ GRANICE - POTEM DRZWI
    JUŻ EUROPEJCZYK W STRACHU DRŻY
    WYBITE SZYBY, ZDARTY BRUK
    TO WKRACZA DO EUROPY WRÓG

    (Narrator)
    CO BĘDZIE DALEJ - KTÓŻ TO WIE?
    PRZEWIDZIEĆ NIE PODEJMUJ SIĘ
    TO NIE ZŁUDZENIE, TO NIE SEN
    TO FATUM GRA SCENARIUSZ TEN

    NIKT NIE ODWRÓCI BIEGU SPRAW
    NIEKTÓRZY KRZYCZĄ - BOŻE ZBAW!
    LECZ BÓG Z ODRAZĄ ZAMKNĄŁ OCZY
    I KRWIĄ SERDECZNĄ Z BOKU BROCZY

    (tutaj tekst oryginalnego rękopisu się urywa)
  • ~taka prawda
    (2015-11-25 16:22)
    wasze komentarze są żenujące. 2 mln. Polaków wyjechało z powodów ekonomicznych. To tacy sami ludzie. Problem polega na tym, że nie da się pomóc wszystkim. Niemcy nie są workiem bez dna.
  • ~gosc
    (2015-11-25 16:55)
    a co, w Iranie wojna? Pierwsze slysze
  • ~z
    (2015-11-25 17:05)
    nie można dać się zastraszyć i poddać panice . terroryści jak nie z imigrantami to w klasie biznes dotrą . a ci ludzie potrzebują pomocy .
  • ~Renara
    (2015-11-25 17:14)
    Ci już na wstępie pokazują,że będą z nimi kłopoty. Odesłać jak najszybciej. Będą gorsze rzeczy robić
  • ~realista
    (2015-11-25 17:29)
    Zachowuja sie jak zwierzeta, nie pracuja, nic nie robia, a ich zycie sprowadza sie jedynie do zaspokajania podstawowych potrzeb i to na czyjs koszt. Wniosek - TO ZWIERZETA.
  • ~Janusz Nienormalny
    (2015-11-25 17:30)
    Dać po 1 rodzinie dla każdego członka PO.