• ~MSCICIEL BRONSON
    (2017-09-15 09:32)
    RUDA SZMATA TUSK WYRZUCONY NA SMIETNIK HAHAHAHA
  • ~KORALIK
    (2016-06-16 00:17)
    Dla mnie Donald Tusk to człowiek , który wraz z PO dokonał rzezi na Polsce i Narodzie Polskim . Polska po wojnie z Niemcami kraj odbudowany ,rozwinięty przemysłowo , gospodarczo, gdzie nie znane było pojęcie bieda , bezrobocie , ubóstwo , został zamieniony w gruzowisko . Dzięki grabieżczej polityce Donalda Tuska i aferzystów PO {43 afery} , zniszczono Polski Przemysł , bezrobotni grzebali w śmietnikach , bezdomni upokorzeni mieszkali w noclegowniach . 3mln młodych Polaków wypędzili z Ojczyzny w poszukiwaniu chleba . Dzisiaj taki Donald Tusk jest w Radzie Europejskiej , UE , takich samych kolesiów jak on . UE ludzie nieobliczalni zrujnowali kraje Europy . Każdy kraj w Europie miał swoją Ojczyznę , mowę , religię i pilnie strzeżone granice . Nie było terroryzmu , zamachów , przepływu narkotyków . Spójrzcie jak wygląda dziś Europa pod ich rządami . Tylko wystąpienie z UE jest dla krajów w Europie ratunkiem .
  • ~"]
    (2016-01-21 00:42)
    jasna strona mocy:]
  • ~Parch będzie zawsze parchem
    (2016-01-19 21:26)
    Wypieprzyć Tuska PE. To pierwszy przypadek w historii żeby przedstawiciel kraju w PE obrażał i działał na szkodę państwa które go delegowało. Taki przypadek to był kiedyś Geremek który obrażał Polskę i Polaków w swoich działaniach na terenie UE
  • ~internautka 50+
    (2016-01-19 14:36)
    Tusk zawsze jest po stronie ciemnej mocy . Wiadomo było to już, jak pojechał na groby katyńskie z Putinem a nie z prezydentem swojego kraju . Teraz wchodzi bez mydła Niemcom a dokładniej p Angeli Merkel.
  • ~~wrr
    (2016-01-19 12:04)
    Tuskowa "jasna strona macy" . Wniosek: niedopieczona maca.
  • ~viktoria
    (2016-01-19 11:28)
    czlowiek bez kultury nie potrafi zachowac klasy nasz prezydent to wspanialy czlowiek potrafi zachowac sie w kazdej sytacji wazy slowa brawo panie prezydencie jestem dumna z panskiej postawy a po spadnie na samo dno po zdradzie polski w brukseli musimy byc dumni z naszych politykow sa to wspaniali ludzie pani premier wielkie uznanie pozdrawiam
  • ~Polak
    (2016-01-19 09:56)
    Łachudra POwski zapomniał jak w nocnej zmianie obalając rząd Olszewskiego odgrywał rolę liczmena. ZDRAJCO JESZCZE LUDZIE NIE ZAPOMNIELI.
  • ~storm worm
    (2016-01-18 18:39)
    folksdojcz
  • ~Jarząbek
    (2016-01-18 18:33)
    Tusk jest niższy od Kaczyńskiego?
  • ~Donek
    (2016-01-18 18:29)
    POwiedział Lord Donald Vader...:)
  • ~poli
    (2016-01-18 17:38)
    Wal się tusku od mojego Prezydenta kocham Pana mr Prezydent
  • ~Ja-Nina
    (2016-01-18 17:25)
    Jak pięknie się różnili Prezydent Duda i Przewodniczący Tusk ,Prezydent przystojny , nie pomarszczony,uśmiechnięty,wyslawianie się Prezydenta Dudy a Przewodniczacego Tuska to jak Króla i sprzedawcy na bazarze! Brawo Panie Prezydencie RP
  • ~wad13
    (2016-01-18 17:19)
    tak,tak donadzie starość nie radość i pamięci brak NOCNA ZMIANA mówi to ci coś
  • ~Ja
    (2016-01-18 17:19)
    To Polactwo nie zasluzylo na EU! Smiejecie sie z Tuska, idio...ci. Ten wasz Duda to marionetka, Kyczor- dyktatorem i faszysta. Mam dalej wymieniac? Pogodzcie sie z wielkim bratem ze Wschodu. Dla mnie jedna "kultura" ( no i gaz bedziecie mieli za darmo). Wasz gooru tam studiowal, a terauz co? Odmienilo mu sie?
  • ~Jurand
    (2016-01-18 17:18)
    DO KOGO TAK MÓWISZ CIEMNIAKU ?!! Wart krzesła ... . Czekamy na powrót ... .
  • ~klaps
    (2016-01-18 17:14)
    Przykre, że Tusk nie potrafi się wznieść ponad banalne polityczne podziały - to tylko pokazuje że jest od kogoś uzależniony... Bo niestety w takim ujęciu ta "jasna strona" to zupełna uległość wobec Niemiec i lobbystów pokroju Sorosa.
  • ~Królik na cmentarzu-VIP
    (2016-01-18 17:10)
    Po kilku latach paki wyjdzie na światło jego aktyw partyjny! - Chamem jednak z mordy był , okazuje się że nadal ćwokiem podwórkowym jest i chyba doliniarzem w bankach Luksemburga będzie . - Czekamy na "wielki powrót " płaskiego kelnera Putina.
  • ~Miro
    (2016-01-18 16:42)
    tusek to histeryk nie dyplomata
  • ~hout