• ~hey
    (2016-01-18 12:26)
    Nie popuszczać PiSbolszewikom !!! Złapać za gardło i trzymać aż zdechną !!!!
  • ~magda
    (2016-01-18 12:26)
    cos mi sie tak zdaje ze bruksela bedzie kreowala Tuska jako ostatnia deske ratunku dla Polski, bedzie jakis teatralny gest naszego bylego premiera aby podratowac jego reputacje w kraju i umoconic miedzynarodowych grandziarzy,ktorzy juz sprowadzili na nas sankcje w postaci obnizenia gospodarczego ratingu. Jezeli Tusk nie poprze Polski co jest jego obowiazkiem -prezydent powinien rozwazyc pozbawienia naszego obywatelstwa wraz z cala rodzina. Szykane nalezaloby zastosowac w stosunku do grandziarzy i meidzynarodowych dywersantow spod znaku kod, pierdu-pierdu i innych takich farbowanych na polskosc lisow.
  • ~Sacco
    (2016-01-18 12:26)
    Problem w tym, że "histeryczne sformułowania" w świecie, w którym interpretacja jest ważniejsza od faktów zaczynają żyć własnym życiem, a symbole oddziałują na fizyczną rzeczywistość. Dowód? Obniżenie ratingu polskiego długu. Łatwo jest wypuścić dżina z butelki i nakręcić PR-owy spin, trudniej potem kłamstwa odkręcić.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-01-18 12:29)
    hahahahaha ale ten tusk jest beznadziejny. czy on sądzi że nikt nie zauważa że to bydle prowadzi grę z rządem RP o następne dwa i pół roku leżenia na fotelu "króla ojropy"
  • ~Maja
    (2016-01-18 12:40)
    Stalinowski sędzia, który odmówił rehabilitacji rtm. Pileckiego ma ponad 13 tys. zł emerytury
  • ~obserwator
    (2016-01-18 12:52)
    Tusk nie miał wyjścia...musiał stulić uszy ale Polacy i tak mu zdrady nie zapomną.
  • ~Cezar
    (2016-01-18 12:53)
    mam pytanie ,dlaczego Tusk jest jeszcze na wolności?,czyżby dlatego,że ciocia Makrela,go chroni i broni,przed polskim ,niezależnym wymiarem sprawiedliwości,ale to się skończy,Niemcy,wyrzucą go,jak zużyte kalosze na śmietnik,gdy nie będzie im już potrzebny[chytrusek,planuje na pewno,nie wracać do Polski i zamieszkać,gdzieś w ciepłych krajach,na jego zdaniem zasłużonej emeryturze,ale to się może nie ziścić.
  • ~E tam
    (2016-01-18 12:54)
    "Polska nie ma wrogów w Unii Europejskiej" -oprócz Kaczora Donalda, co miał dziadka w Wermachcie .
  • ~ect...
    (2016-01-18 13:04)
    Czyli UE chciała Polskę ugryźć, ale ma za krotki łańcuch albo nie ma za co! To oznacza tylko jedno. W Polsce nie ma łamania demokracji!
  • ~precz z SZOGUNEM ANALFABETĄ i złodziejami PEŁO
    (2016-01-18 13:04)
    Ta szmata BIŃKOWSKA i AmberGold vel tuSSk za unijną kontrolą Polski .......................!Myslicie ze lize rudemu jaja i sprzeglo w tej brukseli? Watpie, raczej to rudy liże jej anuska widać że ona lubi dominować, bić pejczem i poniżać. tuSSk chciałby być jej niewolnikiem
  • ~mmm
    (2016-01-18 13:22)
    hehe, czy tymi słowy tusek proponuje dudzie fuchę w eurolandzie?
  • ~An
    (2016-01-18 13:23)
    Germanofil Tusk nie rozumie podstawowych faktów: Polska była zawsze po jasnej stronie mocy, a takie Niemcy często nie - gnębiły inne narody, skrycie planując ich zniszczenie.
  • ~POdode
    (2016-01-18 13:26)
    Naoglądał się filmów sf i innych dla dzieci i usiłował błysnąć, "erudyta". Brawo Panie Prezydencie, że inteligentnie zripostowal Pan tego prymitywa prostym zdaniem: Jesteśmy po dobrej stronie mocy. Chłoptasia zatkało.
  • ~slazak
    (2016-01-18 13:28)
    chory na obsesje Kaczynski, bezwolna pani Szydlo i do tego Maliniak bez kregoslupa, to polska alternatywa. Nie wspomne juz tych geniuszy jak Macierewicz, Ziobro czy Kaminslki
  • ~koneser kaczych kłamstw
    (2016-01-18 13:41)
    no ale czy maliniak dostał treść swego przemówienia od karła ?
  • ~Ubem o krawężnik
    (2016-01-18 13:43)
    POmrocznosc POjaśnieje a nosem banki POlecą.
  • ~kkk
    (2016-01-18 13:45)
    lepiej uważać bo maliniak może nagrywać ... no i lepiej pić mineralną do schabowego... tak po polsku...
  • ~dekorator
    (2016-01-18 13:45)
    uwaga dla sluzb dyplomatycznych i kancelarii Prezydenta - uwazac, aby kontrahent rozmow z prezydentem nigdy nie szedl za nim, niegdy prezydent nie moze pierwszy przekraczac drzwi,nigdy nie dopuscic aby ktos niby pomagal prezydentowi w zajeciu pozycji czy kurtuazyjnego poklepywania po plecach. Takie gesty sa masonskim znakiem urobiena przeciwnika i sygnalizuje wyzszosc kontrahenta. Bardzo dobrze postapil prezydent wypuszcajac Tuska do przodu i kazal mu czekac na dywanie - tak jest prawidlowo i tak trzymac, sa pewne zasady, ktore podswiadomie wpylwaja na opinie dziennikarzy i politykow.
  • ~RipostaPAD
    (2016-01-18 13:57)
    Polska, jako państwo, przeszła na dobrą stronę mocy już dawno dzięki ludziom, którzy byli po dobrej stronie.
  • ~#
    (2016-01-18 14:00)
    Zbluźnił wobec Mocy — oby skończył jak Lord Sithów — Wielki Kanclerz…