• ~obserwator
    (2016-01-18 12:52)
    Tusk nie miał wyjścia...musiał stulić uszy ale Polacy i tak mu zdrady nie zapomną.
  • ~bicz na pełowską picz
    (2016-01-18 12:29)
    hahahahaha ale ten tusk jest beznadziejny. czy on sądzi że nikt nie zauważa że to bydle prowadzi grę z rządem RP o następne dwa i pół roku leżenia na fotelu "króla ojropy"
  • ~magda
    (2016-01-18 12:26)
    cos mi sie tak zdaje ze bruksela bedzie kreowala Tuska jako ostatnia deske ratunku dla Polski, bedzie jakis teatralny gest naszego bylego premiera aby podratowac jego reputacje w kraju i umoconic miedzynarodowych grandziarzy,ktorzy juz sprowadzili na nas sankcje w postaci obnizenia gospodarczego ratingu. Jezeli Tusk nie poprze Polski co jest jego obowiazkiem -prezydent powinien rozwazyc pozbawienia naszego obywatelstwa wraz z cala rodzina. Szykane nalezaloby zastosowac w stosunku do grandziarzy i meidzynarodowych dywersantow spod znaku kod, pierdu-pierdu i innych takich farbowanych na polskosc lisow.
  • ~Maja
    (2016-01-18 12:40)
    Stalinowski sędzia, który odmówił rehabilitacji rtm. Pileckiego ma ponad 13 tys. zł emerytury
  • ~E tam
    (2016-01-18 12:54)
    "Polska nie ma wrogów w Unii Europejskiej" -oprócz Kaczora Donalda, co miał dziadka w Wermachcie .
  • ~Cezar
    (2016-01-18 12:53)
    mam pytanie ,dlaczego Tusk jest jeszcze na wolności?,czyżby dlatego,że ciocia Makrela,go chroni i broni,przed polskim ,niezależnym wymiarem sprawiedliwości,ale to się skończy,Niemcy,wyrzucą go,jak zużyte kalosze na śmietnik,gdy nie będzie im już potrzebny[chytrusek,planuje na pewno,nie wracać do Polski i zamieszkać,gdzieś w ciepłych krajach,na jego zdaniem zasłużonej emeryturze,ale to się może nie ziścić.
  • ~precz z SZOGUNEM ANALFABETĄ i złodziejami PEŁO
    (2016-01-18 13:04)
    Ta szmata BIŃKOWSKA i AmberGold vel tuSSk za unijną kontrolą Polski .......................!Myslicie ze lize rudemu jaja i sprzeglo w tej brukseli? Watpie, raczej to rudy liże jej anuska widać że ona lubi dominować, bić pejczem i poniżać. tuSSk chciałby być jej niewolnikiem
  • ~Sacco
    (2016-01-18 12:26)
    Problem w tym, że "histeryczne sformułowania" w świecie, w którym interpretacja jest ważniejsza od faktów zaczynają żyć własnym życiem, a symbole oddziałują na fizyczną rzeczywistość. Dowód? Obniżenie ratingu polskiego długu. Łatwo jest wypuścić dżina z butelki i nakręcić PR-owy spin, trudniej potem kłamstwa odkręcić.
  • ~POdode
    (2016-01-18 14:31)
    Rada Europejska - twór niedemokratyczny złożony z kolesiów "po uważaniu" jak Tusk - będzie POuczała o demokracji, w kontekście DEMOKRATYCZNIE wybranego rządu polskiego! To jakieś totalne kpiny!
  • ~POdode
    (2016-01-18 13:26)
    Naoglądał się filmów sf i innych dla dzieci i usiłował błysnąć, "erudyta". Brawo Panie Prezydencie, że inteligentnie zripostowal Pan tego prymitywa prostym zdaniem: Jesteśmy po dobrej stronie mocy. Chłoptasia zatkało.
  • ~ect...
    (2016-01-18 13:04)
    Czyli UE chciała Polskę ugryźć, ale ma za krotki łańcuch albo nie ma za co! To oznacza tylko jedno. W Polsce nie ma łamania demokracji!
  • ~Ola
    (2016-01-18 14:56)
    Po jasnej stronie mocy Polska jest od roku 1918. Pięćdziesięcioletnia okupacja próbowała nas przenieść na czarną stronę, ale udało się to okupantom tylko w stosunku do niektórych Polaków, ale nie do Polski.
  • ~mirek
    (2016-01-18 14:10)
    Tusk to sprzedawczyk kłamał całe zycie i tym kłamstwem doastał sie do Brukseli tam sam tacy sami jak on.
  • ~An
    (2016-01-18 13:23)
    Germanofil Tusk nie rozumie podstawowych faktów: Polska była zawsze po jasnej stronie mocy, a takie Niemcy często nie - gnębiły inne narody, skrycie planując ich zniszczenie.
  • ~Jurand
    (2016-01-18 17:18)
    DO KOGO TAK MÓWISZ CIEMNIAKU ?!! Wart krzesła ... . Czekamy na powrót ... .
  • ~gość
    (2016-01-18 14:35)
    Prezydent Duda to klasa sama w sobie, broni interesu Polski tak jak należy ... a to popychle Angeli, ten łobuz z Sopotu jak zwykle obślizgły i niestrawny. Wsadzić go do paki za szkody jakie wyrządził i wyrządza to za mało ...
  • ~poli
    (2016-01-18 17:38)
    Wal się tusku od mojego Prezydenta kocham Pana mr Prezydent
  • ~adam
    (2016-01-18 14:14)
    niech ten tusk stuli pysk, niech PIS ,wreszcie zrobi porzondek w tej POLSCE .
  • ~na temat
    (2016-01-18 14:21)
    No cóż. Tytuł notatki jest inny niż wymowa konferencji. Brak riposty prezydenta, co zmienia wymowę. Czas podziękować niemieckim gazetom. Wystarczy ze będą manipulować lub przemilczać u siebie.
  • ~herman
    (2016-01-18 14:35)
    Jak będą kompletować pluton egzekucyjny do rozstrzelania Tuska, ja się pisze!