• ~nazareth
    (2016-05-11 09:43)
    To poczatek wyrzynania niemcow.
  • ~polak
    (2016-05-11 08:48)
    U nas by krzyczał : schetyna,petru kijowski
  • ~Wlodek z Canady
    (2016-05-10 21:10)
    Oczywiscie poprawnosc paralizuje poprawnym rozum i wola rozmazac prawde.Ale do czasu,gdy taki osobnik stanie przed nimi z nozem.Wtedy zacwierkaja rykiem zarzynanego byka,ujrzawszy przez jedna sekunde, prawde na wlasne oczy i doznajac ja na wlasnej szyi!Zasad komentowania na tym forum nie znam,ale domyslam sie,ze sa strawne.
  • ~xxx
    (2016-05-10 14:57)
    o jejku co robić ? CO ROBIĆ ? proste dać broń nie-islamistom ! i pozwolenie na użycie w sytuacji zagrożenia
  • ~Genitaliusz
    (2016-05-10 14:21)
    Pewnie nie chcieli dać bandziorowi o smagłej cerze i jedynie słusznego pokojowego wyznania dać samochodu albo zasiłku. Jego miejsce jest w kamieniołomach albo w kopalni. Niech tyra na chwałę swojego boga.
  • ~to dopiero poczatek
    (2016-05-10 13:33)
    Nie dostal auta i mieszkania no i pozostal tylko noz.
  • ~v7
    (2016-05-10 13:22)
    Dziwny to kraj w którym młody Niemiec krzyczy Allah Akbar. Oszołom jakiś czy z ciemnogrodu ?
  • ~Antek
    (2016-05-10 13:20)
    Kto zapraszał jest za to odpowiedzialny. Frau Merkel naród Cię za to rozliczy.
  • ~stefan
    (2016-05-10 13:09)
    Jak zareagowały "wolne" media w Niemczech ?
  • ~europejski cwel
    (2016-05-10 11:37)
    i w czym problem? przecież to są typowe szwabskie zabawy. paru zarżniętych to nie problem problemem dla szwabów jest polski trybunał stanu i ten wstrętny kaczor
  • ~Zaburzenia...
    (2016-05-10 11:11)
    Wzrost zaburzen psychicznych dotyczy wszystkich imigrantow na swiecie. Polakow imigrantow rowniez.
  • ~j24 znowu nadaje
    (2016-05-10 11:10)
    efekt polityki brikselskiej, do ktorego musimy sie przyzwyczaic, przynajmniej wg. ekspertow PO i kodu. Zaraz po wypowiedziach Balcerowicza, takie cos. Porazajace, w szczegolnosci te niemieckie okrzyki nozownika alah akbar i inne. Dobrze ze u nas rzadzi PiS. Lewactwo niemieckie szlachtuje wlasna ludnosc idaca do pracy.
  • ~Zaburzenia....
    (2016-05-10 10:58)
    Zaburzenia psychiczne i zwiazane z tym niewlasciwe zachowania zwiazane sa glownie z dwoma przyczynami: wieksza podatnoscia na choroby psychiczne nowo przybylych imigrantow oraz pierwszego pokolenia urodzonych dzieci w nowej ojczyznie, ktore maja problem z tozsamoscia oraz zawieranie licznych zwiazkow malzenskich w krajach muzulmanskich, szczegolnie w nizszych warstwach spolecznych, na poziomie pierwszego stopnia kuzynowstwa /wnuki moga wchodzic w zwiazki malzenskie/, co wplywa m.in. w duzym stopniu na opozniony rozwoj intelektualny. Np. takich zwiazkow w Jordanii jest okolo 30%, a w poludniowej czesci Egiptu wsrod chlopstwa dochodzi do 70%. -------- W katolickich krajach w zwiazki malzenskie moga wchodzic dopiero chyba praprawnuki lub prapraprawnuki / trzeba sprawdzic/.------ Dlatego tez musi byc zwrocona wieksza uwaga medyczna, jak i prawna na imigrantow.
  • ~kar
    (2016-05-10 10:48)
    to nie żaden uchodźca, tylko młody Niemiec. Nie mieszajcie ludziom w głowach. To po prostu zasymilowany z uchodźcami i ubogacony Niemiec
  • ~007
    (2016-05-10 10:36)
    Niemiecki obraz Zjednoczonej Unii.
  • ~wierzacy w Boga i siebie.
    (2016-05-10 10:10)
    Za niski socjal,i nerwy mu puscily!
  • ~mamaq
    (2016-05-10 09:57)
    ROZUMIEM ŻE na następny marsz KODorastów przyjdzie: Schetino capitano kretino, Petru ze swetru, Alimenciarz i nikt więcej ???
  • ~wujek dobra rada
    (2016-05-10 09:53)
    Kopacz powinna go przygarnąć i zamknąć się z nim w kuchni.
  • ~kisiel
    (2016-05-10 09:49)
    skutki błędu p. Merkel są jednoznaczne i tylko potwierdzają rozumną politykę PiS. PO, feministki, celebryci i inne byle co, było za przyjmowaniem bez oporów-ciekawe czy w dalszym ciągu?
  • ~ii
    (2016-05-10 09:33)
    Zaatakował nożem ,bo transport kałasznikowów i trotylu nie dotarł na czas.