• ~olek
  (2017-03-22 19:31)
  Religia pokoju w akcji?
 • ~autor nieznany
  (2017-03-22 19:43)
  przez tego swira kaczynskiego nie mamy takich fajnych rzeczy w warszawie, rychu chcial zalatwic, grzesiek tez- nie dali, cala europa sie z nas smieje i ma ubaw ze swoimi terrorystami tylko my nie.. moze donek z angela wymusza na pisie z 1/2 miliona, to ostatnia nadzieja!
 • ~orkan
  (2017-03-23 09:41)
  Musi byc wojna religijna inaczej w ciagu paru lat zostaniemy pobici i zniewoleni.
 • ~demokrata
  (2017-03-23 11:19)
  Ten zamach udowodnil nie tylko to, ze islamizm prowadzi do odczlowieczenia migrantow nieeuropejskich oraz to , ze brytyjskie sluzby sa bardzo sprawne, ale takze to, ze w bardzo wielu przypadkach migranci srodkowoeuropejscy nie sa w stanie zaasymilowac sie kulturalnie w Europie Zachodniej . Podczas gdy brytyjscy parlamentarzysci pomagali rannym ofiarom islamistycznego zamachu, to niejaki Radsik kryl sie jak szczur w swojej taksowce, a nastepnie przechwalal sie bezczelnie swoimi zdjeciami. Nie dziwmy sie wiec, ze brytyjski rzad ma teraz o jeden POwod wiecej na pozbycie sie polskich migrantow z Wielkiej Brytanii.
 • ~AO
  (2017-03-22 19:12)
  I znów księżniczka Anna spadła z konia. To znak, że przybył nasz kolega Maj. Pozieleniały włosy drzew i wieczorami słychać śpiew, i w zimnych graniach już cieplejsza krąży krew. I znów księżniczka Anna spadła z konia. W powietrzu się unosi kaczy puch, w Pedetach ciągle maj i kobiety naj- naj- naj-. Niestety u poety także maj.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.