• ~NOEWX
    (2018-12-25 20:11)
    A GDZIE JEST TEN TIMMERMANS?, gdzie jest UE?JEDNA WIELKA HIPOKRYZJA
  • ~Genitaliusz
    (2017-10-02 09:19)
    Gdzie jest KOD ?
  • ~dr Q.
    (2017-10-01 23:09)
    Niech teraz KODofici coś mocniej brykną, to Bruksela podeśle policję hiszpańską i wówczas pogadamy o prawach obywatelskich do protestów.
  • ~Michal32
    (2017-10-01 23:08)
    Gdyby w Polsce cos takiego było, to jaki krzyk by był w parlamencie UE, mielibysmy nalot wojsk UE, wyrzucenie z UE, trybunal UE, ale to podporzadkowany UE rzad hiszpanski, liberalowie, bracia nasi, maja przyzwolenie na przemoc.
  • ~ciekawe
    (2017-10-01 23:04)
    Co na to Guy Verhofstadt, co na to Frans Timmermans, co na to Martin Schulz, jakie sankcje, jakie kroki KW i KE?
  • ~Pruszyński
    (2017-10-01 20:43)
    czerwona Hiszpania.. widmo sowieckich czołgów co rozjeżdżały koścoły
  • ~Tadek
    (2017-10-01 19:55)
    ..... Burmistrz maista mówi o ponad 460 rannych.... Z jakiego miasta jest ten "Burmistrz maista" ?????????
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-01 18:25)
    Oto POKAZ tzw.Zachodniej Demokracji.Każdy Naród ma prawo do swej Państwowości. A gdzie UE ,a gdzie J-- . Największy Krzykacz?? HAŃBA dla UE.
  • ~Nieznany
    (2017-10-01 18:05)
    No cóż EU widzi tylko Rosję i Krym, już pojutrze o tym wydarzeniu spuści się zasłonę milczenia.
  • ~Klemens
    (2017-10-01 16:37)
    aż miło patrzeć jak policja rozprawia się z lewactwem katalońskim. Nasi niech się uczą jak traktować KOdziarzy i inne boorachło
  • ~czas na zmiany
    (2017-10-01 16:21)
    Serdeczny apel do polskiego MSW i policji- patrzcie i uczcie się ;tak wygląda PRAWDZIWA DEMOKRACJA w wydaniu zachodnim-Niemcy,Francja ,Hiszpania.W r y j a ,z buta,za kudły,zjazd po schodach głową do dołu,gaz,prysznic,gumowe kule - bez względu czy kobieta czy mężczyzna,młody czy stary,fanga na nos i z kopyta. Nie tak jak u nas za obecnych rządów-czterech bierze delikatnie delikwenta za ręce i nogi,delikatnie ,skrupulatnie ,żeby nie uderzyć,nie potrącić ,pytają -dokąd pan/pani życzy sobie być przeniesionym /sioną...do domu?,na wcześniejszą emeryturę ?..A czy wygodnie?-czy nie odczuwa pan dyskomfortu"-a może kołysankę zaśpiewać?..A tak nie można.To jest łamanie podstawowych swobód obywatelskich i nic dziwnego że UE ma pretensję ,że Merkel czy Micron i zachodnie media oskarżają nas o brak demokracji .Bo to trzeba tak jak u nich;z kopa w r y ł o ,za kudły o ścianę czy bruk ew.słup betonowy ,jeszcze w locie dołożyć z kolana i wtedy jest zabawa.I wtedy jest DEMOKRACJA.PO też trzymało się tego systemu i co,były jakieś unijne zgrzyty?- nie było.A więc KODziarstwo,UBecja, totalna mafia- szykować r y ł a.Przechodzimy na system demokracji zachodniej.
  • ~wysokie standardy solidarnej demokracji
    (2017-10-01 15:46)
    PRL i socjalizm był oazą spokoju i normalności póki nie wzięli się za to imperialistyczni solidarni agenci.
  • ~tygrys
    (2017-10-01 14:52)
    Hiszpańskie ZOMO w akcji
  • ~Dziwne...
    (2017-10-01 14:50)
    Co się tak dziwicie z tym strzelaniem gumowymi kulami??? U nas niedawno też strzelali.
  • ~regent
    (2017-10-01 14:32)
    Popis wybiórczej zachodnioeuropejskiej praworządności. Gdzie KE?
  • ~JOZEK
    (2017-10-01 13:54)
    TAKA JEST DEMOKRACJA UNII EUROPEJSKIEJ BRAWO BRAWO A TO WINA PANA PUTINA BEZNADZIEJNE ELITY U.E
  • ~ZwykłyPolak23
    (2017-10-01 13:38)
    I co POwiecie KODziarze czy Obywatele RP ? Gdzie nie ma demokracji i praworządności w Polsce gdzie wszelkie protesty są dozwolone czy w tzw demokratycznej Unii . Może pasowało by was POtraktować jak we Francji czy Hiszpanii to wtedy poczulibyście prawdziwą demokrację i praworządność
  • ~ale żart
    (2017-10-01 13:35)
    no i znów ojropa wchodzi na wyższy poziom demokracji, jest to demokracja wyznaczana długością policyjnej pały i twardością gumowych kul
  • ~Edi
    (2017-10-01 13:28)
    I znowu chca przeprowadzic prawo silniejszego! Tym razem hiszpanski rzad.! Tu musi Unia Europejska przejac role posrednika, bo my nie chcemy w Europie, wsrod Europejczykow rozlewu krwi! Skoro Katalonia chce separacji , niezaleznosci od Hiszpanii, to znaczy , ze narod nie jest zadowolony w tej wspolnocie! Baskowie tez nie chcieli, ale po latach wojny z rzadem Hiszpanii doszlo do porozumienia. Teraz w Katalonii odgrywaja emocje duza role, trzeba to wszystko najpierw ochlodzic, a potem dojsc do porozumienia. Tu musi sie rzad Hiszpanii zadac pytanie dlaczego tak jest, dlaczego Katalonczycy nie sa z Hiszpania szczesliwi.
  • ~europa narodów
    (2017-10-01 13:09)
    tak właśnie wygląda "wolność i demokracja" w UE ... macie siedzieć cicho, albo się zajmie wami policja ... Katalonia będzie dalej kolonią Madrytu ...

Może zainteresować Cię też: