• ~tfu na niego
    (2018-12-03 22:53)
    bolek tyle razy wygrał w totka, dostał kasę za "nobla" i za "wykłady" na całym świecie to niech sobie kupi bilet sam albo Amerykanie, jeśli tak bardzo go szanują. Ale za państwowe? Grosza bym mu nie dał.
  • ~~
    (2018-12-03 21:20)
    Widziałem Polski rząd niestety znowu na kolanach! W niedzielę w Toruniu klęczący przed pazernym knurem w koloratce ,któremu włazili w spasione tłuste d.psko! obrzydlistwo i żenada...
  • ~maxio
    (2018-12-03 21:29)
    Normalna ,pozytywna postawa Prezydenta Dudy ,brawo.
  • ~Alina
    (2018-12-03 21:44)
    Ciekawe kiedy Wałęsa zacznie znowu obrażać PAD - przed wylotem, w czasie lotu , w USA czy tyz po wylądowaniu w Polsce.
  • ~TROSKLIWY
    (2018-12-03 21:30)
    Panie Prezydencie zostaw Pan tą KANALIĘ TW. BOLKA w kraju ten KRĘTACZ dopiero narobi wstydu JESZCZE WODĘ WYPIJE Z KIBLA
  • ~Mark Twain
    (2018-12-05 09:49)
    Do tej koszulki, p. Prezydent Wałęsa mógłby jeszcze ubrać krótkie spodenki. Pasowałyby do kompletu. Byłby jednocześnie bardziej zauważalny na uroczystości pogrzebowej!
  • ~Wilga
    (2018-12-05 09:54)
    W tej podkoszulce z napisem powinien Wałęsa pójść na imieniny do cioci a nie jechać na pogrzeb prezydenta.
  • ~tttt.
    (2018-12-04 21:51)
    Nigdy nie mozna ufac szpiclowi Bolkowi.Ten ....za pieniadze POtrafi sprzedac cala Polske.Niech mu Adamowicz zafunduje POdroz z napisem konstytucja.Najlepiej gdyby poszedl pieszo.Jak" toto" sie nie wstydzi?Tylko ze wstydu to on nie mial nie ma i mial nie bedzie.
  • ~proroctwo
    (2018-12-05 09:27)
    Lech Wałęsa jest politykiem obdarzonym wielkim talentem skłócania ludzi i dlatego jest tak bardzo niebezpieczny. Jego wielkie zasługi przeobrażają się w swoje przeciwieństwo- staną się przekleństwem dla Polski- Michnik, GW, październik 1990
  • ~De