• ~Slazak
    (2019-01-10 13:25)
    To teraz widać po te całe UE, kurtyna opadła, maski zdjęte, a Ryszawo ME N do jako POdnózek służy też jako kapciowy niemieckiej POni Angeli !!!
  • ~Historia powtarza się farsą
    (2019-01-10 13:34)
    Historia się powtarza. Obserwujemy właśnie anschluss Francji. Obce służby sterują masami na ulicach Francji odwracając uwagę od tego, że w gabinetach rząd z kilkunastoprocentowym poparciem oddaje suwerenność kraju Berlinowi.
  • ~Kaleń
    (2019-01-10 14:43)
    I znowu trzeba będzie wytoczyć wagon(salonkę) aby godnie podpisać układ.Niemcy i Francuzi mają w tym wprawę.
  • ~internautka 50+
    (2019-01-10 16:14)
    To jeszcze jeden pretekst by uciec z tego kołchozu!!! Coraz częściej mam wrażenie że nie żyję w swojej ojczyznie tylko w jakimś obozie niemiecko- francuskim.
  • ~skandal
    (2019-01-10 14:33)
    he he ale sie cackuja moze do hotelu juz ida . Dzieciak z mama zenada tak sie caloswac nawzjaem politycy bufff zadna etyka kultury. Wstyd .
  • ~Git888
    (2019-01-10 16:17)
    Niemcy Niemcy jeszcze jedna wojna i nie będzie już komu szprychac po niemiecku ! Niemcy chcą przejąć francje ! To jedyny kraj w UE z możliwością blokowania rady ONZ ! Bo Anglia wychodzi ! Z UE ! A dla niemiaszkow w Polsce niech uważają ! Bo każdy Niemiec w mundurze u mnie na wsi dostanie w prezencie 4 ostrzegawcze kule w plecy !!!! Mamy rodzinne rachunki wojenne !
  • ~Tlauks
    (2019-01-10 13:28)
    Rozpad na Stara Unie (albo strefe Euro) i Uklad Warszawski Bis jest nieuchronny. Kraje postkomunistyczne ani nie sa europejskie ani nie ida w tym kierunku. W kregach brukselskich juz glosno mowi sie, ze ich akcesja byla bledem. Jedynym mozliwym rozwiazaniem dla Unii jest pozbycie sie tego balastu.
  • ~Unie nalezy umacniac
    (2019-01-10 14:01)
    Dobrze robia. Nie czekaja az ich brunatni rozsadza. Unie umacniaja i potem beda rozszerzac. Szkodnikow zostawia samym sobie. Widac ze to nie dyletanci jak nasi. Dobry z dobrym a ten ktory bruzdzi i podkopuje bedzie sam. W UE egoisci sa niepotrzebni.
  • ~Delius
    (2019-01-10 15:07)
    Dobrze robia. Trzeba sie bronic przed faszystowskim syfem
  • ~Boby
    (2019-01-10 14:20)
    Dołączmy do nich wzmocnimy się Moskwie na pohybel.