• ~bye
    (2019-02-04 18:57)
    Stosuje się w takich przypadkach najczęściej zasadę wzajemności...
  • ~Witek
    (2019-02-04 17:12)
    No i powoli nas wy da laja to stad, zo stamtad, Polaco persona non grata .
  • ~Ps
    (2019-02-04 17:51)
    Ciekawe które państwa Unii (państwa, a więc nie tylko Węgry) wspierają Polskę w tej sprawie?
  • ~ziutek
    (2019-02-04 20:18)
    Jesli jakis tam dyplomata broni rodzicow bijacych dzieci, to nie jest dla mnie dyplomata, a zwykla szu..ja. Bardzo mnie dziwia "klapsy" katolikow...bardzo !!!
  • ~ziutek
    (2019-02-07 19:03)
    Polacy nie tylko nauczyli Francuzow jesc widelcem, ale rowniez nauczyli Norwegow bic wlasne dzieci!!! DZIEKUJEMY PISOWI !!!
  • ~Ed
    (2019-02-04 18:46)
    Sławomir Kowalski sądził że jako dyplomata wolno mu więcej. Niestety dyplomata musi również przestrzegać miejscowego prawa. Skoro jest wydalony to oznacza że złamał prawo a immunitet go ochronił przed odpowiedzialnością karną. Nawet stojąc w obronie polskich dzieci nie wolno łamać prawa.
  • ~head
    (2019-02-04 18:25)
    Parę dni temu podano, że wg rankingów światowych dzieci norweskie należa do jednych z najszczęśliszych na świecie. PiSowi się to zapewne w pale nie mieści, bo przecież rodzice ich nie biją, a nie bite dziecko wg PiS jest niewychowane, ani nie mogą się uchlać bo władza nie patrzy na to przez palce. Polski konsul chciał tam zaprowadzać polskie porządki ale go wywalili.
  • ~punkt
    (2019-02-07 20:25)
    Prawo norweskie jest dla wszystkich takie samo. Prawo polskie jest w polsce. Kropka.
  • ~head
    (2019-02-04 18:29)
    Pan Czaputowicz się kompletnie nie pcohwalił swoim nowym sukcesem dyplomatycznym.. Po jego propozycji rozmieszczenia amerykańskiej broni jądrowej w Polsce, Rosja obiecała że kraj z taką bronią w pobliżu granic rosyjskich zostanie zmieciony z powierzchni ziemi w calosci. .
  • ~stop
    (2019-02-07 23:29)
    Wyjechały patole i mają problemy. Nie podoba się to z powrotem na ojczyzny łono.