• ~starzec z gór
    (2019-03-13 23:30)
    BUHAHAHAHA
  • ~hahahahaha
    (2019-03-13 22:54)
    Mogą sobie odrzucać no-deal brexit ile chcą. Jeśli nie potrafią się dogadać z unią a unia nie zgodzi się na przedłużenie art 50, to twardy brexit nieunikniony. Muszą się zacząć przyzwyczajać do dań z brukwi, ziemniaków, porów i jeszcze co tam im urośnie. Europejskie frykasy? tylko dla najbogatszych hahahahaha
  • ~kos
    (2019-03-14 00:24)
    GB i sny o potędze. Taki PIC jak ideologia PiS.
  • ~motek
    (2019-03-13 23:57)
    Pozycja GB jest coraz marniejsza.
  • ~Sitwa berlinsko -paryska z UE zaniepokojona
    (2019-03-13 23:58)
    Cenie BRYTYJCZYKOW ,nie zgadzaja sie na rzady pijakow ,degeneratow opetanych nienawiscia i kupa zboczencow sterowanych z Berlina i Paryza ,Niemcy i Francja bardzo chca aby BRYTYJCZYCY opuscili UE i przy pomocy tego chlystka i pantoflarza z POlski /przewodn, / robia i czynia aby tak bylo , Wtedy bez Brytyjczykow wspolnie ta sitwa z UE bez wyborow ,/sama sie wybrala miedzy soba poprzez wskazanie z Berlina i Paryza /,moglaby dalej rzadzic po lajdacku i to bez konsekwencji ,
  • ~Krolowa
    (2019-03-13 23:00)
    Niejaki PIS Szymanski powiedzial cos, niemozliwe ? I on mial nawet oczekiwaniam I one byly zgodne - PiSi genius I wrozbita. Chyba przytuli nagrode. Czy juz nie ma innych zrodel opinii tylko wiceministranci
  • ~xx
    (2019-03-13 23:15)
    Brexit ..........i koniec jemerytór i to w ciągu tygodnia .....trzeba mieć JAJA
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-03-14 01:50)
    Podwoić racje żywnościowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Quest-czyn
    (2019-03-14 09:45)
    Hm, Patrzę i nadziwić się nie można polityce gugla translatora Bo akurat tam nic nie ma na poniższy temat a jednak mimo to zgodnie za słownk iem diki takiż A Twerp a może tylko A Plonker w końcu A Lummox albo i sam A Clot to Pacan czy nie Pacan? Bo sam już nie wiem!
  • ~tyku
    (2019-03-14 11:47)
    Ty tam Szymanski . kollku jeden nie "jest zbieżne z polskimi oczekiwaniami wobec brexitu - tylko "jest zbieżne z polskim interesem" chciales powiedziec cwaniaczku