• ~Polsko obudz sie czas myslec !.
  (2019-03-16 12:21)
  Ukraincy z Dombasu to przadni ludzie a nie swolocz !.Ta czesc Ukrainy zawsze byla i jest prorosyjska,to jeden narod.Zachodnia Ukraina to eksperanto, a nie jezyk,mieszanina narodow.Araby zalewaja Australie i Nowa Zelandie i UE, a was zalewa fala roboli ukrainskich.Z jakiej racji biorac pod uwage zbrodnie jakich dopuscili sie na naszym narodzie ,podawac im w Polsce reke !.To juz jest nie skandal a zdrada interesow naszego kraju.Tani robotnik co z tego ma nasz narod polski ?,Dlaczego 4 miliony mlodych ludzi poniewiera sie po swiecie,kto nam zgotowal ten los ?,zastanowcie sie !.Wl.Putin i rosyjscy politycy mowia o zwrocie zagrabionych polskich ziemiach,a tenor majdanski milczy !.
 • ~Lysa
  (2019-03-16 11:48)
  Chyba jednak rekonstrukcja, skoro jest w Kijowie ?
 • ~Stawiam na Donbas
  (2019-03-17 00:38)
  Z Krymem, Ługańskiem i Donieckiem już jako tako. Do wyzwolenia pozostało jeszcze sześć województw (obwodów): Harkowskie, Dniepropietrowskie, Zaporoskie, Mikołajewskie, Chersońskie i Odeskie. Dziwię się że tak długo to trwa - tam wszyscy są rosyjskojęzyczni. No ale myślę, że wiedzą co robią, POWODZENIA!
 • ~Zabuzanin
  (2019-03-16 12:28)
  W 1939 roku ich dziadkowie strzelali naszym zolnierzom w plecy,mordowali spiacych po stodolach nozami i siekierami.To jeszcze nie wszystko,front ukrainski, to byla potezna armia zlozona z Ukraincow ze Wschodniej Ukrainy,bandy UPA strzelaly im w plecy,zastrzelili dowodce bitwy pod Kurskiem N.Watutina.Ukraina nie jest jednym narodem,wiekszosc za Kijowem mowi jezykiem rosyjskim,zreszta historycznie Rosja i Ukraincy byli jednym narodem,ktorych stolica byl Kijow.
 • ~Krzysztof Mróź
  (2019-03-16 19:23)
  Brawo powstancy Donbasu
 • ~Dzika bomba
  (2019-03-16 16:23)
  Gościu o czym Ty piszesz? W 1939 Związek Radziecki zaatakował Polskę, przecież to nie Ukraina zaatakowała. Wschodnia Ukraina wtedy należała do Związku Radzieckiego i prawdopodobnie część żołnierzy armii czerwonej to byli Ukraińcy, ale też piszesz że front ukrainski, to byla potezna armia zlozona z Ukraincow ze Wschodniej Ukrainy, to zdecyduj się czy to byli dziadkowie strzelające w plecy polskim żołnierzom czy potężna armia. I w ogóle według Ciebie, na wschodzie Ukrainy mieszkają nie Ukraińcy, ale front ukraiński był złożony z Ukraińców ze wschodu? Przeczytałeś ten artykuł? Piszesz o roku 1939, a artykuł jest o wojnie z roku 2014, jakie to ma powiązanie? Może masz jakieś refleks, że jak widzisz słówko zaczynające się na uk to musisz natychmiastowo się podzielić swoją wiedzą z historii? Polecam najpierw przeczytać co napisałeś, zanim wciśniesz Dodaj komentarz.
 • ~galimatias
  (2019-03-16 23:18)
  GO*OGLE: " This Map Explains Why Ukraine Is So Divided Over Russia " -------> zółte i brązowe to Rosjanie i większość rosyjska - czerwone i rózowe to Ukraińcy większoś ukraińska. Będziesz wiedział o co tu chodzi.
 • ~hist
  (2019-03-16 22:58)
  To dobrze że UE kupuje antracyt wspierając mieszkańców w walkach o wolność. Dlaczego nie chcecie by oni czuli się wolni?.
 • ~ahaha
  (2019-03-16 23:31)
  Ta mapa wyjaśnia wszystko -------------------------------------------------------------------------------------------> ht*tps:/*/w*ww.businessinsider.co*m/this-map-explains-why-russia-is-invading-crimea-2014-3 ------------> ja by co, usuń te cztery gwiazdki z adresu.
 • ~Rusofob
  (2019-03-16 18:19)
  Żołnierzy ATO ! Wrócajcie się do domu jak można najszybczej jeżeli nie chcecie zginąć na obcej ziemi !
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.