• ~Danila
    (2019-05-13 16:11)
    A tyle krzyku było w sprawie aneksji Krymu ...
  • ~niepejs
    (2019-05-13 15:19)
    Bez Isreala i Trumpa, świat będzie lepszy. Palestyna zwycięży.
  • ~Aronek
    (2019-05-13 14:17)
    Całe szczęście,że od czasu do czasu wyciekają jakieś notatki,bo inaczej nasi "wybrańcy" wydymali by nas bez mydła.Wydaje mi się ,że dokładna replika szafotu lub pręgierz stojący na wprost okien urzędów byłby dobrym argumentem pobudzającym do myślenia i pracy.
  • ~sd
    (2019-05-13 14:41)
    Ktoś wie na jakim etapie jest irański program jądrowy?
  • ~Trywialny
    (2019-05-13 20:27)
    My powinniśmy olać jakikolwiek plan bliskowschodni. Izrael USA to nie są nasi przyjaciele i nie nasi partnerzy. Nie mieszamy się w to bagno.
  • ~Git888
    (2019-05-13 16:13)
    Czas pokoju poszedł już !
  • ~adamos
    (2019-05-13 18:01)
    czyli Rosja ma już carte blanche w sprawie Krymu, co nie>?
  • ~ferdkiepski
    (2019-05-14 06:05)
    Kolejnym krokiem będzie rozszerzenie suwerenności Izraela na stan Washington a ostatecznie na całe terytorium USA z wyłączeniem Alaski, którą Bibi podaruje swojemu przyjacielowi Putinowi. Tak skończy się niespełna 300 letnia historia USA.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-05-13 15:15)
    Trump jaki jest, każdy widzi, ale ten plan ma jedną zaletę tj. sankcjonuje stan de facto. Izrael może odpuścić strefę Gazy, ale Wzgórza Golan i Zachodni Brzeg Jordanu są dla Izraela strategiczne ze względu na położenie i wodę, więc się z nich nie wycofa. A Arabowie wielokrotnie nie doceniali Izraela i za każdym razem wychodzili na tym gorzej, tym razem zapewne będzie tak samo.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-05-13 20:57)
    Ha, w zasadzie off topic, ale mi się czasami dziwnie kojarzy. Jedna z podstawowych zasad najemnika to "Wróg mojego wroga jest jego wrogiem i niczym więcej"...