• ~logiczny
    (2019-07-07 12:00)
    Czy Izrael nie ma broni jądrowej? A nikt go w tym kierunku specjalnie nie kontroluje. Jakoś wcale się o tym głośno nie mówi i nie prowadzi dochodzeń śledczych.
  • ~stan kowalsky
    (2019-07-07 11:51)
    USA / rosja mieć broń jądrowa - dobrze. Iran mieć broń jądrowa - źle...
  • ~eni
    (2019-07-07 11:38)
    Przecież to tylko wina Trampa ,że zerwał porozumienie i zmusił Iran do dbania o swoje interesy.
  • ~normalka
    (2019-07-07 16:31)
    Skoro Izrael posiada bron jądrową, to naturalne, że chce ją mieć także Iran, który dobrze wie, co się stało ostatnio z krajami na BW, które tej broni nie posiadały.
  • ~stara prawda
    (2019-07-07 18:38)
    Od zawsze tak było; jewish news = fake news
  • ~Zygmunt
    (2019-07-07 15:33)
    Miedzynarodowemu syjonizmu mówimy: Nie!
  • ~ha ha
    (2019-07-07 12:43)
    Czy wystartowały już samoloty z kraju miłującego pokój żeby zbombardować instalacje w Iranie ?
  • ~Rejs na rafy
    (2019-07-07 13:12)
    W tym rejonie kowboje dostana takie lanie jakiego jeszcze nie dostali.Wietnam to byl pryszcz przedtym co nadchodzi.Iran ma nowoczesne systemy przeciw lotnicze i rakietowe od Chin i Rosji.Z ich zlomow lotniskowcow poleci siwy dym,to nie sa zarty.Dowodem na to ,ze Persowie dysponuja ta technologia jest wykrycie niewidzialnego przez radary samolotu bezzalogowego,dzisiaj wszystko jest widzialne.Tragedia ,wariat ja rozpetal !.Wszystkie kraje wykupuja zloto placac za nie dollarami USA,zielone na makulature !.To sa fakty a nie mity !.
  • ~zgroza
    (2019-07-07 19:42)
    Już faraon wiedział co robi wypędzając ich z Egiptu ? Potem Persowie wypędzając ich z Babilonu, następnie Ruś wypędzając ich z Chazarii. Niestey, w państwie Lachów pojawił się "Durzy Kazio" i przyjął ich do Polski i Europy. Z kolei Adolf wypędził ich do Ameryki. Obrastając ponownie w piórka, stworzyli sobie na terenie Palestyny swoją Neochazarję. Teraz gdy ich plany na Bliskim Wschodzie zaczynają brać w łeb, atakują Iran grożąc mu zniszczeniem.
  • ~😀
    (2019-07-07 13:22)
    I ma rację