• ~Babunia
    (2019-11-13 11:57)
    No jakie to szczescie, ze juz w Wenecji bylam, 30 lat temu. Latem , malo ludzi, poziom wody niski , zadnych olbrzymich statkow z ta plaga pasazerow! Biedna Wenecja!
  • ~Magir
    (2019-11-13 18:08)
    Jakie anomalia przecież piszą że 50 lat temu już też tak było.
  • ~Edek
    (2019-11-13 20:35)
    Nadejdzie czas...że i Rzym będzie pod wodą...i to prawdopodobnie za naszego życia...
  • ~Synio
    (2019-11-14 10:03)
    Ja napiszę w ten sposób- jest to przykre, bo to są ludzie i mimo wszystko trzeba im współczuć, ale chcę również zapytać- nikt nie wiedział, że wcześniej czy później Wenecja w końcu znajdzie się pod wodą? Gdzie ludzie byli parę ładnych lat temu? Teraz wszyscy płaczecie nad Wenecją? Trzeba było myśleć wcześniej i zacząć coś robić w porę. Jeszcze pamiętam jak chodziłem do podstawówki (a technikum skończyłem prawie 10 lat temu) to już było tam nieciekawie. A teraz takie bezsensowne, głupie, ludzkie postępowanie- wiemy, ale nic z tym nie robimy, bo uważamy, że nie ma takiej potrzeby, chociaż gołym okiem widać, że jest. Po polsku mówiąc- cierp ciało jak żeś chciało...
  • ~Moze klamstwo ?.
    (2019-11-13 11:14)
    Wszedzie na swiecie sa anomalia zgodne z Biblia !.
  • ~analytyk
    (2019-11-13 19:45)
    Normalna anomalia.
  • ~Nie fanatyk, a realista !.
    (2019-11-14 09:34)
    Zjawiska zachodzace na swiecie,budza niepokoj wielu ludzi !.Jedni chca sami ratowac zmiany klimatu, inni uwazaja,ze te procesy sa naturalne i cyklicznie sie powtarzaja.Patrzac na arsenaly broni nuklernej, to ludzkosc dzisiaj jest wstanie 50 razy rozwalic kule ziemska.Na serio nikt pierwszy nie jest skory tego zainicjowac,jest jednak inne zagrozenie kwestia ,przypadku nieumyslnej pomylki,lub awarii systemu komputerowego.Jest jednak informacja i to wiarygodna pochodzaca od Boga, a zawarta w Biblii.Ciekawe,ze w tamtych odleglych czasach prorocy i sam Syn Bozy P.J.Chrystus o tym mowil !.W nastepnym wpisie przytocze kilka przykladow biblijnych.
  • ~Krzysztof
    (2019-11-13 21:46)
    ja to mam szczescie w sobote jeszcze bylem z Wenecji
  • ~To ja !.
    (2019-11-14 11:18)
    Pamietajcie kieruje te slowa do tych ,ktorzy usuneli tekst wpisany odnoszacy sie do konca dziejow ludzkosci.W tym tekscie byly nie moje ludzkie slowa,Bog tego wam nie daruje,za to spotka was kara.To bedzie ,to dla was znak .Bog istnieje w nim zyjemy i zartow nie ma.Niedlugo na to czlowieku bedziesz czekal ,podniosles reke na Slowo Boze.Pisal Polak - Konrad Wallenrod
  • ~Nauczcie się pisać, a nie robić afere!
    (2019-11-14 15:28)
    co tramwaje wodne robiły w bazylice św Marka? Czytamy że są poważne straty, że zalało przedsionek i kryptę, ale zamiast wymienić choć jedną z nich, relacjonujecie zatonięcie wodnych tramwajów. Jak nie wiecie jakie są straty może nie zabierajcie się za rozpędzanie afery?! "Poważne straty zanotowano w nocy z wtorku na środę w Wenecji, gdy zalewająca miasto tzw. wysoka woda osiągnęła wyjątkowo wysoki poziom 187 centymetrów. Szkody są w bazylice św. Marka, gdzie zalany jest przedsionek i krypta. Zatonęły trzy zacumowane tramwaje wodne."