Oto zakazany spot gazety Sakiewicza. Odrzuciły go wszystkie stacje

| Aktualizacja:

Reklamy „Gazety Polskiej Codziennie” nie wyemitują ani Polsat, ani TVN i TVP. Wszystkie duże telewizje odrzuciły spot obawiając się konsekwencji. Stacje uzasadniają swoją decyzję wątpliwościami co do jego zgodności z kodeksem etyki reklamy i kodeksem wyborczym.

wróć do artykułu
  • ~kasienka----asienka
    (2011-11-26 12:29)
    Chcecie zyc w demokracji? Patrzcie na paluchy Donalda i jego bandy zwanej POtocznie "rzadem".
    Okradaja nas z wszystkiego!
  • ~Jopek
    (2011-09-11 15:31)
    Prawda boli więc ten spot został ocenzurowany i niedopuszczony. To wyborcy mogliby go ocenić czy jest ok?. PO boi się prawdy, fajnie było mącić 4 lata w komisji na temat samobójczej śmierci osoby podejrzanej o groźne przestępstwa. Ale jak sprawa dotyczy dziwnych samobójstw opozycji to już cisza i cenzura.
    Komuchy też bały się prawdy o Katyniu, PO boi się prawdy o katastrofie i wielu dziwnych niewyjaśnionych samobójstwach opozycji.
  • ~zdzichu
    (2011-09-08 21:49)
    sakiewiczowi tak "zależy" na prawdzie, ze swoich czytelników nie raczył powiadomić o ostatnich wydarzeniach dotyczących PiS:
    1) o doniesieniach WikiLeaks na temat pani Fotygi,
    2) o odmowie debaty i udziale w kampanii przez panią Gilowską,
    3) o przegranym procesie z PSL?
  • ~TomTom
    (2011-09-08 21:17)
    Panie Sakiewicz, wypraszam sobie aby wycieral pan sobie gebe smiercia mojego najlepszego przyjaciela, Grzegorza. Razem z jego dziecmi zastanawiamy sie nad pozwem do sadu. Grzegorz byl apolitycznym pracownikiem kancelari. Nic pan nie wie o przyczynach jego smierci, jedyne co pan robi to insynuuje. razem z rodzina jestesmy wstrzasnieci pana filmikiem.
  • ~hwd-pis
    (2011-09-08 14:58)
    co innego mógł wymyślić Goebels-Sakiewicz .
  • ~Smike
    (2011-09-08 13:49)
    Dlaczego komentarze zwolenników PiS zawsze zawierają tylko treści typu POpaprańcy, GW-no, POlszmat, POmatoły i inne obraźliwe zwroty? Żadnych merytorycznych komentarzy, w większości same wyzwiska. Tylko na tyle Was stać? Szkoda mi Was.
  • ~_JaC
    (2011-09-08 13:09)
    Mocne :-)
  • ~niewazne
    (2011-09-08 12:11)
    Dzieki tvn, tvp spot obejrzala cala Polska i uzyskali odwrotny skutek, gubia sie, wala na oslep, ostatnie podrygi.
  • ~musiArek
    (2011-09-08 11:54)
    cała reklama to kpina moralna z normalnego człowieka. Jest to kiepska przeróbka pisowskiego spotu wyborczego, która na dodatek promuje się na cudzej śmierci. Ciekaw jestem czy choćby wysłali list z zapytaniem do rodzin ludzi wymienianych w spocie. Mimo że Sakiewicz określił swoje sympatie polityczne wcześniej to nie spodziewałem się że zniży się do takiego poziomu.
  • ~Zawstydzony Polak
    (2011-09-08 11:24)
    Strach! Strach w portkach PO. Takiego strachu jak teraz to już dawno nikt nie miał. I prawdą jest że władzy tzreba patrzeć na ręce. Zwłaszcza takim ludziom jak ten rzad.
  • ~nsdapis
    (2011-09-08 09:43)
    jeżeli ktokolwiek z gatunku SSakiewiczów twierdzi, że jest to normalny spot, to jest NIENORMALNY. Barwy organizacyjne nieważne, ważna krwiożercza wymowa.
  • ~moim zdaniem
    (2011-09-08 09:41)
    Boją się. Jutro Codzienna w kioskach. Chcą, by pomysł nie wypalił, by dalej mącić, mydlić oczy, kłamać bezkarnie.
  • ~Lenka
    (2011-09-08 09:29)
    Zwykły spot - czego TVN się czepia?
  • ~Zosia
    (2011-09-08 09:27)
    Czy TVN jest przeciwny patrzeniu władzy na ręce?
  • ~Lena
    (2011-09-08 09:26)
    fajny
  • ~zdzichu
    (2011-09-07 21:28)
    "chcesz żyć w demokracji patrz na ręce władzy" - ciekawe czy "patrzeli" tak na władzę IV RP i czy patrzeli by, gdyby (oby nigdy) powróciła?
  • ~mag-el
    (2011-09-07 19:43)
    007 porownanie do p. Palikota jest dla mnie zaszczytem ~Cicero wielkie litery naleza sie ludziom a nie zwyklym szujom pokroju kaczynskiego i tyle w temacie
  • ~bene11
    (2011-09-07 15:42)
    Opinie prawników są jednoznaczne TVP nie mogła odmówić puszczenia spotów GP codziennie.Nie można powoływać się na przepisy prawne w sposób ogólnikowy tzn. wskazując samą postawę prawną bez należytego jej uzasadnienia tj przeprowadzenia wykładni przepisów prawnych,ustalenia stanu faktycznego i należytego /opartego na przepisach/ uzasadnienia.;wskazując nomy prawne ,które były by naruszone lub zasady prawne.Polecam portal wpolityce. pl -tam uzasadnienie takiego stanowiska przez Helsinską Fundację Praw Człowieka.
  • ~007
    (2011-09-07 15:07)
    A ja myślałem, że kaczor donald mial tylko dziadka u nazistów?
    Jakiej opcji wyznaniowej jesteśmag-el? PO twoich wpisach jesteś na poziomie palikota i niesiołowskiego.
  • ~mag-el
    (2011-09-07 14:49)
    ~007 wuj kaczora henryk swiatkowski cytuje za wikipedia "Od maja 1945 sprawował stanowisko ministra sprawiedliwości, na którym pozostał do odwołania w kwietniu 1956. Wiosną 1945 z jego polecenia podjęto śledztwo dotyczące zbrodni na polskich oficerach w Katyniu, a jego prowadzenie powierzył prokuratorowi Jerzemu Sawickiemu. Celem śledztwa było wówczas zafałszowanie i zatajenie zbrodni" i tyle w temacie

Może zainteresować Cię też: