Oto zakazany spot gazety Sakiewicza. Odrzuciły go wszystkie stacje

| Aktualizacja:

Reklamy „Gazety Polskiej Codziennie” nie wyemitują ani Polsat, ani TVN i TVP. Wszystkie duże telewizje odrzuciły spot obawiając się konsekwencji. Stacje uzasadniają swoją decyzję wątpliwościami co do jego zgodności z kodeksem etyki reklamy i kodeksem wyborczym.

wróć do artykułu
  • ~wilk
    (2011-09-07 14:42)
    dowalił Donkowi że ho , teraz tylko czekać jak będzie kolejna śmierć przez powieszenie ... tylko kogo
  • ~mag-el
    (2011-09-07 14:42)
    007 nikt wam nie wmowi ze biale to biale a czarne to czarne
  • ~Sarmata
    (2011-09-07 14:38)
    Ale się przerazili ci z PO. Ich młodzieżówka prowadzi nalot dywanowy. Strachy na Lachy.
  • ~risk
    (2011-09-07 14:38)
    Polska to kraj tchórzy, cenzorów i moralistów. " Miłość" PO zmieniła się w " M jak miłość" czyli "Członek czyni cuda". Polskie media są największą zakałą tej naszej pseudodemokracji. Rozumiem strach przed PO, ale aż taki? Tego nie rozumiem.
  • ~@mag-el
    (2011-09-07 14:36)
    Wymaglowali ci doszczetnie ten ptasi mozdzek na capstrzykach z pelo!

    TRAGEDIA SKUNDLONEGO NARODU.
  • ~007
    (2011-09-07 14:35)
    Tak, te fakty dotyczą okresu ostatnich czterech lat i w tym okresie dochodziło do wielu " nie wyjaśnionych" morderstw-samobójstw w których policja i prokuratura stawiwiała "diagnozy" nie znając po.dstawowych faktów. Przestańmy mówic o niezawisłości prokuratury i sądów bo to co sie wyprawia świadczy o czymś zupełnie odwrotnym. POd tym zarządem po.wracamy do systmu stalinowskiego. Zapytajcie sie Michnika jak czuje sie jego braciszek w Szwecji i dlaczego Tusk i Komorowski nie są zainteresowani jego ekstradycją za zbrodnie stalinowskie?
  • ~mag-el
    (2011-09-07 14:33)
    ~Cicero. a o tym najlepiej wie kaczor gdyz ma dyplom z marksizmu i leninizmu
  • ~anytyPOda
    (2011-09-07 14:32)
    Brawo 'RIMET' i INNI PRAWI POLACY I POLKI!

    Na POhybel POmatostwu!!
  • ~BOKI MOZNA ZRYWAC!
    (2011-09-07 14:31)
    Oto zywy przyklad POmatolskiej 'demokracji' = KNEBLOWANIE UST PO POlsku!
  • ~mag-el
    (2011-09-07 14:30)
    007 cytuje "Takich zdarzeń było o wiele więcej, a wy matoły czekacie jak to bydło do rżrnięcia i myślicie to ich nie mnie." i dlatego aby nie powtorzylo "samobojstwo" p.Blidy nie mozemy dopuscic kaczora do wladzy
  • ~Cicero.
    (2011-09-07 14:29)
    U nas w Polsce jest podobnie tak, jak kiedyś Lenin powiedział, "nam potrzeba pożytecznych, ? mało rozgarniętych,gdyż oni wszystko kupią, nawet i sznur, na którym ich później powiesimy,-to z kolei powiedział Stalin. Czy to już jest FOLWARK ZWIERZĘCY Orwela, czy jeszcze nie?
  • ~mag-el
    (2011-09-07 14:19)
    ~007 cytuje "Przecież ten spot mówi o faktach" ale sugeruje ze za tym stoi rzad i to nie jest juz manipulacja ze strony sakiewicza a mowiac doslownie sk...two tyle krzyczycie o wolnosci prasy a uczynienie gazety z nazwy tylko polskiej jako tuby propagandowej pis wam nie przeszkadza typowa dla was moralnosc Kalego i jeszcze jedno ta Ojczyzna to jest tez moja wiec nie wycieraj sobie nia geby
  • ~lolek1
    (2011-09-07 14:14)
    Przypominam! W tej krainie ogólnej szczęśliwości na zielonej wyspie zwanej Polką, 4087 osób popełniło samobójstwo w 2010r. Jesteśmy na czele takich i podobnych statystyk. To niej jest śmieszne, ponieważ to tendencja rosnąca... i to niebezpiecznie.
  • ~007
    (2011-09-07 14:10)
    Przecież ten spot mówi o faktach. Takich zdarzeń było o wiele więcej, a wy matoły czekacie jak to bydło do rżrnięcia i myślicie to ich nie mnie.
    Jest to typowy sydrom ofiary i wy wyborcy PO stajecie się przez to po.plecznikami tego co sie w mojej ojczyżnie dzieje. Zachowujecie się jak ci "niewinni" niemcy co to "po" wojnie ludobujstwa dalej twierdzicie to nie my to naziści, a kto są właściwie ci winni jak nie wy; dajecie Polskie Urzedy komuś, kto nie zasługuje na miano Polaka.
  • ~noj
    (2011-09-07 14:10)
    Nie chcę żyć w demokracji wg Sakiewicza
  • ~maciarewicz
    (2011-09-07 14:07)
    Przyjrzyjcie się osobie, która występuje w tej reklamie - to dzieciak z dredami, który mówi o samobójstwach. To niepoważne. Moim zdaniem ta reklama jest skierowana właśnie do dzieciaków, którzy nie mają jeszcze wielkiego pojęcia o otaczającym ich świecie, a nie do poważnych czytelników. Może Sakiewicz chce stworzyć pisowską, propagandową gazetę dla młodzieży, taki współczesny "Świat Młodych".
  • ~wkurzony
    (2011-09-07 14:06)
    To kolejny dowód że u nas jest tylko pseudo-demokracja. Bo każdy głos krytyczny w mediach jest kneblowany!
  • ~Wykrywacz psychopatów.
    (2011-09-07 14:04)
    Psychopata . to pewne .
  • ~mag-el
    (2011-09-07 13:53)
    ~Obserwator z Europy nikt wam nie wmowi ze biale to biale a czarne to czarne jak mowi wasz guru kaczor zwany hakiem
  • ~Cicero.
    (2011-09-07 13:51)
    Czy prawo do wolności słowa w Polsce jest odbierane???

Może zainteresować Cię też: