Oto zakazany spot gazety Sakiewicza. Odrzuciły go wszystkie stacje

| Aktualizacja:

Reklamy „Gazety Polskiej Codziennie” nie wyemitują ani Polsat, ani TVN i TVP. Wszystkie duże telewizje odrzuciły spot obawiając się konsekwencji. Stacje uzasadniają swoją decyzję wątpliwościami co do jego zgodności z kodeksem etyki reklamy i kodeksem wyborczym.

wróć do artykułu
  • ~MAMUSKA
    (2011-09-07 13:05)
    WCALE SIE NIE DZIWIE
  • ~mag-el
    (2011-09-07 12:59)
    dziwnym trafem redaktorzyna sakiewicz nie wspomnial o "samobojstwie" p.Blidy ktora po smierci sama wytarla odciski na broni i zmienila kurtke agentce ale za to odpowiedza kaczor i zero ziobro
  • ~Hannah
    (2011-09-07 12:59)
    Ciekawy spot ! :)
  • ~kobra
    (2011-09-07 12:59)
    Profesjonalna reklama. Najwyższy poziom. I to ostatnie zdanie "chcesz żyć w demokracji patrz na ręce władzy". Media to trzecia władza, która wspólnie z opozycją powinna przyglądać się władzy i wyciągać na światło dzienne wszystko co ta chce przed społeczeństwem ukryć. To powszechny standard na zachodzie (np. Wielka Brytania).
  • ~Arya
    (2011-09-07 12:52)
    Dziwne, że poważna gazeta zajmuje się spotem na tak żenującym poziomie, przecież to jakieś brednie! Tylko Gazeta Polska i fanatycy Radia Maryja mogą z czołobitnością przyjmować to nonsensowne dziełko.
  • ~mag-el
    (2011-09-07 12:49)
    na glupote pisu i tych co go popieraja nie ma juz lekarstwa
  • ~bene11
    (2011-09-07 12:48)
    Mam coraz większą pewność ,że PIS ZWYCIĘŻY.Nie chciałbym być na miejscu prezesa TVP ,a TVN i POLSAT POżałują swojej stronniczości!!!
  • ~Serpico
    (2011-09-07 12:46)
    Gazeta Polska i jej naczelny redaktor Sakiewicz nadają się jedynie na papier klozetowy.
  • ~kobylanski
    (2011-09-07 12:44)
    trzeba byc swirem, zeby czytac WYBORCZA, lub sluchac TVN24 i POlast News.
  • ~GAG
    (2011-09-07 12:35)
    kupujemy GPC
    NAWET GDYBYŚ MI ZAPŁACIŁ TO BYM NIE CHCIAŁ CZYTAĆ TEJ GAZETY...TRZEBA BYĆ OSTRYM ŚWIREM ŻEBY TO CZYTAĆ I W TE WSZYSTKIE BZDURY WIERZYĆ...
  • ~Pazdzioch
    (2011-09-07 12:25)
    Były wiceprezes NBP, ekonomista Krzysztof Rybiński oświadczył, że z powodu krytyki rządu jego żona była zastraszana, a jego próbowała przekupić osoba z otoczenia premiera Tuska.

    W „Kontrwywiadzie” RMF FM Krzysztof Rybiński powiedział, że próbowano zastraszyć jego żonę mówiąc, że straci pracę, jeśli nie przestanie on krytykować rządu.

    Ponadto były wiceprezes NBP ujawnił, że wysoko postawiona osoba z otoczenia premiera Donalda Tuska próbowała go przekupić proponując mu stanowisko prezesa urzędu centralnego.

    - Osobiście wobec mnie formowano wielokrotnie oskarżenia. Próbowano mnie przekupić ze strony bardzo wysoko postawionej osoby bardzo blisko Donalda Tuska. Otrzymałem ofertę zostania prezesem urzędu centralnego, odmówiłem. (...) To mi się zdarzało wcześniej. Wiele partii politycznych przychodziło do mnie z różnymi ofertami próbując przyciągnąć tzw. marchewką. Jak to mnie dotyczy, to jest w porządku, ja się tym nie martwię. Ale jeżeli ktoś tyka moją rodzinę w kraju, o którym mówi się, że jest demokratyczny, to jest to po prostu nie w porządku. Uważam, że za daleko poszliśmy i trzeba temu powiedzieć „Nie”. Mówię temu bardzo głośno „Nie” i nie wyrażam na to zgody – tłumaczył w „Kontrwywiadzie” RMF FM Krzysztof Rybiński.
  • ~lisiczka
    (2011-09-07 12:16)
    na portalu aż smierdzi od bydła z platformy
  • ~hgf34
    (2011-09-07 12:14)
    no i nareszcie sie skonczy POpaprancom koryto, wszystko wyrzygaja ponownie do koryta POpaprancy.
  • ~kowal
    (2011-09-07 12:10)
    co za bagno! sakiewicz to dno!
  • ~irga
    (2011-09-07 12:08)
    Bez reklamy się rozejdzie.
  • ~BYLY WYBORCA PISU
    (2011-09-07 12:05)
    JAKA ONA POLSKA TO GAZETA KLOZETOWA RAZEM Z JEJ REDAKTORKIEM
  • ~cenzura
    (2011-09-07 12:02)
    Ocenzurowane rzeczy:
    - telewizja -reklama
    - telewizja - wiadomości
    - stadiony - transparenty
    - wolność słowa
    W planach:
    - cenzura internetu, sms-ów, ilości wdychanego - wydychanego powietrza,

    By żyło się lepiej - rządowi ;)
  • ~GOSC
    (2011-09-07 11:56)
    sama kupie 20 i rozdam znajomym
  • ~adelajda
    (2011-09-07 11:55)
    sama kupie 20 i rozdam znajomym
  • ~Antypro
    (2011-09-07 11:54)
    Ach jaki bohater z tego Sakiewicza!Że też on się nie boi że będzie następny!Założę się że gdyby nawet jeden promil z tego był prawdą.to Sakiewicz miałby pełne pory i nie wychyliłby się ani na milimetr!

Może zainteresować Cię też: