Oto zakazany spot gazety Sakiewicza. Odrzuciły go wszystkie stacje

| Aktualizacja:

Reklamy „Gazety Polskiej Codziennie” nie wyemitują ani Polsat, ani TVN i TVP. Wszystkie duże telewizje odrzuciły spot obawiając się konsekwencji. Stacje uzasadniają swoją decyzję wątpliwościami co do jego zgodności z kodeksem etyki reklamy i kodeksem wyborczym.

wróć do artykułu
  • ~RIMET
    (2011-09-07 09:10)
    PROSZE MI WSKAZAC JEDNO KLAMSTWO W TYM SPOCIE...WLASNIE DEMOKRACJA POLEGA NA PATRZENIU WLADZY NA RECE...
  • ~wola rada
    (2011-09-07 09:24)
    ale cool fryzura.
    Panie sakiewicz czy to pana synek w roli punk-a.
    No taki spot nie ma szans - najpierw do fryzjera.
    A poza tym- jemu nie polityka w głowie - to widać !!!
  • ~salem
    (2011-09-07 09:26)
    do RIMET...ślepy by dostrzegł...z zaślepiony nigdy.
  • ~bartek
    (2011-09-07 09:26)
    Dla pisiora jest tylko jedna prawda.
  • ~..
    (2011-09-07 09:27)
    no i co tuskaszenko, mamy druga bialorus
  • ~POlska to nienormalność i dziki kraj, do bulu ...
    (2011-09-07 09:27)
    Wniosek z tego jest prosty - w POlsce nie ma demokracji.
  • ~dojrzaly
    (2011-09-07 09:32)
    POnoć w Polsce nie ma cenzury; za to jest samocenzura. POdlegające władzy media samodzielnie skutecznie eliminują opozycyjną część środowiska dziennikarskiego i media. To się nazywa demokracja wg. POpaprańców. CO W TYM SPOCIE JEST KŁAMLIWEGO??? CZY JEST ABY JEDNO ZDANIE KŁAMLIWE, CZY TEŻ NIEETYCZNE??? Media zeszmaciły się do tego stopnia, że zaPOmniały czemu mają służyć.
  • ~zak113
    (2011-09-07 09:33)
    A gdzie to kłamstwo???
  • ~Legmin
    (2011-09-07 09:33)
    Piękny spot w krótki czytelny sposób pokazujący rzeczywistość po rządami PO. Media e odrzuciły bo się boją zemsty Ludzi władzy. Mieliśmy sporo niewyjaśnionych samobójstw...Być może również boją się konsekwencji od różnych służb, różnych rad etyki spolegliwych w stosunku do PO i bardzo nadgorliwych. Przykład sędziego których chciał poddać badaniom psychiatrycznym Kaczyńskiego pokazał że i sądownictwo jest podporządkowane partii PO-SLD.
  • ~hooj
    (2011-09-07 09:34)
    ale jaja, to jarek tak oszukał leppieja, że ten popełnił samobójstwo , a teraz będą pisać że było odwrotnie, coś nie tak z głową pisiorstwa
  • ~dag
    (2011-09-07 09:38)
    nie ma demokracji w Polsce. Wolność słowa jest kneblowana. CENZURA działa. Poczekajcie jeszcze trochę to Internet będzie w wersji chińskiej! Dzięki PO!
  • ~Kaszebe
    (2011-09-07 09:38)
    Wcale się nie dziwię że nikt nie chce emitować tego spotu - po prostu nie chcą się zbłaźnić takim gniotem.Sakiewicz bredzi w tej swojej niszowej gazetce i wystarczy.
  • ~999
    (2011-09-07 09:42)
    Sakiewicz , dziwne że na posła nie kandyduje jeszcze
  • ~Donald nic nie mogę Tusk
    (2011-09-07 09:45)
    Zamordyzm Tuskomatołów działa ,a dziennikarze boją się zemsty!
    Dziwna ta demokracja,prawda??
  • ~mgr inż Tadeusz Koliński
    (2011-09-07 09:45)
    Nie widzę nic niewłaściwego w tym spocie. Po prostu fakty.
    Niewygodne fakty których nie drążą tzw "niezależne media"...
    Tak więc nastały czasy cenzury. Myślę że najdalej za 1,5 roku to pęknie...
  • ~RIMET
    (2011-09-07 09:48)
    RE...SALEM...KONKRETY PROSZE...TAK WLASNIE ZACHOWUJE SIE PLATFUSIARNIA...KAZDY WIDZI ZBRODNIE PISU, TYLKO NIKT NIE POTRAFI ICH WSKAZAC...POKAZ JAKAS NIEPRAWDE W TYM SPOCIE...
  • ~Bartolamenti
    (2011-09-07 09:49)
    KŁAMSTWA W SPOCIE? Proszę bardzo: 1) nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek władza (w tym także pisiorów) nawoływała do mordu. 2) W liście podejrzanych samobójstw zapomnieli uwzględnić Barbarę Blidę...
  • ~dozorca domu Grasia
    (2011-09-07 09:51)
    o obiedzie Komorowskiego z Janukowiczem, Deripaską, młodym Kaddafim i jeszcze kilkoma oligarhami media cenzurujące rzeczywistość też milczą
  • ~Opinia Publiczna
    (2011-09-07 09:53)
    PRAWDA W OCZY KOLE .
  • ~RIMET
    (2011-09-07 09:53)
    WCZORAJ U RYMANOWSKIEGO PROF.RYBINSKI POWIEDZIAL, ZE JEGO ZONA MUSIALA SIE ZWOLNIC ZE SPOLKI SKARBU PANSTWA, BO BYLA SZYKANOWANA ZA KRYTYKE RZADU TUSKA WLASNIE PRZEZ RYBINSKIGO...I CZY TO NIE SA STANDARTY BIALORUSKIE...?

Może zainteresować Cię też: