Kamiński: Szeroki front ludzi, którzy kochają polską wolność. Olejnik: Sam pan się chyba z tego śmieje

| Aktualizacja:

Dziś jest ważny dzień dla PO w którym okazuje się, że jest szeroki front ludzi którzy kochają polską wolność - tak Michał Kamiński skomentował obecność na listach PO Ludwika Dorna i Grzegorza Napieralskiego.

wróć do artykułu
  • ~esteta
    (2015-09-23 00:01)
    Patrząc na ta fotkę zwróciłem całą kolacje. Nie POkazujcie więcej tej SZKARADY.
  • ~3xP
    (2015-09-17 08:40)
    Polska Partia Prostytutek
  • ~Drzazga 101
    (2015-09-06 10:35)
    "Łączy ich umiłowanie wolności - tłumaczył Kamiński."
    O Matko, nie no, ale Misiu pieprznął - jak rzeźnik świńską dupą o ścianę, kuervas ! Przeca wszystkie ludzieńki wiedzą po kiego grzyba one się pchają do władzy, nawet górale o tym śpiewają: "Dla chleba, panie, dla chleba". Stokrotka nader celnie podsumowała tę głupawą wypowiedź.
    Hej !-
  • ~Zawodzirej
    (2015-09-04 05:06)
    Szeroki front ludzi!

    Czyli - innymi słowy - tyraliera!

    A potem wężykiem, panowie i panie, wężykiem!

    Ostatni gasi światło!
  • ~STANI_44
    (2015-09-03 17:55)
    Kamiński,,,to taki przewrotny,,dulicowy dupolizec,,,bez sumienia.jak by mógł,to własną matkę sprzeda,aby czerpac korzysci...Jednym słowem:PADLINA!!!
  • ~ecol
    (2015-09-03 14:58)
    "Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej a obecnie nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group."
    Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu...
  • ~emigrant
    (2015-09-03 14:48)
    Ta wolnosc pod rzadami PO to jest wolnosc dla uprzywilejowanych POlakow. Reszta Polakow musi klepac biede w Polsce albo emigrowac.
  • ~Niedoszły Ekonomista
    (2015-09-03 13:43)
    polityka bezterminowa- to najlepsza fucha w po sowieckim kraju.
  • ~kot
    (2015-09-03 09:53)
    co na to Rozenek z biało czerwonych. Wykiwał Napieralski, wykiwał.
  • ~Słowniczek
    (2015-09-03 09:01)
    Menda - w zasadzie wesz łonowa, ale używane głównie jako określenie osoby o wrednym charakterze, której należy unikać jak również nia pogardzać.
  • ~rychu
    (2015-09-03 09:00)
    Misiek ty jednak jestes zaj..isty , twoja zona jest pewna ze jest twoja zona, twoje nabijanie ludzi w butelke niezna granic
  • ~Staszek
    (2015-09-03 08:56)
    W przemówieniu Kopacz ( napisanym przez tego łysego) widać cel Partii Oszustów – muszą poróżnić Polaków. Im bardziej Polska skłócona tym dla PO lepiej. PO zamiast przedstawić wreszcie swój program pokazała prostytutki polityczne. Baba prowokuje, obraża, jest zawistna i złośliwa.
    Wredna mówiła coś o budowaniu, a wszyscy wiemy ze stocznie, huty, kopalnie są systematycznie burzone i zamykane. Zostały tanie montownie, w których wartość dodana, (czyli to, za co nam płacą) jest najmniejsza w Europie.
    PO i Kopacz to nie jest dobry gospodarz, to partia chciwych, niedouczonych karierowiczów.
    Oni liczą na prymitywnego wyborcę, ale całe szczęście, że tych z każdym rokiem jest mniej.
  • ~Bulba
    (2015-09-03 08:53)
    Dupku Misiu! Wolni to wy będziecie po przegranych wyborach!
  • ~jaś
    (2015-09-03 08:49)
    Front jedności narodu - to już przerabialiśmy. Czyżby historia tak szybko zatoczyła koło ??? Ten Kamiński musiał mieć ideowych rodziców.
  • ~m
    (2015-09-03 08:47)
    III Żydo-RP – państwo zdegenerowane

    Posted by Marucha w dniu 2015-09-02 (środa)

    Syjonistyczne władze i nieświadomy politycznie motłoch świętują 35-lecie powrotu Żydów do władzy, bo taki był rzeczywisty cel i efekt sierpniowych strajków 1980 r.
  • ~Heliot
    (2015-09-03 08:41)
    Szeroki front ludzi? ??? nie ośmieszajcie się!!! macie jeden program = nienawiść do PiSu, nic więcej, ale naród się obudził i to już nie działa.
  • ~miecio34
    (2015-09-03 08:37)
    powiem krótko to ja GRONOSŁAW CZEMPINSKI I OLECHOWSKI JESTESMY OJCAMI CHRZESTNIMI PO I TYLKO PO CZEMU SIE DZIWIC GWARANTUJEMY NASZYMI życiorysami w każdej chwili a mamy dąbra drukarke i kolesiów w IPN i każdemu POLAKOWI zrobimy taki życiorys że babci szczeka opadnie
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-09-03 08:30)
    Pożyteczny idiota , nic dodać nic ująć !
  • ~m
    (2015-09-03 08:29)
    Kopacz syjonistka gubi si.e. oni potrafią tylko manipulować ale do czasu Polacy sie bedą nabierac umią za to klamać ,lichwa jest ich domeną POLACY wybierajcie swoich Polaków bez pejs katolików inaczej zniszczą Polskę ,Polaków okradli na biliony teraz czas na odzyskanie przywłaszczone zaklady itp odzyskać ile się da a Polska stanie szybko na nogi
  • ~olo
    (2015-09-03 08:25)
    Kukiz nazbieral go.wna
    Mikke zaczyna zbierac go.wno
    PO nazbieralo go.wna
    PIS chyba zbiera go.wno
    to tylko Miller zostal ?
    czysty i nieskalany

Może zainteresować Cię też: