Kamiński: Szeroki front ludzi, którzy kochają polską wolność. Olejnik: Sam pan się chyba z tego śmieje

| Aktualizacja:

Dziś jest ważny dzień dla PO w którym okazuje się, że jest szeroki front ludzi którzy kochają polską wolność - tak Michał Kamiński skomentował obecność na listach PO Ludwika Dorna i Grzegorza Napieralskiego.

wróć do artykułu
  • ~olo
    (2015-09-02 20:42)
    k... ,a kto to ten Dorn ?
    a prostak Napieralski ?
    co ma misje dla narodu
    zeby milosc byla...
    jaja jak berety
    he,he
  • ~Kac
    (2015-09-02 20:47)
    Nie wszystkie świnie to świnie, są i wieprze.
  • ~łysy
    (2015-09-02 20:48)
    alle jaja!!!
  • ~ale dureń hi,hi,hi
    (2015-09-02 20:48)
    Misiek ale dałeś D y , nawet Stokrotka tego nie kupiła . Misiek ,a może ty jesteś V kolumną w Peło , jeszcze trochę im POdoradzaj , a nie osiągną progu wyborczego
  • ~elektor złodzieji z peło
    (2015-09-02 20:52)
    misiek czy ty posuwasz oralnie tę koparę bo masz wargi zasyfiałe?
  • ~AdoZ
    (2015-09-02 21:00)
    Co tego pana w ogóle obchodzi Polska. Sam bądź co bądź stwierdził że Polacy mu euro-pensji nie płacą bo więcej z budżetu UE biorą niż do niego wpłacają. Pewnie czuje że Niemcy i Francuzi nie zagłosują na niego w kolejnych wyborach do euro-parlamentu a on tak lubi drogie zegarki.
  • ~Zarząd
    (2015-09-02 21:02)
    Misiek gra o prawo do wspólnego nocnika z ...(mam klerozę z powodu braku szczawiu i mirabelek)
  • ~bogdan
    (2015-09-02 21:08)
    ale wałłłłłłłłłłłłłłłł
  • ~raf44
    (2015-09-02 21:18)
    "POsie bardzo rozszerza"...jak balon, tak dalej trzymac Misiek. Wreszcie ten balon peknie. Mam nadzieje ze w dzien wyborow.
  • ~biala goska63r
    (2015-09-02 21:18)
    pierwsza para popaprancow...
  • ~Alicja
    (2015-09-02 21:23)
    to jest szeroki front ludzi w wiekszosci z charakterystycznym organem wechowym (jak ty lysa palo) i cechami charakteru jak np;umilowanie pieniadza jak rowniez wszelkiej masci cwaniakow , kombinatorow i zlodziejaszkow , nie wspomne o zdrajcach ,wszystkich ich laczy jedno wielkie zadanie : OGRABIC ZWYKLYCH ,UCZCIWYCH POLAKOW , SPRZEDAC NAWET POLSKE ALE SIE USTAWIC NA 100 POKOLEN .
    skrzetnie realizujecie swoj cel !
  • ~ort
    (2015-09-02 21:28)
    "Łączy ich umiłowanie wolności ".
    Hehe, slowo WOLNOSC w ustach Kaminskiego w sposob konieczny laczy sie ze slowami: ZEGAREK---WYPAS---NIETYKALNOSC SADOWA.
    Innymi slowy to taki PO-wski kryptonim slowa KORYTO.
  • ~Robnad
    (2015-09-02 21:30)
    chrzanić tę hucpę, w końcu to partia odpadów- oszustów, ale PEK z dnia na dzień wykazuje się totalnym prymitywizmem(aby nie mówić o POspolitym chamstwie).
    .
    bredzenie w stylu Gomuły.
    "najlepsze" to straszenie mono-partią, kiedy w reality rządzi PZPO( mutacja PZPR), która zagarnęła wszystko.

    olo

    dobry ludziu.
    nie cierpię komuchów, POpłuczyn z obory, ale Napieralski w porównaniu z PEK, to szczyt kurtuazji. ta ma kołchoz na masce wrzeźbiony, wierne odbicie wnętrza.
  • ~zyzio
    (2015-09-02 21:34)
    moja kiepełe nie nadąża z tym wszystkim
  • ~Miś melduje Prezesowi: zadanie wykonane!
    (2015-09-02 21:37)
    Misio ostatnim gwożdziem do trumny PO.
  • ~obserwator
    (2015-09-02 21:38)
    Platforma postradała zmysły . Pani Przewodnicząca Kopacz traci resztki zdrowego rozsądku. Zreszta nigdy wiele go nie miała
  • ~Postradamus
    (2015-09-02 21:40)
    Po prostu strach odebrał im rozum i postradali zmysły!
  • ~precz z PO
    (2015-09-02 21:43)
    Patrzę na tę fizjonomię i muszę przyznać, iż istnieje sprawiedliwość natury: ohyda moralna uwidacznia się na zewnątrz
  • ~haglund
    (2015-09-02 21:47)
    Trojan w szeregach PO ? To byłoby zagranie mistrzowskie prezia.
  • ~Rodeolog
    (2015-09-02 21:50)
    ~Szczaw
    dzisiaj 20:34
    Po namyśle dochodzę do wniosku, że jednak sto razy bardziej wolę Macierewicza od zarytej na metr głęboko w wyprodukowanym przez siebie gnoju obleśnej Maciory z mirabelką w ryju!
    Nawet z jadącym na niej na oklep "Misiem"!