Piechociński, Kukiz i Nowacka razem przeciwko debacie Kopacz-Szydło. Jak to tłumaczą? [WIDEO]

"Tak dla demokracji, nie dla manipulacji". Pod takim hasłem przewodniczący PSL Janusz Piechociński, kandydatka Zjednoczonej Lewicy na premiera Barbara Nowacka i lider Ruchu Kukiza'15 Paweł Kukiz wspólnie sprzeciwili się organizowanej przez media dyskusji premier Ewy Kopacz z kandydatką PiS na premiera Beatą Szydło, która ma odbyć się w poniedziałek 19 października.

wróć do artykułu
 • ~oz
  (2015-10-15 20:43)
  Piechociński potomek ubeckiego kapusia ma cały czas dostęp do tv i radia o co mu chodzi ktoś wie
 • ~rabbit
  (2015-10-15 20:59)
  No, i widzimy teraz po czyjej stronie jest Kukiz
 • ~wyborca
  (2015-10-15 20:39)
  Nie ma naszej zgody na debaty, z których wyklucza się partie i komitety wyborcze, które zarejestrowały się dokładnie na tych samych zasadach - oświadczyła Barbara Nowacka !
  Nie lubię Lewizny, która ratuje chama Palikota, ale tu się jakoś zgadzam !!!
 • ~Kukiz V kolumna
  (2015-10-15 21:31)
  Kukiz odp***rz sie od Jarosława Kaczyńskiego dlaczego go się wietrznie czepiasz przecież on nie rządzi,czyżbyś nie wiedział ???
 • ~kate
  (2015-10-15 22:23)
  Komentarz u Matki Kurki:
  " Z kim jeszcze Kukiz nie poszedł do łóżka? On jest jak stara komediantka, która wychodzi na scenę i odgrywa pierwszą naiwną, a potem wraca do wyrka dyrektora teatru. Tylko pudru coraz więcej potrzeba"/babcia weatherwex/.
 • ~kaktus
  (2015-10-15 21:36)
  Najbardziej smieszy mnie ten Piechocinski upominajacy sie o... demokracje...? Jakos przy wyborze sedziow TK nie gardlowal o zamachu na demokracje. takze kombinacje, ktore faworyzowaly PSL podczas wyborow samorzadowych nie wzbudzily w nim troski o dobro demokracji a dopiero odepchniecie od zloba przez wieloletniego koalicjanta tak poruszylo wicepremiera...? Nie slychac tez aby chwalil sie dokonaniami w gospodarce od ktorej to podobno jest wice...?
 • ~melodia
  (2015-10-15 21:07)
  Ich troje chcą być na topie, ale zamiast hitu wciskają tubki kitu.
 • ~Telewidz
  (2015-10-16 02:59)
  Temu "towarzystwu" najwyraźniej odpie...lo! Jak czarne na bialym widac komu oni slużą i boją sie nokautu Kopaczowej ze strony Szydlo. Taki nokaut ostatnio dostala Olejnik w rozmowie z Szydlo. Tak bala sie logicznej merytoryki Szydlo ze caly czas jej przerywala, bez powodu zmieniala temat żeby retoryka i argumentacja Szydlo nie dotarla do widza. Wstretnie bylo patrzeć. Czlowiek dziwil sie że Szydlo wogole zdecydowala sie rozmawiać z tą wroga Polsce babą. Pogonic ja i jej telewizję.
 • ~pop
  (2015-10-15 22:45)
  skoro ta debata ma się odbyć w mediach państwowych, to wyborcy mają prawo obejrzeć debatę z udziałem przedstawicieli wszystkich ugrupowań kandydujących. Ograniczanie się jedynie do dwóch partii jest łamaniem praw obywateli i NADAJE SIĘ DO ZASKARŻENIA DO SĄDU W TRYBIE WYBORCZYM.
 • ~Polak
  (2015-10-16 03:07)
  Kopaczowa jest obecnym premierem, a Szydlo kandydatem partii ktora wygrywa w sondazach najwięcej glosow i stąd ta debata. Na jakim prawie ta zakamuflowana bolszewicka zgraja uwaza że ma prawo do takiej debaty nie dopuscić? Moga przeciez sie postarać żeby i oni osobiscie mogli podebatować z Kopaczową. Nikt im tego nie zabrania. Oni boja sie zwycięstwa Beaty Szydlo. Kukiz to zaden patriota tylko awanturnik.
 • ~EUropejczyk
  (2015-10-16 06:51)
  Teoretycznie maja racje, praktycznie beda tylko przeszkadzac,
 • ~z
  (2015-10-15 22:09)
  o co chodzi ? po co te manifestacje ? wystarczy już problemów i nieporozumień . chociaż wy zachowujcie się normalnie .
 • ~siik
  (2015-10-17 10:32)
  Uważam ,że rację mają ci panowie, chociaż ich nie szanuję. Debata winna odbyć sie na gruncie niezależnym i prowadzona przez redaktorów uczciwych i niezależnych. Tematy powinny być przygotowane przez różnych polityków ,zalakowane w kopertach i ponumerowane. Powinna każda osoba prosić o numer pytania , po dwa , trzy z danego tematu. Redaktor winien tylko odczytac i prosić o odpowiedż jedna i drugą osobę. Pani Szydło wogóle nie powinna reagować na zaczepki i głupie pytania np ile kosztują kartofle,, zlekceważyć takie pytania. czy uszczypliwe uwagi. Bo na głupie pytania mądry nie odpowiada.
 • ~Kukiz ochłoń i rusz głowa
  (2015-10-16 09:15)
  Kukiz nie grzeszy inteligencja.To typ psychopatyczny i w swoim oszołomstwie zatracił zdolność logicznego myślenia.Najcześciej można go spotkać w tvn gdzie jest stałym gosciem resortówki olejnik TW Stokrotka.Kukiz najczesciej medialnie atakuje PIS I Kaczyńskiego,wrzucajac polskich patriotów do jednego wora ze zdradziecką sitwa.Przez lata był wielkim piewcą tuskoizmu,teraz jakoby zrozumiał i się nawrócił.Czemu nie protestował jak Kopaczka POsitwa i te POstSBeckie mendia wzywały do debaty pana Kaczyńskiego?Dobrze,że Kaczyński odrzucił spotkanie z tym POwskim koboldem,bo to byłby dyshonor dla uczciwego człowieka i patrioty.No ale resortowe mendia i kopaczka naciskały i zarzucały tchórzostwo PIS,wobec tego nie było innej możliwości ,pani Beata Szydło musiała wyrazic zgode.Teraz Kukiz stanał w jednym chórze z lewakami millera,palikota i z ZSL flinstona ,plujac nawet bardziej na Kaczyńskiego niż sitwokopaczke.
 • ~libertaryat
  (2015-10-16 01:00)
  Pracuję ciężko na własny rachunek
  Nie wziąłem nigdy zasiłku
  Nie żebram wcale o dotacje unijne
  Jednak fiskus dobija mnie

  Utrzymuję darmozjadów z urzędów
  Z ministerstw wszelakich też
  Ale ledwo ciągnę już
  Jedyna nadzieja - dobrze wiesz:

  Korwin Mikke! To Janusz Korwin Mikke!
 • ~Kukiz bedziesz przez Polaków przeklęty
  (2015-10-16 09:24)
  Pamietajcie Polscy patrioci,ze jesli PIS nie wygra w takim stosunku,żeby móc stworzyć rzad wiekszosciowy i powstanie koalicja lewaków,zdrajców interesów Polski przeciwko PIS, to bedzie to zasługa wyłącznie Kukiza.Sitwa PO+PSL dokończy dzieło rozbioru Polski

Może zainteresować Cię też: